Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcespac

problem z utratą wagi

Polecane posty

Gość chcespac

Cześć, mój problem wygląda następująco : mam 20 lat i nadwagę 15kg studiuję dziennie, pracuję w nocy, chodzę na siłownię. przez to, że pracuje w nocy (muszę to rodzinna firma) chodzę cały czas niewyspana i spuchnięta. od 2 tyg mam wolne na uczelni i jestem od tego czasu na diecie (nie przekraczam 800kcl dziennie) do tego chodzę na siłownię. nie widzę żadnych efektów, jestem wkurzona, zmęczona, męczy mnie ta praca w nocy, mój metabolizm pada, robi co chce ze mną...powoli już mnie to zaczyna załamywać. co mogę zrobić? jakieś rady, plan dnia? nie wiem pomóżcie mi jakoś... wychodze z domu o 1:00 wracam o 11:00 i co dalej, cała noc nieprzespana....ide spać na 2h potem siłownia ...a spuchnięta jestem jak bańka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy takim trybie życia szybciej nabawisz się problemów zdrowotnych niż schudniesz... Skoro to rodzinna firma twoi rodzice powinni widzieć ile kosztuję Cię praca w takich godzinach i przystosowac grafik do zajeć na uczelni. Organizm regeneruje się podczas snu. Jest on mu potrzebny. Ty się męczysz w pracy, na zajęciach i na siłowni a do tego wcale nie odpoczywasz... Musisz o siebie zadbać. Byc może Twoje problemy z wagą to efekt chorej tarczycy lub innej choroby spowalniającej metabolizm? nie wiem jak do tej pory udawało Ci się pogodzić te wszystkie rzeczy. ja bym od razu zrezygnowala z siłowni dla dłuższego snu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×