Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy i jak jestescie zabezpieczeni

Polecane posty

Gość gość

Na wypadek utraty zdrowia, pracy? Czy macie jakies "ubezpieczenia"? I czy w razie "w" to Wam pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestesmy w uk
mamy kredyt na dom i mamy life insurance. to by bylo na tyle. maz jest self employed wiec moze jemu tez by sie cos dodatkowo przydalo... z reguly nie wydajemy kasy na ubezpieczenia i jak jestesmy w potrzebie to placimy z oszczednosci, ale moze warto by cos bylo miec? tez jestem ciekawa jak u was z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze raz ja
Mieszkamy we wlasnym mieszkaniu bez kredytu :) ktore nas prawie nic nie kosztuje. Mamy tez oboje prywatne ubezpieczenie na wypadek utraty zdrowia albo smierci. A w razie utraty pracy mamy .... bezrobocie ;) i dobre zawody ze sporym doswiadczeniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciwpozarowe bo obowiazkowe. Pozatzadnego formalnego ubezpieczenia. Tylko oszczednosci/inwestycje. Nie zyjemy z pracy rak ani glowy wiec utrata dochodu nie zalezy od zdrowia.Pytanie co to ma byc to /w/.. wojna nuklearna?..krach finansowy? kleska epidemiologiczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Bardzo dobrą firmą zajmującą się ochrona przeciwpożarową jest Alfa-System. W ofercie mają m.in. systemy oddymiania, drzwi i bramy przeciwpożarowe, klapy i zawory, kurtyny i oświetlenie awaryjne. We wszystkich kwestiach w tym zakresie spokojnie można się do nich zwracać. Pełną ofertę można znaleźć na http://www.alfa-system.info/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam cały system inteligentny dom oraz system zabezpieczeń od http://www.isrkrakow.pl/ - polecam bo mają naprawdę świetne rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia3109
Firma Safety Expert http://www.safetyexpert.pl/kontakt zajmującą się rozwiązywaniem problemów związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy oraz ochroną przeciwpożarową. Jest to firma zajmująca się szkoleniami BHP, PPOŻ doradzają i opiniują też w tych kwestiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oboje mamy ubezpieczenie na zycie i w przypadku utraty zdrowia (wymienione w papierach sa konkretne choroby). to tak w razie co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszczednosci, inwestycje (z tzw. biernym dochodem) + ubezpieczenia - i szczrze powiem, ze kazdemu polecam te opcje. Biore pod uwage ze moge byc niezodlna do pracy nawet przez kilka lat (nie mowiac juz o emeryturze czy wlasnej starosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam prawa do socjalu. Na razie z tego oczywiście nie korzystam i najprawdopodobniej nigdy korzystać nie będę, ale gdyby świat mi się zawalił, to w ostateczności Harz IV i z głodu pod mostem nie umrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nawet nie pomysllam o obowiazkach panstwa wzgldeme mniej - zwyklego podatnika (w swojej odpowiedzi;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firethehall8348
Jeśli chodzi o różnego rodzaju zabezpieczenia to ja osobiście posiadam ubezpieczenie NNW i do tego w domu niedużą instalację przeciwpożarową - trzeba się zabezpieczać jeśli tylko istnieje takowa możliwość. Polecam Ci zapoznanie się z tym artykułem, znajdziesz tu informacje na temat tanich systemów przeciwpożarowych, może Cię to zainteresuje: http://jacob-druk.pl/2016/07/05/jak-zrobic-instalacje-przeciwpozarowe-niskim-kosztem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczekgumiaczek
Jesteśmy, jak najbardzije. Nie wyobrażam sobie jak mógłbym nie być zabezpieczony. Posiadam komplet ubezpieczeń w PZU, w tym ubezpieczenie NNW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Polacy w PL jestesmy zabezpieczeni bo jestesmy u siebie. W PL juz nikt nie zwalnia fachowcow takich jak ja. I znajomi blisko i wszystko co potrzeba. Nie to co uk gdzie jak ci sie powinie noga to wylatujesz na bruk z mieszkania i idziesz pod londynski most bW PL jest lokator jest chroniony. I jest full wypas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, a najlepiej są zabezpieczeni polscy emeryci. Góra 1.500 zł/mies. Żyć a nie umierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma zapewnia mi prywatna opieke zdrowotna w pakiecie. Dom wynajmuje przez agencje ktora pokrywa ubezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kellyona
Ja mam wykupiowe ubezpieczenie mieszkania, do tego w samochodzie oc i dodatkowe ubezpieczenie NNW w PZU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie nigdy nie zabezpieczam, zawsze jade bez gumki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ubezpieczenie nnw no i mieszkania. Jak wyjeżdzam to wykupuje też jakieś podróżne, wolę nie kusić losu. Przeważnie wszystkie oferty wynajduję na www.rankomat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nad tym nie myślałam dopóki mój mąż nie zachorował i trzeba było mieć sporą kasę, by fachowo go leczyć i rehabilitować. Wcześniej to tylko ta podstawa: tyle co w pracy i w szkole. Teraz nawet mój przedszkolak oprócz ubezpieczenia w przedszkolu ma dodatkową polisę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczenie domu i na życie w Metlife - Manufaktura Bezpiecznego Jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Online Ekspert Compensa

Dobra polisa powinna składać się z kilku podstawowych elementów: ochrony mienia na wypadek zdarzeń losowych (m.in. przepięcie, pożar), kradzieży z włamaniem, a także z OC w życiu prywatnym (np. gdy zalejemy sąsiada, ubezpieczyciel wypłaci za nas odszkodowanie) i assistance (pomoc fachowców, np. ślusarza czy hydraulika). Kluczowe przy wyborze ubezpieczenia jest ustalenie sum, do których ubezpieczyciel będzie nas chronił. Trzeba zwrócić uwagę, aby podana w polisie wartość mieszkania i jego wyposażenia nie była niższa niż w rzeczywistości. Jeżeli nie macie Państwo pewności, jakie elementy ochrony wybrać, polecam zakup u doradcy, który na pewno odpowie na wszystkie pytania. Więcej o ubezpieczeniu mieszkania znajduje się także na stronie internetowej www.compensa.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela22

Mam zdrowotne plus nnw z Cuk, w razie wypadku lub choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaziks

mam ubezpieczenie Ergo Hestia, jestem zadowolona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni

Ja to w Hestii posiadam ubezpieczenie, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

też jestem ubezpieczony w hestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emil

jestem ubezpieczona w uniqa i chwalę sobie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia

jestem ubezpieczona w uniqa i chwalę sobie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×