Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rosolaka

Moje dzieci mogłyby jeść tylko rosół...

Polecane posty

Gość mama rosolaka

Czy Wy też macie taki problem z dziećmi? Moje mogłyby jeść tylko rosół i nic innego... Tyle razy kombinuje, wymyślam, robię cuda na kiju a one tylko pytają a kiedy będzie rosół?Mam już dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rób im ten rosół jak chcą jaki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moi bratankowie jedliby tylko pomidorówkę, innych zup generalnie nie uznają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja by ciagle jadla. pomiodrwke, nalesniki i ogorka zwyjklego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama rosolaka
A no w tym problem że kuraki niezbyt zdrowe, poza tym rosół nie dostarcza zbyt wielu witamin, bo zawiera jedynie wywar z warzyw, ewentualnie marchewkę i natkę pietruszki i tyle... poza tym mówiąc szczerze jest mi niedobrze jak czuję zapach rosołu, mam już dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesz sie że chcą rosół bo to zdrowe jedzenie tylko uważaj na makaron bo mąka glutenowa to trucizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz rosół na mieszanych mięsach też robić. Przeje im się pewnie... Mój też by w kółko jadł naleśniki, Ty masz o tyle dobrze że dzieci same za rosół się nie wezmą, mój miesza mąkę i mleko i przecież nie wyrzucę tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój by jadł tylko banany i danonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to rób im ten rosół i dawaj do jedzenia codziennie, może po tygodniu czy dwóch im zbrzydnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty lepiej daj swój przepis na rosół, bo skoro Twoje dzieci tak go uwielbiają to musi być pyszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama rosolaka
no właśnie na innych mięsach im nie smakuje i twierdzą że to nie rosół. ja robię normalny z udek z kuraka i kawałka wołowiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn teraz lat 22 jadł tylko rosół innych zup nie uznawał. Dziś już je różne zupy ale jadł rosół z10 lat tylko i wyłącznie. Dziś ja na samą myśl o rosole mam odruch wymiotny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja Ci coś powiem rób naokrogło tylko rosół za chwilę im się znudzi mój syn ma co prawda rok, ale miał okres że przez miesiąc na obiad jadł TYLKO pomidorówkę z gerbera, ja gotowałam miałam słoiczek zawsze, ale próbowałam z godzinę go nakarmić i nic, wyciągałam pomidorówkę zjadał całą i tak mu się przejadła, potem jadł coś mojego (już nie pamiętam) potem uwidział sobie naleśniki też ze słoiczka i też w kółko chyba 2 tygodnie. Obecnie jestem na etapie kolacja=parówka rosół możesz zrobić z: kurczaka kaczki indyka mięsa wołowego a nawet z kawałkiem schabu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama rosolaka
próbowałam brać na przeczekanie, nawet specjalnie dla nich gotowałam, a my z mężem jedliśmy coś innego. i nic, po 3 tygodniach ja się poddałam, oni nadal chcieli rosół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś musiała się zastanawiać czy czasem nie założyć kłódki na lodówkę (albo najlepiej na całą kuchnię;P) to byś zamarzyła mieć niejadka. Hehehee Moje pożerają wszystko, nawet jak byłam na diecie to zżerały mi ugotowane warzywa bez soli ;p Nie ma takiego żarcia, które by się przed moimi uchowało ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dzieci srednio 4 razy w tyg jedzą rosól, innych zup nie uznają. wczoraj jadły , dziś samo drugie danie a jutro chcą rosołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×