Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lusia3211

długa podróż w ciąży

Polecane posty

Gość Lusia3211

Czy któraś z Was w mniej więcej 20 tygodniu ciąży wybrała się w długą podróż samochodem? Planujemy jechać samochodem z Irlandii do Polski wtedy będę właśnie w 20 tyg. Ogarnęły mnie wątpliwości czy to bezpieczne? Może ktoś się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej chyba lecieć samolotem. Musicie jechac autem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja jechałam w piątym miesiącu 19 godzin. Byłam zmięta, ale da się przeżyć.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w 12 tc jechalam samochodem z anglii do polski tego lata. byly upaly , klima nam siadla a do tego 3 letni synek dla urozmaicenia podruzy... powiem szczerze ze dosc ciezko bylo przez ye upaly ale najwazniejsze to duzo pic. wszystko bylo ok. jestem juz w 37tc ciaza bez zadnych problemow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wiem bykow nawalilam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam w 23 tyg.ciazy jechalismy z Anglii do polski podroz znioslam bardzo dobrze,to tez zalezy jak ciaze znosisz jak sie czujesz czy puchna Ci nogi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia3211
Wiem że lepiej było by lecieć samolotem ale mamy psa i chcemy go zabrać. Szkoda go nam zostawić na 3 tyg:-(. Teraz jestem w 15 tyg i czuje się dobrze. Nie miałyście po podróży żadnych skurczy? Tego się obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w 32 tygodniu i za parę dni ruszam w podróż samochodem z PL do UK, nie wiem jak to zniosę ale innego wyjścia nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia3211
Może i ja dam rade, bedziemy robili przerwy, mamy bardzo wygodne auto także może nie będzie tak zle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja z 19:14 nie mialam zadnych niespodzianek podczas i po podruzy :-) jak sie dobrze czujesz to nie widze przeszkod. tym bardziej zima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
tez jechalam w polowie ciaży do Niemiec autokarem,miało byc przepisowo 16 godz. ale trzepali na granicy wszystkie autokary no i czesto były postoje na papierosa takze wyszło nam 19 no ale do / z Irlandii to jeszcze wiecej wychodzi. autorko a nie mozesz psa zostawic w jakims hotelu dla zwierzat czy cos takiego? wiem,ze to ciezko ale jak nie ma wyjscia? podroz samochodem tak długo jest naprtawde mecząca,raz tylko jechałam do Anglii i była n aprawde makabra. czlowiek niewyspany,nie dojedzony,jechalismy ze 2 doby.oczywiscie wsystko da się przezyc ale po co się tak męczyc? ja jak leciałam do Egiptu to tez musialam psa zostawic na 2 tyg,był w hotelu dla zwierzat na Kaszubach,było ok a on z natury płochliwy i nieufny obcym,az sie zdziwiłam,ze był dla wszystkich perełką a przezwyczajony spac w łóżku i gospodarzom się tez do łóżka pchał i wkoncu go wzieli i spał z nimi cały pobyt:) takze wbrew moim obawom psu nic się nie stało a wrecz miał neizłą frajdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza

Dziewczyny, czy ktoras z Was wybierala sie w dluzsza droge ( okolo 12 h ) autem bedac w ciazy? Kolezanka polecila mi takie skarpety https://www.topmedicare.nl/product/travel-socks-reiskousen/ i tak sie zastanawiam, czy Wy moze macie jakies podpowiedzi, jak mam ta trase przetrwac. bedac w 7 miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jechałam ostatnio do polski z Niemiec w 8 miesiącu ciąży, jechaliśmy 11 godzin ( normalnie 7-8 ale był jakiś wypadek😒)

goraco było, nogi I ręce mi spuchły ... masakra... z powrotem wracaliśmy 9 godzin, lekki korek był bo to wakacje wiec większy ruch na autostradach🙄🤔

jesli ciaza nie jest problemowa to można jechać 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×