Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sekunda09

Dziś kończę 30 lat i czuję się z tym fatalnie...

Polecane posty

Gość sekunda09

Czuję pustkę. Niczego w życiu nie osiągnęłam, nie mam dzieci. Płakać mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 30 za miesiac nie mam pracy mieszkania faceta dzieci mieszkam z rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doda to ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie mam dzieci i bardzo się cieszę :) Co to za osiągnięcie się rozmnożyć? Zwiedzam świat, pracuję, mieszkam. Osiągnąć jeszcze możesz wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 28 i mam tak samo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie mam dzieci, nie zrobiłam kariery, wczoraj dostałam pierwszą pracę na czas nieokreślony (do tej pory same zlecenia/dzieła za grosze). Nie wygrałam w totka, nie odziedziczyłam majątku, własną pracą nie doszłam nawet do dobrego auta, a co dopiero własnego domu czy mieszkania;) A starałam się, nie powiem. Aha, jestem w tym samym wieku co ty. I wiesz co? Stwierdzam, że dopiero jakieś 30% mojego życia minęło, mam jeszcze kilkadziesiąt lat żeby to wszystko osiągnąć... a jak się nie uda, to przynajmniej pożyję szczęśliwa, nie zaprzątając sobie głowy zbytnio problemami, bo i tak wiecznie będą. Głowa do góry, mnóstwo ludzi jest w takiej sytuacji jak Ty... Będzie lepiej, a 30 to nie koniec świata:) Po 40 ludzie kariery robią, dzieci rodzą, wszystko przed Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiooo
myslicie,ze doda siedzi na kafeteri ?? ha ha ! myślicie,że celebryty tu zaglądają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNIE JEST
Takie k***wskie czasy.Gdy byłam w Waszym wieku miałam ochotę do życia, cieszyłam się z każdego dnia.Czasy były ciężkie,ale nie było bezrobocia. Można było wziąć kredyt bo nie było obaw ze wyleją z pracy, a dziś??? Szkoda słów.Bardzo Wam współczuję - tak żądza nasi politycy."Oby żyło się lepiej" Im żyje się doskonale jak zapowiadał Tusk, tylko szkoda że młodych ludzi mają w d***e!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekunda09
Nie, nie doda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiooo
autorko a miałas jakąs imprezke i gosci ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekunda09
O urodzinach pamietał tylko mój narzeczony z którym mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty to masz faceta chociaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×