Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lidia88

DJ czy zespół??

Polecane posty

Planujemy z narzeczonym ślub w czerwcu i nie możemy się zdecydować czy wybrać zespół czy DJ. Jakie są wasze doświadczenia. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum szukasz opinii???? zaraz pojawi sie lawina siedzących bezrobotnych i reklamujacych się samochwalnych dj. najbardziej "profesjonalnych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszuka88
Ja planuje slub na czerwiec lecz 2015 :) i raczej bedziemy miec dj:) Zalety: nie robi pol godzinnych przerw zeby odpoczac,zagra co zechcecie,nie falszuje i utwory bede grane w najlepszym bo pierwotnym wykonaniu;) W sumie nie bylam na weselach z dj ale na duzo z udzialem orkiestry, i ciagle tylko "bum cyk bum cyk"taka wiocha,muzyka o cyganach i te durne przygrywki,idziemy na jednego i takie tam wiocha na maxa.Raz bylam na weselu i laska miala taki zabi krzeczacy glos ze normalnie uszy puchly. my chyba zamowimy djjarecki z dolnego slaska, duzo lidzi go chwali i ma mnostwo filmikow na Youtube plus fajna stronka,profesjonalny,wodzire,fajne kawali,mam nadzieje ze wesele sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dj zamulaja. wesele z dj to porazka byłam na dwóch i wiecej w nasze rodzienie juz nikt nie zdecyduje sie. Radio mam na codzień i to za darmo i klimatu tez nie odda. A takie samochwalne posty na tym forum to norma jak ktos napisał wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie to zespół. z dj jak byłismy na weselu to puszczał albo jakies zamulone kawałki albo bum,bum...... az w uszach dudniło.... na dodatek oczepiny " prowadził" z tępa i niezrozumiała gadką ... żadnej sztuki we włączaniu płytek nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zespół robi klimat to prawda,jednak dj jest o wiele tańszy ,więc zalezy czy chcesz oszczędzać,zalezy też gdzie jest wesele ,w jakim lokalu na ile osób,głupio wyglada dj na weselu na 150 osób,gubi sie w tłumie i głupio wyglada dj w karczmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urszula. Nie od dzis wiadomo, że to ty jesteś ty dj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze byłam zdania, że tylko i wyłącznie zespół. Głównie dlatego, że nigdy wcześniej nie byłam na weselu z dj'em i nie wyobrażałam sobie tego nawet. Aż w minione wakacje w końcu trafiło się wesele (normalne, spore wesele - 120 osób na pewno było) z dj'em. I bardzo mi się spodobało! Wcale nie zginął w tłumie, miał swietne nagłośnienie, światła, dymy i te sprawy - bardzo profesjonalnie to wyglądało i dobrze brzmiało (mam kolegów muzyków, znam się trochę na tym). Aha - i dj' nie "puszcza płytek" - ten miał wielką konsolę, komputer i zgrabnie łączył ze sobą kolejne utwory, miksował je i sterował klimatem. I nie - nie napiszę, co to był za dj, bo zwyczajnie nie mam pojęcia! Chociaż pewnie i tak ktoś mi zaraz zarzuci, że to ja jestem dj i się reklamuję :p A ja po prostu byłam na weselu u koleżanki ze studiów, dosyć daleko od mojego miasta, w całkiem innym regionie Polski i po prostu, zwyczajnie spodobała mi się ta impreza prowadzona przez dj'a, bo nie spodziewałam się, że może być fajnie. Byłam mega sceptycznie nastawiona, a tu pozytywne zaskoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mielismy dj i jeśli byśmy mieli jeszcze raz wybierac to zdecydowanie znow bylby dj....byliśmy z mezem na wielu weselach gdzie była pseudo orkiestra i jedna wielka porazka...non stop disco polo-co nie mamy nic przeciwko tej muzyce ale non stop piosenki na jedno kopyto to ilez można i wlasnie te dluuugie przerwy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tak..... wiec jak przewidział ktoś są juz teksty beznadziejnych dj. chociaż nawet do pięt nie dorastacie zespołom,wiec po co te przechwałki, słuchu nie macie, wiec nie wam oceniac muzykę o której nie macie ani pojęcia ani żadnej wiedzy na ten temat, nie mówiąc juz o umiejetnosciach bo to was przerasta. Taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 9.33 nie jestem zadnym dj i zadnej reklamy nie robie,ktos zapytal się co wybrać,wiec napisałam swoje zdanie.Jesli trafie na wesele gdzie będzie grala super orkiestra to może i zmienie zdanie ale do tej pory trafialiśmy naprawdę na kiepskich grajkow,ale coz to były wybory młodych a nie nasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest kwestia sporu byłam na weselu a miałam wrażenia jakbym była na pogrzebie orkiestra takie mdłe piosenki śpiewała wydawało mi się jakbym słyszała pieśni za umarłym ;)żart ale było to mega nie udane wesele przez orkiestrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam zespołu The Maksis Alert !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie spotkałam się do tej pory z dj który rozbawł by 100 osób, najczęściej jedna osoba nie radzi sobie z taka iloscia osób, poza tym ani besiad ani, marsza w domu tez nie było komu zagrać bo nie potrafią - a wesele to nie stypa ,po oczepinach to zamulaja i do domku,mnie taka forma zamulania nie kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tez sie zastanawialismy i wybralismy DJ A dlaczego - Zespol jaki by nie byl robi przerwy - a dj bedzie tez puszczal muzyke podczas posilkow( muzyke taka nakrecajaca do zabawy ale nie taneczna - takei hity co kazdy tupie nozka w ich rytm ale nie da sie ich zatanczyc- i tym samym kazdy jedzac nakreca sie na tance) - Dj ma tez przygrywki typu A teraz idziemy na jednego - ludzie ida pic czy jesc a muzyka leci dalej z tym ze ciszej - zabawy prowadzi porownywalne z zespolem - nasz dj przyneisie ze soba projektor - wyswietlimy przentacje o nas a potem po posilku zeby nie zaczac od razu tanczyc beda wstawki z przyspiewkami. Bedzie cos a la karaoke. Moj dj przygotuje tez spiewniki weselne dla gosci - wiecie pare takich piosenek zeby pospiewac na weselu kolo 22 jak kazdy ebdzi emial w czubie- zaden zespol z ktorym rozmawialam nei mial tej opcji - Bylismy na paru weselahc gdzie byl dj i bylo super - na weselu gdzie byl zespol caly czas byly przerwy bo panowie byli bardzo spoceni- i jako pierwsi szli na przerwe na jedzenia -dj ma tez oswietlenie - (coz podbne jak na dyskotece) ale jak jest zespol to na sali n aktorej sie siedzi zazwyczaj jest pelne oswietlenie a to troche oniesmiela ludzi do tancow. jak jest dj mozna swiatlo troche sciemnic i dj przygotuje tez oprawe swietlna - krecaca sie kule oswietlenie - mi sie to bardziej podoba niz pelne oswietlenie na sali - dj jest polowe tanszy niz zespol - dj najczesciej przyhcodzi na wesele sam lub z pomocnikiem - czyli to jest dwie osoby - zespol to 5 osob - zwiekszaja sie koszty wyrzywenia dla tych ludzi badz alternatywnego noclegu itd -dj gra piosneki w oryginalach, lacznie z piasenkami typu disco polo, beisniadne, gr atez zagraniczne no wszystkoe do tanca a zespol jedynie tylko biesiadne i diso polo - malo ktory zepsol spiewa i gra jak jakies porzadne zespoly - neiststy ale zespol na weselu bardzo czesto mysli ze jest na wlasnej trasi ekoncertowej i spie sam sobie jakies bzdety -bardzo czesto sredniej jakosci glosem - dj zadaniem jest zabawienei gosci i puszczenie muzyki- czyli ma puszczac muzyki i robic wszystkie zabawy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My po wielu za i przeciw i tradycji wybralismy ostatecznie dj. Pomogła nam firma http://www.artmargot.pl/pl/oferta/dj___prezenterzy/ , która wczesniej pomogała mojej przyjaciółce. Mają super dj. który oprócz swietniej muzki porywal też gości do zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze wybór zależy od tego, czy byłaś kiedyś na zabawie z danym zespołem/DJ'em? to ułatwia wybór. Po drugie rozmowa: kompetentną osobę poznasz po tym, że zada Ci dużo pytań i nie tylko o to, kiedy, gdzie i za ile, ale też o ulubioną muzykę, przedział wiekowy gości, jaki ma być styl i tak dalej. potem przedstawi swoje propozycje, spyta się o akceptację pomysłu i tak dalej. lepiej uciec od osób, które uważają, że same wiedzą lepiej, jak ma wyglądać Twoje wesele! Moim typem jest DJ, bo byłam zachwycona Macieje Wilkanowskim na weselu mojej koleżanki i na swoje też go poproszę o oprawę muzyczną (o ile będzie pracował do tego czasu :P ). Bo na parkiecie ciągle było pełno i to nie tylko młodych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespoły są różne na ostatnich dwóch weselach jedna orkiestra super a druga totalnie do bani .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio byłam z dj ponoc znanym a impreza była do bani, zresztą jak szukałam zespołu to zawsze ciezko był z terminami ,wiec to cos jest na rzeczy. My daliśmy wolna rękę zespołowi i było super!!! to w koncu oni maja doswiadczenie a my obdarzylśmy ich wzajemnym zaufaniem i ie załuję wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszkaa
DJ, ale to wszystko zależy od tego, co kto lubi szczerze mówiąc. Dobry zespół (który nie zrobi siary, nie spije się, dobrze poprowadzi też oczepiny), to kwota przynajmniej o 1/3 większa niż dj'a, który zrobi to samo. Wiadomo, że wśród jednej i drugiej grupy znajdą się czarne owce, a nie zawodowcy, i oni psują opinię całej reszcie. Byłam na imprezie (z pracy) z dj'em Adamem z Flesh Agency i myślę, że on wesele byłby w stanie spokojnie poprowadzić i pewnie nawet to robi, po prostu to się widzi. Ale są też tacy, którzy nie pasują do takiej chwili. Więc to przede wszystkim kwestia wyczucia człowieka - jak nie umiesz dobrze ocenić, to i staruszka na dworcu Cię ocygani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko DJ Zespół nie zagra wszystkiego. My mielismy dosc nietypową piosenkę na pierwszy taniec i zespól w zyciu by jej nie zagrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko DJ! :) Takie czasy, ze lepiej się bawimy przy fajnej muzyce z sensem puszczanej przez DJa niż przy kiepsko zafałszowanym Krzyśku Krawczyku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie spokój z dj-mi,to oszuści i nieroby... tylko zespół !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez byłam zadowolona z dj, popatrz Playdjs, zobacz na ich stronę właśnie, moim zdaniem dj to lepsza opcja,a le ile ludzi tyle opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×