Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zadna tam fanka

Dlaczego kazdy tak neguje Wlodarczyk

Polecane posty

Gość zadna tam fanka

Kazdy na nia najezdza. Masakra. Rozumiem zdenerwowanie widzow jak postapila ale to jej zycie prywatne. Jak by ten fagas nie chcial to by Zajacowej nie zostawil. Nie zapominajmy ,ze Aneta Zajac tez ma swoje za uszami. Tak naprawde nie wiemy jaka tam prawda. Media robia z tego afere i show, jakies chore rywalizacje ! no masakra. Na kazdym portalu gdzie pojawi sie Wlodarczyk kazdy wyraza swoje okropne opinie. Ja osobiscie nie jestem fanka ani jednej ani drugiej ale moim zdaniem Wlodarczyk jest lepsza wizualnie no i jako aktorka sam fakt w ilu filmach zagrala a Zajac tylko w Pierwszej Milosci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadna tam fanka
Nikt nie chce podyskutowac troche ? Pwiem szczerze ,ze siedze w pracy i mi sie cholernie nudzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siedze w pracy i mi sie nudzi LOL pewnie jestes urzedasem za biurkiem i pijesz tylko kawke pierdzisz w stolek 8 godzin i pobierasz pensje, obys stracila ta prace i nie mogla znalezc nowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadna tam fanka
WOW - ale jestes sfrutrowana ! nie mozesz pracy znalezc czy masz tylko nie jestes z niej zadowolona ? To juz nie moja wina jak se poscielisz tak sie wyspisz i nie zycz temu co Tobie nie mile :) Tak mam prace burowa i wlasnie pije kawe i mi sie nudzi :) Nie ma pracy poki co to nie ma co robic ,a niestety 8H trzeba siedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat zazdroszczę autorce cholernie takiej pracy ale wredna nie jestem więc gratuluje lecz nie o tym temat. Włodarczyk poprostu nie lubie,nie chodzi o zwiazek z tym mężem Zajac ,poprostu jej nie trawie,niektórzy ludzie tak mają że działają anty na innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtgbb
ja lubie Wlodarczyk i Zajac tez lubie za to Krawczyka od tej pory jak porzucił żonę z dzieciakami to jakoś mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadna tam fanka
Dziekuje gosciu - szanuje takich ludzi jak ty zero zawisci i zazdrosci :). Wracajac do tematu, ja rowniez nie lubie Krawczyka. Z tego co wiem to jej mezem nie byl ale jak zrobil dzieci to powinien byc odpowiedzialny za to. Ja lubie filmy z Wlodarczyk uwazam,ze jest dobra aktorka. Moze i kobieta jest okropna i ma okropny charakter ale nie mnie ja oceniac. Chodzi o sam fakt tego ,ze na kazdym portalu obrzucaja ja oblotem. Ja osobiscie uwazam ,ze ona jest ladna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dlaczego kazdy tak neguje Wlodarczyk". - bo się zabrała za zajętego chłopa, o czym doskonale wiedziała? Czyli zachowała się jak zwykła szmata. Co innego, gdyby Krawczyk z Zając nie byliby razem. Gdyby ten fagas chciał Zającową zostawić, to zrobiłby to wcześniej. Jak dla mnie sytuacja, kiedy para jest ze sobą i ma dzieci równa się małżeństwu, bo tworzą rodzinę. A jak tworzą rodzinę, to powinni jakoś sobie radzić z problemami. Jeśli sobie nie radzą, wtedy się rozstają, a nie jak p.Krawczyk rzuca się na pierwsza lepszą chętną, bo się "zakochał".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadna tam fanka
Zgadzam sie z Toba, ale i tak uwazam ,ze wiekszosc winy lezy po stronie Krawczyka. On tez ma rozum i tez dobrze wiedzial ,ze mial swoja rodzine. Fact ,ze Wlodarczyk tez stracila duzo w oczach fanow za to ,ze rozwalila zwiazek gdzie byly dzieci ale nikt tak nie gada i nie neguje Krawczyka jak ja.Serce nie sluga ale ja i tak bardziej winie Krwaczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccccccccccc
No to ja C***owiem dlaczego :) Nie chodzi o to, że się Krawczyk z Zając rozstał, tylko o to co było zaraz po tym. O to , że kiedy Aneta trzymała klasę po rozstaniu (i trzyma ją do dziś) to Włodarczyk z Krawczykiem po Vivie latali, robili sesję o ich "astralnej miłości", przekonywali jak to bardzo się kochają, a w tle tego ich "szczęścia" była nieciekawa sytuacja w postaci samotnej matki z dwójką dzieci. Lansowali się na tym, że Mikołaj zostawił swoją dotychczasową, długoletnią partnerkę rzekomo dla Włodarczyk. Wizualnie z tego co mi wiadomo to Agnieszka jak i Aneta są w zbliżonym wieku, a Włodarczyk do pięt nie dorasta Anecie... Pani Aneta zawsze była bardzo ładna, delikatna uroda, taka która się podoba naprawdę 3/4 facetom jak nie więcej. Zresztą sam fakt, że Krawczyk tyle lat z nią był też o czymś świadczy.. musiała mu się bardzo podobać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtgbb
Autorko właśnie takie same mam odczucia. Powinien czuć się odpowiedzialny za dzieci. A Włodarczyk lubię , filmy z nią są super np Sara jest dobrą autorką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtgbb
Akurat Włodarczyk jest zdecydowanie ładniejszą od Zając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtgbb
porównaj https://www.google.pl/search?q=wlodarczyk+zajac&client=firefox-a&hs=QRW&rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=dPT5UrW8B8Ojhgfg34FI&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1252&bih=609#facrc=_&imgdii=_&imgrc=f5zmFrEu_mLXxM%253A%3ByIqUr_AyTQzgGM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.fakt.pl%252Fm%252Fcrop%252F-658%252F-500%252Ffaktonline%252F635270089177188425.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.fakt.pl%252Fpartnerki-mikolaja-krawczyka-w-polsacie%252Cartykuly%252C442390%252C1.html%3B658%3B438

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccccccccccc
No Włodarczyk jakaś tam wyjątkowo szpetna nie jest, ale urodą nie powala. Zniszczona od solarium cera (teraz już trochę przystopowała, bo ją od skwarków wyzywali :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtgbb
no udało się w końcu więc można porównać, Włodarczyk uważam za zdecydowanie ładniejszą, śliczna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włodarczyk to piękna i inteligentna kobieta, przy tym utalentowana aktorka A Krawczyk to nie rzecz i go sobie ot tak nie wzięła, sam dokonał wyboru I jeśli już szukać tu w kimś winy to tylko w nim Ale ja pytam jakim prawem ludziska tak ich oceniają, wręcz szkalują? To nie Wasza sprawa Może dlatego, ze większość kobiet utożsamia się z przeciętną, nijaką Zajcową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccccccccccc
Jeśli chodzi o urodę to weź nawet nie porównuj , bo się ośmieszasz. Zając to piękna kobieta, może na tamtym zdjęciu nie korzystnie akurat wyszła, ale jak sami wiecie po ciązy przechodziła różne metamorfozy. W dłuższych jej najlepiej, jasny blond - tak jak kiedyś. Jest piękna i była, a w dodatku po bliźniaczej ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadna tam fanka
Film pod tytulem ' Sara' jest moim ulubionym ! x Mi tez sie nie podobalo to jak sie lansowali i obnazali swoja miloscia w mediach zaraz po rozstaniu z Aneta. Zgadzam sie ,ze Aneta ma delikatniejsza urode i wydaje sie byc skromniejsza od Agnieszki, ale i tak uwazam ,ze obie panie sa ladne. Ja kiedys lubialam Krawczyka ale po tej akcji wiele stracil w moich oczach. Niestety on do dzis zachowuje sie jak kawal s*******a ( przepraszam za slownistwo) Wielce stara sie o widzenia z dziecmi ale jak zostawial Anete z dziecmi to jakos nie bral dziec***od uwage. Mysle ,ze ten zwiazek i ta wielka milosc miedzy Agnieszka i Mikolajem szybko sie skonczy poniewaz on nie chce wiecej dzieci a Agnieszka chce i mowi o tym otwarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dziwię dlaczego się tak czepiają Muchy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie mają różne gusta ale obiektywnie rzecz biorą włodarczyk jest piękna, ładna twarz, długie włosy, świetna figura, wysoka, długie nogi I inteligentna A zając... no cóż... poniżej przeciętnej Takich zająców jak ona to tysiące na polskich ulicach, nic szczególnego Tyle że to wszystko nie ważne To ich życie , nie nasze Ich sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadna tam fanka
Zagadzam sie nie nam jest ich oceniac ale nie mozna tez tak tego przemilczec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccccccccccc
A ja myślę, że Włodarczyk wszystko zniesie, będzie z Krawczykiem na siłe dopóki on sam jej wkońcu nie zostawi :) Bo ona nie będzie chciała dać tej satysfakcji mediom i będzie się męczyć choćby nie wiem co :) Poza tym po Agnieszcze widać, że jest zazdrosna o Anetę, o jej urodę i o to że Krawczyk miał taką ładną kobietę tyle lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccccccccccc
Włodarczyk piękna? Jaka ona piękna? Garbaty nos, cienkie, przylizane włoski? Figura? Ok, ale ona nie urodziła dwójki dzieci :) Aneta zwycięża zdecydowanie, co zresztą widać gołym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccccccccccc
Zresztą powiem tak: mam wspólnego znajomego razem z Krawczykiem , tzn. jego osobiście nie znam , ale jego znajomego tak i sam Krawczyk powiedział kumplowi , że Aneta wizualnie zawsze mu się podobała i podoba bardziej niż Agnieszka tylko po prostu nie mogli się już dogadać i sporo niemiłych sytuacji tam wyszło podobno :) ale szczególów nie znam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czepiają się nie tylko Muchy, też właśnie Włodarczyk, Urbańskiej.... Ale kto się tak czepia? Polskie przeciętniary, z urody zającowe Taka kiepska taktyka- krytykowanie kobiet od nas piękniejszych, przebojowych A te wymienione powyżej takie właśnie są Powinny tylko się cieszyć, że budzą aż taką zawiść A może koło du... im to lata Mi by latało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadna tam fanka
Stic- z tego co wiem to Mucha sie bardzo zmienila odkad zaczela byc bardziej slawna. Ja tam do Muchy nic nie mam. Wielu jej znajomych sie wlasnie wypowiadalo, ze zrobila sie prozna i wywyzsza sie co to nie ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadna tam fanka
Urbanska poniekad sobie sama zgotowala taki los w mediach przez swoj slynny teledysk Rolowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wiedziała, że facet ma wieloletnią partnerke i dwoje dzieci. Dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może krawczyka negujcie wścibskie babska zamiast agniechę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×