Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prawiczki sa prawiczkami bo zadna ich nie chciala a nie ze maja zasady

Polecane posty

Gość gość

takie bzdury to moga sobie wmawiac:) nawet ksiadz nie wytrzyma w celibacie a dorosly mezczyzna bedzie udawal ze ma zasady pff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtajemniczy
W moim przypadku było zupełnie inaczej, tzn. już nie jestem prawiczkiem od paru lat ale jak byłem to od około 17-26 roku życia nie spotykałem się z kobietami tylko czekałem na tą jedyną... nie dawałem szansy kobietom które chciały się spotykać :( głupie co? potem straciłem prawicowo z jakąś panną z Internetu a konkretnie z sympatii na pierwszym spotkaniu, obecnie jestem sam, tzn. po 3 nie udanym związku :(, chyba już za stary jestem na kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 1 jakby facet nie miał zasad to dawno by poszedł do prostytutki po 2 facet nie ma prawa odmówić? po 3 autorko masz prawiczkofobię radzę udać się do specjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No do mnie teraz ostro pisze kilka dziewczyn, ale usunę się z netu, bo to sztuczne i nie prawdziwa miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtajemniczy
Looooser - ty chyba faktycznie looser jak tylko piszesz zamiast zapraszać na kawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co mam zapraszać, jak nie jestem zauroczony, zresztą kilka razy się spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pojdzie do prostytutki taki prawiczek bo sie boi lub nie ma kasy a nie ze ma zasady pf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtajemniczy
Looooser - na o co ty chcesz się przez Internet zauroczyć? kilka zdań i na kawę ja tak robiłem i było ok :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu te prawiczkofoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiki sa prawikami
bo nie podrywaja dziewczyn tylko czekaja na ksiezniczki az sie sama zjawi oczywiscie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać autorce prawiczek odmówił i musi się dowartościować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu sama nie ma zasad to wszystkich chce sprowadzic do swojego poziomu moze nawet dała dresowi jako pierwszemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona pewnie nawet nie wie komu dała i kiedy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawiczek odmowil:D taki to zadnej nie odmowi gorzej ze zadna nie chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz wam kiedys tlumaczylem,ze gadacie bzdury, looserowi szczegolnie. Niektorzy maja zasady ale wiekszosc prawikow to ciapy co sie boja albo nawet jak looser nie maja znajomych stad prawictwo, bo jak sie nie przebywa w towarzystwie to nie mozna poznawac kobiet. Poza tym seks to nic az tak fajnego, sam po 30 stracilem prawictwo bo wlasnie mialem zasady i spokojnie moglem odmawiac panienkom. Dzis juz zasad tych co wtedy nie mam ale seks z byle lalami jest pusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna zasada: nie dymam. Lecz się na nogi bo na głowę to już za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×