Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eurdyka83

Proszę o radę i pomoc

Polecane posty

Gość Eurdyka83

Proszę o radę – mam do zrzucenia 15 kg wiem, wiem dużo..chciałabym schudnąć chcę zacząć ćwiczyć w domu, bo nie stać mnie na siłownię. Bardzo zależy mi na ładnej sylwetce do lata. Proszę doradźcie mi, który zestaw wybrać- bardzo mi się podobają ćwiczenia z Mel B, dużo pozytywnego słyszałam także o Jilian Michaels, ile w tyg mam ćwiczyć by widać było efekty..... Będę ogromnie wdzięczna za poradę i pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Eurydyko ;) 15kg to faktycznie troche sporo, nie załam się jak do wakacji zrzucisz tylko jakieś 8kg bo ustawiłaś sobie wysoko poprzeczkę... :) Myślę, że te ćwiczenia są dobre, ale ja sercem jestem przy Ewie, dlatego polecam jej ćwiczenia. ;) Są bardzo dobre, a przy solidnym ich wykonywaniu, efekty zobaczysz już po dwuch tygodniach! :) najlepiej zacząć od skalpela, są stosunkowo proste, ale i tak dają nieziemski wycisk! :) Postaw również na treningi cardio, ponieważ po nich prędziutko się chudnie ;) P.S - nie zapominaj o zdrowym odżywianiu!!! To zupełna podstawa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Jeśli nie ćwiczyłaś wcześniej, to obojetnie czy wybierzesz Jillian, Ewkę, Mel B to zauważysz efekty. Ale! Najważniesze tutaj jest "utrzymanie" ćwiczeń do tego czasu o którym mówisz... Z mojego półrocznego i codziennego doświadczenia na Kafe wiem, że dziewczyny szybko się zniechęcają gdy na efekty mają czekać tyle miesięcy:( nie zwracaj na to uwagi. ćwicz systematycznie 3-5razy w tygodniu te treningi które sprawiają C**przyjemność. Ja mieszam treningi dzięki temu nie nudzą mi się a ćwicze od 7miesięcy regularnie a wcześniej siedziałam na tyłku całymi dniami:D podumowując: ćwicz różne treningi, urozmaicaj to czasem długim spacerem tak aby nie wiało nudą a ćwiczenia sprawiały Ci frajdę. Na poczatku może byc ciężej (nie wiem jaką masz kondycje) ale po kilku tygodniach będzie duzo prościej. Nastaw się na powolne chudnięcie i nie popędzaj się:) daj sobie czas a się opłaci! mówię z doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurydyka83
Dorotafit, Wiki bardzo dziękuję za pomoc:),teraz muszę tylko zmotywować się do regularnych ćwiczeń, może włączę też bieganie....przez ostatnie 2 lata bardzo przytyłam i żle się z tym czuje....marzę by bez wstydu wyjść w krótkiej spódnicy itp., cieszyć się zdrowiem i piękną sylwetką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że chcesz jest najwazniejsze:) ale pamietaj, nie śpiesz się w oczekiwaniu efektów bo to najczęściej jest powodem rezygnacji z ruchu. Zobaczysz że szybko się wkręcisz i ćwiczenia staną się częscia Twojego zycia. trzymam kciuki za Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również, bądź dzielna, napewno dasz radę! ;) Zajrzyj w wolnym czasie na fanpage Ewy Chodakowskiej na facebooku, tam znajdziesz motywacje na każdy dzień... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×