Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

JAK POZBYĆ SIĘ PLIKOSTRADY NA ZAWSZE

Polecane posty

Gość gość

witam , z jakieś pół roku temu założyłam na tej stronie konto , tak z ciekawości . niby 14 dni darmowych i to mnie podkusiło , eh ale 2 dni i nie pamiętałam nawet że taka strona istnieje i nic nie pobierałam a nawet nie wchodziłam ! przychodziły mi e-maile by zapłacić 96 zł ! ale za co ? skoro nic nie było pobierane ! teraz mi przyszło listownie do domu ! co mam z tym zrobić ? czy grozi mi jakaś kara za to ? jak pozbyć się tego dziadajstwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JHFTYUHKJM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobną sytuację, ale tylko maile mi przychodziły. Listów do domu nie dostawałam. Na maile odpisywałam, że nic nie zapłacę, potem wyszukałam jakieś kruczki o ochronie użytkownika, jakieś tam prawa. Napisałam, ze są oszustami i że i tak G mi zrobią, oni na to że na drogę sądową wniosą sprawę, to jeszcze raz o swoich prawach wspomnialam i że i tak nic nie zapłacę. Nie zapłaciłam, maile przestały przychodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no też właśnie odpisałam im że '' REZYGNUJĘ Z UMOWY'' ale odpisali że juz jest na to za późno choć do 3 miesięcy miałam czas .. nie płacę bo nie korzystałam z tego serwisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×