Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie boicie się że Trynkiewicz mieszka w waszym sąsiedztwie

Polecane posty

Gość gość

??????????? jestes cie z różnych regionów Polski, na pewno ktoś z was mieszka blisko niego i o tym nie wie a być może na tym samym piętrze albo bloku tajniacy mają samochody nieoznakowane i różne więc nawet nic nie wiecie zgorrrrozzzzzzaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrawaeTywae
Nie boje sie, za stara jestem zeby zostac ofiara pedofila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale twoje dzieci może chcieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no staram się o tym nie myśleć ,bo bym zwariowała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrawaeTywae
Nie mam dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym on lubi chłpoców .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paranoja z tym zwyrodnialcem , powinni wtedy wykonać tą karę śmierci...co do pytania to tak boimy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale możesz jeszcze mieć, przeciez on będzie żył jeszcze ze 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chrzanisz że nie masz dzieci, hahahahaha a co ty myslisz że licza się dzieci ktore teraz są ? Trynkiewicz może zabić dziecko które urodzi się za 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jego matka powiedziała że on ma w mózgu taką szufladkę, która nakazuje mu to robić jest wykształcony, umie rozmawiać, manipuluje terapeutami ponieważ wie czego od niego oczekują ale ma to w mózgu i c****j, nikt mu tego nie wyjmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież jak na jakimś osiedlu pojawia się ktoś nowy to miejscowe plotkary od razu wyczają i doniosą, a w małym mieście to od razu wszystko widać. ja w ogóle tego nie rozumiem... przecież on w ogóle nie bedzie mógł wychodzić, ludzie mu chleba w sklepie nie sprzedadzą nawet, jak on ma "istnieć"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boję sie, ze on do Lublna trafił, wszak to blisko z Rzeszowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dadzą go na takie miejsce że nie zwrócą na niego uwagi a zresztą skąd wiesz jak on wygląda ? takich 50 latków na ulicach jest tysiące, były jakies szkice ale sa mało wiarygodne, może zapuścić brodę, zgolić wąsy dla odmiany, zmienić kolor włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba obserwować, czy ktoś w przyblizonym wieku w jakim jest Trynko nie wprowadził się gdzieś koło nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty nie wiesz czy masz nowych sasiadów czy nie? Chyba kazdy takie rzeczy ogarnia, czy jest wolne mieszkanie w klatce czy domku obok. Tym bardziej, ze teraz tak nagłaśniają. Raczej tylko tępy by się nie zorientował, ze obok niego było wolne mieszkanie po czym od paru dni mieszka w nim "jakiś facet". To już się wydaje podejrzane, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie zdajesz sobie sprawy, ale w Polsce grasuje trochę pedofilów(których danych osobowych i wyglądu nie znamy, bo nigdy nie zostali ujęci)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie, pedofile są wśród nas, a nie tylko taki Trynkiewicz "o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może sa pedofile ale oni se ogladają dzieci w sieci i sie masturbują a Trynkiewicz ma orgazm gdy ZABIJA po stosunku ! rozumiesz o co tu chodzi czy jeszcze nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem dlaczego ktos moze sadzic ze nowych ludzi w sasiedztwie sie widzi. Wezmy wieksze miasto, ja nie znam swoich sasiadow z pietra nizej. nie dadza go na wies, tam owszem znaja sie wszyscy. dadza go do wawy, wiecej ludzi, skupisko roznych swirow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedofile w Polsce ogladają tylko zdjecia w sieci? A ja myślałem, ze wykorzystują dzieci, gwałcą je...to mamy wielu niewinnie oskarżonych w takim razie... P.S - Wiedza i głupota niektórych osob poraża. Zaraz sie okaże, że w Polsce nie grasują też g****iciele i mordercy... Nie dziwota, ze tłuszcza dała sie nabrać na Trynkiewicza, kiedy tak naprawdę chodzilo przepchniecie tej białoruskiej ustawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 220 wolt
dzisiaj na tefałenie w Faktach mówili o nim i że prawdopodobnie przebywa na terenie policyjnych koszar we Wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mieszkam w jakiejś zapadłej dziurze tylko miasto ok 100 tys. i owszem, nie znam wielu ludzi na swoim osiedlu, ale wiem kto w mojej klatce mieszka ;D. raczej nie będę podejrzewała staruszek mieszkających tu od x lat, studentek albo małżeństw z dziećmi, ze są pedofilami i zbrodniarzami ;D nie popadajmy w paranoję. Poza tym obok siebie też na pewno mieszka jakaś sąsiadeczka która ma w małym palcu wygląda całego twojego osiedla bo całymi godzinami wysiaduje przy oknie i wszystkich zna. także jakby się pojawił jakiś podejrzany typek to od razu byś sie dowiedziała, takie infa to się roznoszą z prędkością światła! A, ze może być jakiś nikomu nieznany ;pedofil, morderca, który tak skrzetnie się ukrywa... no cóż, równie dobrze może ci cegła na łeb spaść albo samolot rozpie*dolić chałupę, tego nie rozważasz? :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym te dzieci, które Trynkiewicz zabił... z tego co wiem to one chyba same chodziły do jego domu? Bedziesz teraz podejrzewał każdego nauczyciela wfu że jest pedofilem? uwierz, wielu robi nawet neiwybredne żarty np do dziewczyn! Okazja czyni złodzieja, tak jk ta dziewczynka Madlen zaginęła porwana albo oni ja zamordowali albo ktoś sie zorientował, ze okazja jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym te dzieci, które Trynkiewicz zabił... z tego co wiem to one chyba same chodziły do jego domu? Bedziesz teraz podejrzewał każdego nauczyciela wfu że jest pedofilem? uwierz, wielu robi nawet neiwybredne żarty np do dziewczyn! Okazja czyni złodzieja, tak jk ta dziewczynka Madlen zaginęła porwana albo oni ja zamordowali albo ktoś sie zorientował, ze okazja jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego akurat on ma stanowić szczególne zagrożenie a nie te tłumy psychopatów i zboczeńców, których na pewno pełno w każdym innym mieście? nie. nie boję się ani nie myślę o tym co każą mi media.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie mialby mieszkac? od kilku miesiecy calymi dniami o nim trabia transmisja live z opuszczenia pudla do starej nie pojedzie bo tam juz czatuja w krzakach na niego i pewnie foty zrobia i opublikuja jak teraz wyglada to samo gdzie indziej chaty nie najmie bo wszyscy skojarza on moze jedynie gdzies za granica siedziec z dala od polakow albo gdzies w jakims specjalnym osrodku z takim fejmem on nie ma zycia chyba ze zmieni personalia i wyglad i wtedy gdzies po jakims czasie go wpuszcza do spoleczenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w mieszkaniu na przeciwko właśnie się ktoś dziś wprowadzał. Jakiś facet, przemknął do mieszkania w kapturze i czapce z daszkiem, trochę stukał, wiercił, słyszę przez ścianę, że mieszka, ale cicho się zachowuje.... Mieszkanie jest puste od roku, na wynajem- osiedle jest strzeżone, ale na uboczu, mało ludzi tu mieszka, jest nad samym morzem... Paranoja jakaś. Teraz dopóki nie poznam nowego sąsiada będę miał czarne myśli, a to pewnie normalny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trynkiewicz jest homoseksualistą? A może pedałem? Czy zgodnie z poprawnością polityczną mówić, że to GEJ ? Bo moim zdaniem, to pedał dziecioruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak to jest? Homoseksualiści mogą w niektórych krajach zawierać małżeństwa i adoptować dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×