Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mam pojęcia co się dzieje z wrażliwością ludzi

Polecane posty

Gość gość

Duńczycy mordują strzałem w tył głowy żyrafę z kazirodczego związku, gdyż jak tłumaczą takie jest życie...żyrafa miała złe geny i nie można było jej rozmnażać, taka jest przyroda więc nie ma przeciwskazań, by nie zrobić tego, tak jak powyżej opisałam i co gorsze na oczach malutkich dzieci. Nie wiem dokąd zmierza ten świat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie zawsze tacy byli.Na świcie jest wiele kontrastów - jeden nosi wystrojonego pieska w torebusi, a dla innego normą jest że pies siedzi zapchlony na łańcuchu i dostaje raz dziennie jakieś resztki do jedzenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to naprawdę miało pełnić edukacyjną rolę? Co jest pouczającego dla 3ltków w obserwowaniu jak się strzela żyrafie w tył głowy i krojeniu jej oraz obdzieraniu ze skóry na oczach dzieci??? Lekcja mordowania czy coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.02.14 [zgłoś do usunięcia] scarlettt Tak masz rację! Kontrasty to również to, że ja wstaje sobie rano, budzi mnie budzik, lub wschód słonca a innych budzi wybuch bomby, lub strzelanina i śpią w ruinach tego co nazywają tam domem. Moje troski to zarobić na życie, zrobić zakupy zorganizować wolny czas wychować potomstwo w jak najlepszych warunkach. Troski innych to przeżyć wojnę nie zostać zamęczonym na śmierć, zgwałconym i zobaczyć jeszcze kiedyś swoich bliskich! Gdybyśmy mieli rozważać kontrasty każdej przeżytej w życiu chwili prawdopodobnie ten topik byłby bardziej drastyczny niż zabicie tej żyrafy. Zresztą czy mamy prawo porównywać jedną śmierć do drugiej? Zabijanie to zabijanie. Tak długo jak ludzie będą chcieli zabijać-nie ważne w jakim celu, tak długo świat będzie pełen takich kontrastów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duńczycy to zyeby genetyczne. Pozwalają na chajtanie się gejów i lesb, uważają facetów przebierających się w kiecki za normalnych (no i w sumie każdy ma prawo żyć jak chce OK) ale już żyrafę musieli zastrzelić na oczach dzieci, bo miała słabe geny "bo taka jest natura" co to kuwa jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to co zrobili jest chore. debile i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Polsce jest prawie 28 tys facetów przebierających się w kiecki i malo tego ze uwaza sie ich za normlanych, to jeszcze sa autorytetami i daje sie im kase z budzetu panstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, może dyrektor tego zoo to jakiś satanista-takie rzeczy się zdarzają. Włoska mafia też w latach 20tych była jedynie bandą chuliganów a teraz wiadomo, że mają swoich ludzi na najwyższych szczeblach władzy. Myślę że zło pcha się tam, gdzie będzie mogło więcej wskórać-czyli wszędzie tam gdzie będzie mogło istnieć i być głaskane- czyli rząd i różne kierownicze stanowiska oraz media.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tą zyrafą to absurd- zabili ją na oczach dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.02.14 [zgłoś do usunięcia] gość Tak i tylko kto stanie w opozycji to tego o czym piszesz???? Dawniej był to kościół, dziś w ogromnej mierze zniszczony przez politykę jaką do tej pory prowadzi(celibat)i media które zacierają rączki. Pedofilii też się broni od setek lat-ona nie narodziła się współcześnie, istniała zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie dziwi to, ze rodzice tak ochoczo zaprowadzili dzieci na ten pokaz. Ja bym swojego dziecka nie zabrala. Gdy bylam dzieckiem i u dziadkow bylo swiniobicie to nie pozwalano mi wychodzic z domu, bo to nie sa widoki dla dizeci. Oburzacie sie zabiciem jednej zyrafy, podczas gdy setki tysiacy innych zwierzat ginie codziennie w rzezniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.02.14 [zgłoś do usunięcia] gość Tak wszystko to robili na na oczach dzieci Najmłodsze nie miały nawet 3lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.02.14 [zgłoś do usunięcia] Wiesz takim mówieniem sprawiasz że temat się ucina. Staję się tematem tabu. Nauczyliśmy się jeść mięso i to nie jest dobry nawyk Ale jak każdy zły nawyk potrzebuje czasu by się od niego uwolnić. Miejmy nadzieje że w przyszłości wszyscy będziemy weganami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×