Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wożenie dziecka na przednim siedzeniu

Polecane posty

Gość gość

Witajcie mój syn ma rok aż głupio przyznać ale jeszcze nie jeździłam z nim sama i się zaczęłam zastanawiać (mamy poduszki więc może TYLKO przodem do kierunku jazdy), ale jak ustawić fotel? czy na maksa do przodu czy na maksa do tyłu czy może po środku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie możesz wozić dziecka na przednim siedzeniu gdy masz włączoną poduszkę powietrzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie - ani przodem ani tyłem gdy jest aktywna poduszka bo przy każdym uderzeniu poduszka może go zabić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam opcję wyłączenia poduszki ale mam również znaczek jak otworze drzwi narysowany fotelik z dzieckiem tyłem do kierunku jazdy i przekreślony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś rozważałam taki pomysł, ale doszłam do wniosku, że dziecko jest bezpieczniejsze z tyłu. Znajomy policjant mówi, że w Polsce jest zakaz wożenia dzieci (również w foteliku) na przednim siedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu nie moze z tylu jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fdeee to policjant się trochę na przepisach nie zna bo zanim zaczęłam rozważać to opcję szukałam w przepisach i można, ale pod warunkiem że poduszki są wyłączone, więc nie w każdym aucie jest to dozwolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie widziałam jeszcze aby ktoś wiózł dziecko z tyłu gdy prowadził auto i jechał sam z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyłącz poduszki i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mało widzialas. Po co ci z przodu pewnie żeby gadac do niego wciąż i uj wie co. Masz się na drodze dkupic, nic mu nie będzie. Ja już 3 lata jeżdżę z moim od urodzenia i jakos nic mu nie jest. Jesteś przewrazliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem przewrażliwiona, dziecko często w samochodzie pije lub marudzi gdy jest śpiący, dlatego muszę mu móc podać butelkę z piciem. Owszem wiem, że mam wyłączyć poduszki ale dalej nie dostałam odpowiedzi, jak ustawiacie przedni fotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy moi znajomi jeżdżą kiedy jeżdżą sami dziecko mają na tylnym siedzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak marudzi czy chce pić to zjeżdżasz z drogi. Nie podaje się dziecku butelki w czasie jazdy! Chcesz żeby się zadławiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dość że przewrazliwiona to jeszcze nienormalna. Chcesz żeby ci się dzieciak zakrztusil? Proponuje powtórkę z pierwszej pomocy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeny.... moje dziecko siedzi z tylu tak, zer widze je w lusterku a ono widzi mnie. Kiedy np placze albo rozrabia, zatrzymuje sie w pierwszym dozwolonym mcu i troche zabawiam. jaki masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz aby dziecko bylo bezpieczne w samochodzie to wymien fotel na tylem do kierunku jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam możliwość montowania go przodem i tyłem do kierunku jazdy, wiecie co rozbawiłyście mnie-mam receptę na super prowokacje, wystarczy zadać pytanie zakaczając o temat np. fotelika a zaraz wybucha dyskusja i oburzenie, zapytałam o to jak ustawiacie przedni fotel :D a kwoki się zleciały i gdaczą nawet o tym (nie wiedząc jaki mam fotelik) że bezpieczniejsze są tyłem do kierunku jazdy, oj kwoki kwoki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak masz możliwość wożenia tylem a chcesz,wozić przodem to świadczy tylko o twojej głupocie kwoko :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×