Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy da rade to znisc psychicznie

Polecane posty

Gość gość

Mieszkam z facetem ktory ma byla zone i corke. Ostatnip dowiedzialam sie, ze jego zona szuka mieszkania, i moj facet z troski o sswoje dziecko stwierdzil ze najlepiej jak beda mieszkaly blisko, najlepiej na tym samym osiedlu co my. Bo bedzie mogl corke czesciej widywac odbierac z przedszkola kiedy ex zona bedzie w pracy. No i nie ukrywam ze sie wkurzylam. Kontakty z corka ma co weekend , ale jakos nie wyobrazam sb zeby teraz mial sie widywac ze swoja zona kilka razy w tyg. Obawiam sie ze kiepsko to moze wplynac na nasza relacje. Dodam rowniez ze wczesniej mowil, ze nie chcialby zeby ona tu mieszkala a za chwile sie dowiaduje ze juz jej pomaga szukac mieszkania 500m dalej... moj facet jdest swietnym ojcem i wiem ze teskni za dzieckiem ale zycie w czworakacie z zona mi nie lezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziffka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzialy galy co braly. To jest wlasnie facet w pakiecie...albo tego chcesz albo nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje ci,doradzam zakonczenie tego zwiazku,zwyczajnie ty odpadniesz,nie dzwigniesz tego,zona zawsze bedzie miala argument tzw karte przetargowa dziecko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie boje sie ze tego nie dzwigne psychicznie, bo pomimo ze sie zakochalam to od razu mialam tez watpliwosci, a obiecywal ze bedzie inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mozesz wymagac od faceta zeby nie widywal sie z byla zona, ani tym bardziej z dzieckiem. Dobrze to o nim swiadczy ze zajmuje sie dzieckiem. Ale jedno jest pewne - oni kiedys sie hajtneli wiec musieli sie kochac, maja dziecko,male dziecko.....czyli w sumie swierza sprawa. Pomaganie bylej zonie, szukanie mieszkania kolo siebie, deklarowanie czestrzych spotkan moze swiadczyc o jednym.......facet chce sie zblizyc do nich...a moze i wrocic...jak nie teraz to pozniej ...to kwestia czasu. Wiec puki mozesz to sie wymiksoj z tego ukladu....znajdz sobie faceta bez bagazu. Nie wiem ile masz lat. Ale pomysl ze ten facet bedzie przez kolejnych iles lat odbieral syna z przedszkola czy szkoly a po paru latach c***owie ze z zona wracaja do siebie.....starcisz iles lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorki nie syna a corke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze mnie kocha bo sie stara. ...ale na dluzsza mete taka sytuacja by mnie psychicznie wykoncYla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×