Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

na ttm świecie nie ma dziewczyny dla mnie

Polecane posty

Gość gość

W życiu spotkałem tylko jedna dziewczynę która byłaby taka sama jak ja i idealnie do siebie pasowalismy. Niestety ona już nie chcę mnie znać...poza tym wszystkie inne są dla mnie obce. Nic do nich nie czuję, nie potrafię poczuc tego co czułem wtedy. Czy to mija czy mimo już 2 lat będzie ciągnęło się dalej? Ja powoli tracę nadzieję na to ze znajdę kogoś. Mam 21 lat i nie potrafię kochać. Wszyscy są dla mnie obcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś to przezyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie jesteście razem? z jakiego powodu cię nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaką Ty dziewczynę chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opisz ta byla z charakteru i wygladu. moze byla twoim wysnionym idealem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo byliśmy tylko przyjaciółmi. Chciałbym gadule, uśmiechnięta zolze ,dziewczynę która wyglądałaby zwyczajnie ale faktycznie i szczerze okazałaby mi uczucie a nie wykazała się wyrachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to napisz cos wiecej co cie urzeklo w tamtej dziewczynie? co takiego zrobiles ze byliscie a juz nie jestescie przyjaciolmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona wyjechała za granicę i kontakt się urwał. Potem już nie rozmawialiśmy w ogóle. Mimo starań ona zaczęła kłamać w różnych sprawach. Generalnie uważam że to ja zachowałem się jak cham i burak. Teraz jest za późno na naprawę, ale... Urzekł mnie jej uśmiech. Jej pozytywne podejście do życia. To ze była sobą i potrafiła się śmiać. Ze mogłem z nią rozmawiać przez kilka godzin o niczym a jednocześnie nie czując upływu czasu. Była niezwykła bo nie przejmowała się innymi. Nie wyglądała pięknie. Wielu śmiało się z tego jak wyglądała ale mi to nie przeszkadzało. Miała jeszcze równie chore i mroczne poczucie humoru co ja... I niestety jak na razie nikogo podobnego nie spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz spotykasz same lale z którymi nie łapiesz klimatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie. Pustaki co lecą na kasę albo dziewczyny bez charakteru. Takie co naogladaly się seriali i tworzą wokół siebie iluzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co leca na kase... a ty jej oczywiscie nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie mam... Zarabiam i niestety ale kilka zamiast rozmawiać że mną mówiło do portfela. Ostatnio doszło między mną a dziewczyną z roku do ostrej spiny bo ona liczyła na prezenty. Wkurzaja mnie tę które się do mnie kleją, a nie mają nic w sobie. Dla mnie pieniądze to taki dodatek, a dla niektórych sens życia. Wokół otaczają mnie materialisci... Dziewczyny które szukają facetów z kasą. Łaski które łaszą się do ustawionych radców i adwokatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm...czyli to co najwazniejsze potrafiliscie wiecznie gadac i nigdy tematy wam sie nie konczyly. mialam podobnie kiedys ale coz wyszlo jak wyszlo z taka znajomoscia. tyle ze co mialam innego on wracal i przypominal o sobie. potrafil nawet nawiazywac kontakt z facetami ktorymi bylam lub jakos ich splawial. ale minelo mu. podobno zaliczyl kilka lasek na imprezach i teraz musi placic 2 alimenty. a teraz nie odzywa sie. mam swojego faceta z ktorym jest mi dobrze i okazal sie jeszcze lepszy niz tamten. myslalam ze nie trafie na takiego z ktorym bede mogla gadac o problemach o roznych myslach ale coz. bylam cierpliwa i sie nie poddawalam az w glupi sposob poznalam obecnego drania ktory skradl moje serce w sklepie :p musisz probowac i dac sobie czas. nie ma dwoch identycznych osob ale kiedys trafisz na ta lepsza uwierz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmus sie, na ziemi zyje wiele takich fajnych dziewczyn. Fakt, ze patrzac sie ba boki widzi sie tylko takie poisane przez ciebie, bo faktycznie, jest ich wiekszosc.. Ale sa jeszcze te naturalnie piekne, szczere i pozytywne! Znajdziesz taka jaka sobie wymarzyles. Przyciagniesz ja do siebie tak jak ja przyciagnelam swojego mezczyzne. Jest taki o jakim zawsze marzylam! Szczery, fajny, zabawny, nie zapatrzony w sobie, z ciekawymi zainteresowaniami, taki orginal, ze hej :) I wszystko w nim kocham! A myslalam, ze takich juz nie ma.. ze same buraki z silowni, albo maniacy ktorzy znaja sie trylko na filmach, grach i muzyce a gwozdzia w zyciu nie przybili. Poczekaj, mlody jestes..Ona czeka na Ciebie! Znajdziecie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wlasnie jak poznales tamta? moze teraz szukasz w nieodpowiednich miejscach? i sprobuj by od razu nie pokazywac ile masz. bo niestety ale teraz pelno dziewczyn a nawet i mlodych kolesi szuka sponsora. ale sa jeszcze normalni, tylko tych jest juz mniejszosc lub wola sie chowac tam gdzie czuja sie bezpieczniej i nie sa wystawieni na promieniowanie przez glupote innych:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem tamtej dziewczyny polegał na tym ze zbyt często wymieniala facetów u nigdy nie widziała w sobie problemów. To było w niejbardzo irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec zapomnij o niej i posluchaj naszych rad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli ona była tylko iluzją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznaliśmy się w szkole. Nic nadzwyczajnego! A dla mnie była to najwspanialsza osoba jaka spotkałem. Początkowo nic do niej nie czułem. Byłem pewny tego ze nigdy nie bede czegoś do niej czuł. Zatoczyła mnie, jej charakter i wszystko mnie zniewolily mimo że tak na prawdę nigdy jej w pełni nie poznałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze nie wyszło. Takie związki są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axiona
nie macie już szansy na związek? Może ona wróci z tej obczyzny, lub ty wyjedziesz? Co o tym sądzisz>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doszło między nami do zabójczej kłótni, z resztą ona mnie nigdy nie kochała... Chyba to prawda ze powinem zamknąć ten rozdział w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×