Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość violalala

ksiazki psychologiczne

Polecane posty

Gość violalala

znacie tytuly ciekawych ksiazek psychologicznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bestia- Flinn Alex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costa_nn
Książki Jodi Picoult - "W imię miłości", "Dziewiętnaście minut", "W naszym domu", "Karuzela uczuć". Porusza ciekawe i trudne tematy. Pierwsza jest o tym, jak kobieta, która pracuje w sądzie przeciwko pedofilom dowiaduje się, że jej własny synek był molestowany. Druga o 17-letnim chłopaku, który zabija kilkoro uczniów ze szkoły, trzecia o chłopcu z autyzmem oskarżonym o morderstwo, a piąta o parze nastolatków, którzy chcieli popełnić zbiorowe samobójstwo. Ogólnie bardzo ciekawe książki, opisane własnie pod kątem psychologicznym, z perspektywy wielu osób - nie ma jednego narratora. Gorąco polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurekogorek200
Jeśli o mnie chodzi, to księgarnie wysyłkowe www.ksiegarnia-internetowa.pl mają najciekawszą ofertę. Z jednej strony mogę tam znaleźć standardowe tytuły w niskich cenach. A z drugiej, książki mało znanych autorów, których w żadnym innym miejscu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bracia karamazow, zamek, ferdydurke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno spodoba Ci się ksiązka "Istoty ulotne" (Irvin D. Yalom) - psychiatra opisuje terapię z pacjentami, a przy okazji, jak w wartościowy sposób przeżyć życie. Jest w Matrasie po 18zl http://www.matras.pl/istoty-ulotne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monicca B
Wiesz co zobacz sobie w tej ksiegarni psychologicznej http://ksiazkizmieniajacezycie.pl/13-psychologia Na pewno coś Ci się wybierzesz. Ostatnio czytałam "Anatomię Emocjonalną" Kelemana - ciekawa propozycja opisująca nasze ciało i wpływ emocji na jego kształt. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanka 78
Czy ktoś z Was może wydawał książki o tematyce psychologicznej? Chciałabym wydać swoją, zastanawiam się nad wydawnictwem rozpisani.pl. Interesują mnie zwłaszcza miejsca, gdzie można wydać własnym nakładem i gdzie dobrze pomagają z promocją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie i zdrowie masz tylko jedno To poradnik, który wnosi wiele nowych wartości do życia. W przystępny dla czytelnika sposób autorka przedstawia recepty na to, jak zacząć świadomie i dobrze kierować swoim życiem. Jak pozbyć się nabytych przekonań, jak zmieniać siebie, ale również jak pokochać siebie, by móc pokochać innych. http://tylkorelaks.pl/28-zycie-i-zdrowie-masz-tylko-jedno-9788379003983.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam rozejrzeć się za ksiązkami w matrasie. Mają bardzo często promocje tematyczne lub na wybraną literaturę . Teraz , ze wakacje sie zbilżaja to sa rabaty na ksiązki o tematyce podróże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka Kólka
Ja ostatnio trafiłam na książkę "Życie i zdrowie masz tylko jedno", którą można kupić w dobrej cenie tu : http://tylkorelaks.pl/28-zycie-i-zdrowie-masz-tylko-jedno-9788379003983.html ;) to książka, która porwie cię swoim pozytywnym przesłaniem, choć autorka nie boi się poruszać w niej także tematów, które w codziennym życiu niekoniecznie chcemy poruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio miałam okazje przeczytać wartościową książke "Moje pragnienie wolności". Wciąga niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast polecam książkę "Elegia o ziemi" - Koleżanka mi pożyczyła i mam bardzo pozytywne wrażenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam książkę "Ścigając marzenia. W pogoni za złotem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywne wrażenie pozostawiła mi po sobie książka - "Dianetyka: współczesna nauka o zdrowiu umysłowym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Łzy Życia" - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie "Łzy Życia" - genialna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam - "Uśmiech Losu" - autor: Wiktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketme

Patrzcie tutaj - virtualo.pl/ebook/potega-podswiadomosci-i106928/ Jedna z najbardziej popularnych pozycji w tej tematyce... W tym wydaniu pojawiły się jeszcze komentarze autora, które wcześniej były publikowane. Tematyka? Jest w temacie... podświadomość, zmiana życia przez zmianę sposobu myślenia. Wydaje mi się, że pozycja atrakcyjna dla niemal każdego 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kątem oka koontza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×