Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Serenadam

Czlowiek jest obrzydliwy. Sra, pierdzi, zyga, ma smarki

Polecane posty

Gość gość
Tez sobie czasami wyciagacie takie zasuszone kozy z nosa ? Bo ja tak mam co chwile,musze je najpierw odkleic i wyciagam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie masz się czym chwalić, idiotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do you have a problem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo odczuwam przyjemnosc,jak wyciskam sobie pryszcze,uwielbiam to jak takie biale wychodzi mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem ze czlowiek musi wydalac z siebie paskudne wydzieliny i kupe. Chce umrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idzie lato ludzie bendom smierdzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz śmierdzą :) wszedzie obrzydliwy smrod i brud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srogi dewiant
Niezły temat. Niekiedy mięśnie mojego brzuszyska solidnie się napracowały od śmiechu. My to z mężem jesteśmy tak obleśni i perwersyjni, że chyba mało kto by nas mógł pobić. Brutalny, surowy naturalizm nie jest nam obcy. Może zacznę od czegoś lekkiego... - zawsze przed wyjściem starannie go oglądam i sprawdzam mu, czy nie ma śpiochów, glutow w nosie i miodu w uszach. Żeby tak nie poszedł do ludzi. - patrzę mu głęboko w oczy jak robi kupę. Jest taki słodki i niewinny, ma tak dziecięca urodę, że nawet jego sranie mnie podnieca. Cały jest moim fetyszem. Czasami masuję mu też krzyż przy defekacji i cieszę się, jak się tak słodko denerwuje. - Sikał mi do wnętrza pochwy pod prysznicem - Wyciągał mi tampony i wkładał nowe, bo zawsze chciał zobaczyć, jak wygląda zakrwawiony tampon - Robię mu anilingus z rozkoszą - Lubię wąchać swoje zakrwawione środki higieniczne - Był przy moim porodzie, bo chciał i widział wszystko od strony personelu. Potem prosiłam go, żeby opisał mi, jak rozwierała się moja pochwa, bo strasznie podniecają mnie porody. Często onanizuje się do tego opisu. - Przyglądał się zafascynowany łożysku i robił zdjęcia ( w Holandii personelu to nie dziwi. Oni wszyscy to nieźli zwyrole) - Robiłam mu fellatio podczas karmienia cycem - Lubiłam jak ssał jednego cyca, podczas gdy dziecko ssało drugiego. Lubiłam mu też tryskać mlekiem na twarz. Szalenie mnie to podniecało. - Jak poroniłam puste jako płodowe ( tj. bez zarodka), przyglądaliśmy się mu i wszystkim poronionym tkankom z ekscytacja odkrywców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2014 o 17:22, Gość Serenadam napisał:

Smierdzo od niego potem jak sie nie umyje 😮 Codzienne sra. Czy mlody czy stary to samo 😮 Ma pryszcze, a jak sie je wycisnie to wychodzi cos bialego 😮 Narzady plciowe sa obrzydliwe, szczegolnie u kobiety. Ciagle jakies plyny itp. Ma seks, ktory polega na tym ze te smierdzace organy sie stykaja 😮 Jak jest stary to wyglada jak pomarszczona sliwka i smierdzi od niego naftalina 😮 W nosie ma smarki 😮 Jak nie dba o zeby to mu smierdzi z buzi jak z ubikacji 😮 Ma rozne choroby, jak grzybice paznokci. Masakra 😮 Niektorym smierdza nogi serem splesnialym 😮 Zadne prowo tak mysle naprawde

Faceci również, ich zwisające lejki.. To gorsze od dupy i tych dziwnych nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×