Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagodaaaa235

Czy leczenie kanałowe boli?

Polecane posty

Gość Jagodaaaa235

Byłam dzisiaj u dentysty i okazało się że ząb jest całkowicie zatruty i bedzie musiał być leczony kanałowo. Boję się trochę bo chodzi o jedynkę i nie wiem co i jak bedzie robione. Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samo leczenie sklada sie z kilku wizyt, ja tylko na 1 mialam znieczulenie, potem zab byl martwy i nie bolalo, jednak po kazdej wizycie zab jest wrazliwy i jak najbardziej moze pobolewać, moze byc wrazlwiwy na gryzienie itp, wiec na to trzeba byc przygotowanym, ja ze 2 razy bralam leki przeciwbolowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy od lekarza - u konowala-sadysty bez znieczulenia boli i to bardzo. U wykwalifikowanego lekarza ktory wie jak obchodzic sie z zastrzykiem znieczuleniowym, aby pacjentowi zapewnic komfort - nie boli, jest jedynie troche nieprzyjemne. Unikajcie durnych konowalow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam kanałowe ze znieczuleniem, fakt, że ząb zrobił się wrażliwy, ale nie bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama miała kanałowe u słabego dentysty i wypadła plomba. Wtedy bardzo ją bolało, ale samo leczenie wspomina dość dobrze. Mówi, że ze znieczuleniem może siedzieć na fotelu i dać sobie grzebać w zębach;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, znieczulenie i mozna siedzieć spokojnie ;) potem podczas kolejnych wizyt w ogole nie ma znieczulenia :D i faktycznie zab potem moze byc wrazliwy, ale sam zabieg nie boli nic a nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dobrą dentystkę, znieczulenie też potrafi zrobić. np kiedyś mi wydłubywała zęba czy też raczej sam korzeń i nic nie czułam, ale, na którejś wizycie jak mi grzebała w tych kanałach, to bolało nieziemsko, co prawda tylko przez chwilę, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam dobrą dentystkę, niestety nie pamiętam nazwiska. Wiem, że pracuje w Warszawie na Dorotowskiej 9. Swoją drogą polecam ten gabinet, jest tani i nie ma w nim kolejki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co się bać. Podczas zabiegu ze znieczuleniem nawet nie będziesz czuła że coś jest robione w tym zębie. Jeśli jesteś z Wrocławia mogę polecić Ci gabinet www.citodent.pl. Ja miałam tam leczonego kanałowo zęba i bardzo szybko się wygoił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o leczenie kanałowe to nie powinno boleć, bo zawsze leczenie jest wykonywane przy znieczuleniu. W www.esdentica.pl/ mają świetnych specjalistów. Bardzo polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kanałowo leczyłam zęby u swojego dentysty http://www.codziennastomatologia.pl/ - uwazam go za prawdziwego specjaliste. Dostałam zniecuzlenie i nawet nie zauważyłam, że już po sprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam leczenie kanałowe w gabinecie http://www.bochinska.pl/ - uważam ze oni sa prawdziwymi specjalistami także nie było problemu. Zrobili to bezbolesnie, z reszta na dobrym znieczuleniu, a efekt jest super, nic mi sie nie dzieje i nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie coraz więcej placówek oferuje bezbolesne leczenie kanałowe. Jednym z takich miejsc jest www.mikrostoma.pl w Oleśnicy pod Wrocławiem. Wyleczyli tam moje zęby. Leczenie kanałowe było zupełnie bezbolesne i w dodatku zostało wykonane podczas jednej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkaa

Zobaczysz, że nie ma się czego bać. Dostaniesz znieczulenie i praktycznie nic nie poczujesz. Ja miałam robioną siódemkę w gabinecie www.platinumdental.pl i nie miałam problemu z bólem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×