Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

urodzilam dziecko 4,5 kilo

Polecane posty

Gość gość
najprawodpodobniej cukrzyca ciążowa albo zaburzenia hormonalne to nie jest normalne Choroby moga byc utajone.A powiklania nawet w pozniejszym wieku np. cukrzyca x puknij sie w głowę, jak nie wiesz to nie wypowiadaj się x ja urodziłam pierwsze dziecko SN z wagą 4,530, nacięli mnie ale w sumie było Ok. Też lekarz sie dziwił, sprawdzali wszystkie badania z czasu ciąży, ale były idealne, miałam robiona krzywą cukrową dwa razy. Albo taka uroda albo witaminy Materne (jesz Materne rodzisz Manna :) ) drugie dziecko bez materny 3600 .... taką maliznę utodzić to była już pestka :p dodam że dziś córka ma 6 lat, jest taka jak rówieśnicy. Zdrowa, ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anaaabella28
Ja p*****le az mnie w*****a ta natretna baba. Odwal sie od niej i tego tematu bo bredzisz jak potluczona, watpie zebys byla lekarzem zeby zdawac diagnoze, gdybys byla to bys wiedziala, ze 50 procent przypadkow wielowodzia dzieje sie bez jakiejkolwiek przyczyny np. od nadmiernej ilosci spozywanych plynow. Co do tematu to ja urodzilam sie z waga 4,320 kg :D mama rodzila naturalnie ale ledwo dala rade, moj brat sie urodzil z waga 3,900 kg wiec cos w tym jest, ze jak jedno to i drugie duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jednak polecam te linki do poczytania. Sama piszesz, że jadłaś dużo owoców. Dostarczałaś organizmowi ogromne ilości fruktozy, której twój organizm nie przerabiał. U zdrowego człowika poradziłby sobie i spalił. twoj cukier krążył we krwi i dostawał się wraz z nią do dziecka. Strzalałaś do dzieciaka z węlowodanów. To spowodowało duży przyrost masy ciała. Masz problemy z gospodarką węglowodanową na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urodzilam syna 4500, tyle samo wazylam ja i brat. nic dziwnego,wszyscy zdrowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odpowiadajcie jej na te głupoty, on wie lepiej i koniec. Na głupote nie ma rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty masz problemy z głową na bank :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorkaaa
daj sobie siana kolezanko nie jestes lekarzem wiec ciebie sluchac nie bede i zapytaj swojego lekarza co mysli o durnych artykulach z neta i jego fankach to sie dowiesz czemu tego czytac nie bede :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anaaabella28
dokladnie mialas juz spieprzac z tego tematu po co tu wracasz???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co ja teraz zabawie sie w doktora i c***owiem, ze masz nerwice bo nikt normalny tak sie nie zachowuje. Juz c****salam ze mam w d***e twoje teorie a ty nadal drazysz temat chociaz wczesniej pisalas, ze juz wiecej tu nie napiszesz...bylas u psychiatry ostatnio? :D moze lekow zapomnialas wziac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corcia wazyla 4820 (13 dni po terminie), mialam robione badania na cukrzyce, nic, jestem zdrowa, moj maz wazyl 5 kg , ja urodzilam sie 3 tyg przed terminem z waga 3700.., moj brat 2 tyg po terminie 3 500.., moja mama tez byla 5 kg, u mojego meza w rodzinie jego rodzenstwo rowniez powuzej 4, 5 l obecnie to chudzielce..w obecnej ciazy tez juz mialam sprawdzany cukier i nic, i jak na razie to dziecko z usg wychodzi mniejsze niz moja pierwsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość P
Ja urodziłam syna 4400 , pierwszy i jedyny. Zdrowy i wszystko ok. Brałam witaminy przez całą ciążę ale mój syn nie miałby po kim byc mały. Ja 175 cm, mąż 195 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka tak się zachowuje odpowiadając innym że chyba to słoniątko rozerwało jej nie tylko vaginę ale i rozum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do chodzenia do lekarzy za granica to nie znaczy, ze sa oni jacys lepsi niz nasi polscy lekarze i polska sluzba zdrowia. W Polsce kobiety maja naprawde super opieke ciazowa w porownaniu do wielu kraji zachodniej europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×