Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czterdziecha bez pecha

PSYCHOPIERDY czyli jak być szczęśliwą po czterdziestce

Polecane posty

Gość Czterdziecha bez pecha

Witam, na prośbę jednej z użytkowniczek forum zakładam temat dla osób po 40 (bez górnej granicy), które uważają, że w tym wieku można być osobą szczęśliwą. Temat jest odpowiedzią na topik o pesymistycznym wydźwięku "Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt ich nie chce". _ Zazwyczaj za młodu człowiek ma dużo optytmizmu, ale doświadczenia życiowe (nierzadko ciężkie) weryfikują tę postawę. Tym niemniej jednak uważam, że warto nie poddawać się i walczyć o swoje szczęśliwe życie. Nieważne, czy pozostało nam 60 lat życia, 40, czy tylko 5 - warto je przeżyć jak najlepiej. _ Mi osobiście w dążeniu do celu i podtrzymywaniu dobrego nastroju pomagają książki motywacyjne - jak to nazwała Autorka wspomnianego wcześniej tematu "psychopierdy". Stąd i tytuł. _ Chętnych na psychopierdy oraz rozmowę zapraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd
witaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czuje sie przezroczysta :) wrecz przeciwnie ;) najpiekniejszy okres mojego zycia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobota saturday
40bez pecha?Z tamtego topiku?Zatrolowało się tam.Juz pogadac nie można.Jakby co spróbuje się później odezwac.Jestem w domu,ale zaraz wychodze.Będę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha bez pecha
Tak. To ja. Zastanawiam się, czy ten temat, bez kontrowersyjnej Pechowej Czterdziechy będzie miał powodzenie. Chętnie bym dziś wieczorem z Wami porozmawiała, ale raczej nie dam rady, bo szef mnie uszczęśliwił dodatkowym zadaniem domowym na jutro, a jeszcze chciałabym godzinkę spędzić z moim Partnerem. Tak więc pozdrawiam i dużo uśmiechu życzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
jednak nie ma ten topik popytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacmanowa52
chętnie bym tutaj popisała, tamten też czytałam . no i lubię psychopierdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40che iala dawno temu,nie czulam sie pzrezroczysta ani wtedy, ani kiedy indziej, To nie kwestia wieku, tylko sposobu bycia. Dziadek robil babci sceny zazdrosci, gdy ta miala prawie 90 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobota saturday
To w porządku,mam na myśli,że to Ty 40 bez pecha.Jak będziesz wolna,to daj znać,chętnie porozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha bez pecha
Witajcie. Będę tu zaglądać, choć przewiduję, że będę zajęta w najbliższym czasie (z powodu targów). A o czym chcecie porozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacmanowa52
Trzeba by od razu umówić się, żeby nie odpowiadać na najprzeróżniejsze oszołomstwa i wyzwiska. Po prostu ignorować. Tak wiec ma być kulturalnie. A targi to o jakiej tematyce? Bo u mnie w mieście sportowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobota saturday
Jak to o czym? O wszystkim.Może byc nawet o pogodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i caluję rączki😘)) Jakoś tłumu nie widać aby mnie zadeptano:DPoza tym bez ubranek się szlajacie to tylko asumpt do podszywów.Ale co kto lubi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to bez ubranek? o czym Ty mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobota saturday
O zaniebieszczeniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś naga jak ten król gościówo.:P:DO ubrankach powiedziałem, w przenośni.O co mi biega?O to ,że stwarzasz mozliwości do podszywania sie i nie zaczerniasz się..Rozumiesz teraz?:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tych przybyszów tutaj za dużo nie bedzie,poniewaz będą sie obawiać podszywów.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW jaka Ty śliczna w takim eleganckim ubranku:P:DTylko mi nie mów że facetem jesteś bo zaraz idę dół kopać i głowę posypuję popiołem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę biegał po translatorach tylko przetłumacz drugą część ksywki sobota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już wiem a te drugie?Coś od tygodnia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacmanowa52--witam Czy jesteś tutaj od niedawna,jakoś za dużo postów w profilu twoim nie widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSYCHOPIERDY czyli jak być szczęśliwą po czterdziestce --bardzo trafnie określiła autorka tematu ubaw po pachy:D:D:D Ma poczucie humoru niesamowite:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacmanowa52--to widać i czuć,Spoko:classic_cool: Jeszcze sie rozwiniesz jak tylko więcej osób tutaj zawita.:) Hmm ciekawe dlaczego taka podwójna ksywka polsko-angielska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×