Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna kawa bez mleka

Ile kocyków i o jakich wymiarach dla noworodka wiosennego

Polecane posty

Hej! Planuje nie kupować kołdry i poduchy dla syna. Chcę kupić tylko kocyk. Oferta w necie jest bardzo bogata. Pytanie do mam: Na ile sztuk się zdecydować? Jaki wymiar najlepszy? No i z jakich materiałów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodziłam w marcu. Miałam 2 kocyki z polaru i 1 bawełniany cienki. Przykrywałam zawsze jednym polarowym, a drugi był w zapasie. Gdy było bardzo zimno to na polarowy kładłam ten bawełniany, ale tylko nocą. To w zupełności wystarczyło. Poza tym ten cienki wykorzystałam też latem do wózka, choć ostatnie lato było tak gorące, że raczej rzadko:) Przykrywałam go nim w nocy. Nie kupuj za dużo, bo to nie ma sensu. Mnie ta ilość wystarczyła bez żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucianoK
kocykow powiadasz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy jeden. śliski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam jednak kołderkę. w kocyki moje dziecko się zaplątywało i płakało, śpiworków nie znosiło, tak jak i rożka. a kocyki miałam dwa. obydwa bawełniane, dwustronne. z jednej gładka bawełna, z drugiej na jednym frotte a na drugim taki jakby welur, pewnie miał trochę sztucznego dodatku. ale fajnie otulał np. w wózku. jak dla mnie to było aż nadto kocyków, w sumie ten drugi kupiłam dopiero jak pojechałam z dzieckiem na większe zakupy i zaczęło strasznie wiać a zapomniałam wziąć z domu kocyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mnóstwo kocyków:) Na początku super sprawował sie kocyk z mothercare, taki dwu warstwowy. Malutki. A pozniej uzywalam la millou i do tej pory corka pod nim spi. Tylko wiekszy rozmiar bo z malego szybko,wyrosla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam dwa kocyki, oba bawełniane, nawiasem mówiąc nie rozumiem jak można dziecko zawijać w polar, przecież to 100% plastik, poliester robi się z ropy naftowej więc chyba niezbyt dobrze działa na naszą skórę. Jeden kocyk miałam z allegro, a ten grubszy kupiłam taki http://papillon-shop.pl/bawelniana-kolderka-kotek.html, bardzo dobrze się ten zestaw spisywał, fajna sprawa taki kocyk-kołderka w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×