Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

do mam z 3 dzieci i wiecej

Polecane posty

Gość gość

na razie mamy jedno - 16 miesiecy, planujemy wkrotce druga ciaze. przyznam, ze marzy mi sie 3, maz ma 2 rodzenstwa i podoba mi sie taki model. martwia mnie tylko kwestie finansowe i mieszkaniowe. mamy spore mieszkanie - dla 4 osob wygodne, ale dla 5 moim zdaniem juz troche ciasne. poza tym obawiam sie, ze przy 3 dzieci wylece z rynku pracy na dobre. czy sa tu mamy 3 dzieci? jak sobie radzicie finansowo? pracujecoe? jak duze macie mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam troje -8l, 5l i 3 miesiące. Mieszkamy w domu.Z końcem marca wracam do pracy.Nie jest źle, trzeba dobrze się organizować, żeby wszystko ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja soe obawiam troche tego, czy za kilka lat dalej bedzie nas stac na wszystko, bo nie mam gearancji, ze sie sytuacja nie pogodzi. jaki macie dochod na rodzine? a ile m2 ma wasz dom? kazde dziecko ma osobny pokoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja soe obawiam troche tego, czy za kilka lat dalej bedzie nas stac na wszystko, bo nie mam gearancji, ze sie sytuacja nie pogodzi. jaki macie dochod na rodzine? a ile m2 ma wasz dom? kazde dziecko ma osobny pokoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja soe obawiam troche tego, czy za kilka lat dalej bedzie nas stac na wszystko, bo nie mam gearancji, ze sie sytuacja nie pogodzi. jaki macie dochod na rodzine? a ile m2 ma wasz dom? kazde dziecko ma osobny pokoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze sytuacja może się zmienić.tego nikt nie przewidzi.nasz dom ma 200 m, mieszka z nami tata, więc jeden pokój nam odpada.dziewczynki mają wspólny, maleństwo jest narazie w sypialni.Za dwa lata zrobimy pokój dla synka.Zarabiamy łącznie ok.9000 zł.Przy trójce dzieci rezygnujesz trochę z siebie, wszystko kręci się wokół nich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9000 brutto? przepraszam, ze tak wypytuje, ale spora roznica miedzy netto a brutto ;). u nas wlasnie dzieci tez mialyby do dyspozycji 2 pokoje, moglibysmy wydzielic ewentualnie trzeci, ale bylby klitkowaty - 8m2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra ma 3 dzieci i zarabia niecałe 2 tys. I żyje ma się dobrze. zarabiając 9 tys i nie dac rady to trzeba byc ofermą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarobki netto.Mamy znajomych, którzy mieszkają w bloku i też troje dzieci ma dwa pokoje do dyspozycji.wcale nie jest ciasno.my mamy ten plus że gdy ciepło dzieci mogą całe dnie na ogrodzie spędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie ja napisałam że nie daję rady???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dac soboe rade przy 2000 i 3 dzieci mozna, ale mnie nie o to chodzi, zeby produkowac biedakow :(. trzeba zyc na jakims poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym miała 2000 zł to bym dzieci nie planowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ktos jeszcze sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko to nie przywilej bogatych. Tepa jesteś jesli tak uważasz. Strasznie mnie denerwuje takie puste gadanie. Bogatym się we łbach przewraca. Można zarabiać mniej, a kochac dziecko i wychowywac lepiej niż bogaci rodzice którzy miłość zamieniają na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciom trzeba cos zapewnic a nie tylko wychować do 18 urodzin a później w*********j z domu i radź sobie sam .Lepiej mieć mniej dzieci ale zapewnić im porządny strat w życie . Tez uważam ze więcej dzieci powinny mieć osoby bogate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Moja siostra ma 3 dzieci i zarabia niecałe 2 tys. I żyje ma się dobrze." taaa jasne hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dokladnie o to mi chodzilo - ze nie chodzi o to, zeby namnozyc dzieci, a potem noe miec im co dac :(. chcialabym 3, ale boje sie, ze za kilka lat dochody spadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwoch chlopcow 3 latka i 2 latka' a w lipcu urodze coreczke. Jestem bardzo szczesliwa, ze bede miala corcie zawsze marzylam o coreczce. Dom 250-300 metrów. Chlopcy maja wspolny pokoj a corka bedzie miala swoj pokoik. Jak sie urodzi to bedzie z nami w sypialni. Dzieciom zalozylismy konta oszczednosciowe i uwazam, ze to dobry pomysl. Jakies male zabezpieczenie na przyszlosc dla nich. Autorko nie zastanawiaj sie nad 3 dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tylko wlasnie - jak ktos ma dom 250 m2, to to jest duzo miejsca dla 5 osob. moje mieszkanie ma ponad 70 m2. woec dla 2 dzieci jest idealne, ale dla 3 wydaj sie dosc ciasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam czwórkę. Pracuję. Nie pracowałam kilka miesięcy, miałam taaakie plany, pozapisywałam się na kursy, bi do pracy miałam wrócić najwcześniej jesienią tego roku, a w międzyczasie "praca sama mnie znalazła" więc chyba nie jest aż tak źle z pracą ogólnie. Gorzej z wynagrodzeniem, słabo zarabiam, ale przynajmniej mam fajne godziny pracy i mogę kontynuować szkoły ;P (gorzej,że nie wyrabiam na zakrętach ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moge wtracic slowko a jak z innymi rzeczami np. jak duze macie lokum? stac was na coroczne wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wakacje nas stać, bo mam tysiaka gruszy w pracy plus zawsze jakąś część zwrotu podatku przeznaczamy ;P w tym roku będziemy mieć 6600 zwrotu :P) Ale my uwielbiamy Mazury i dość trudno nas wyciągnąć gdziekolwiek indziej :) Mieszkanie ma 100 m + ogródek pod domem i suszarnia obok mieszkania. W ostateczności suszarnię mogłabym przerobić na dodatkowy pokój ale póki co nie ma potrzeby ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9000 netto zarabiacie ? ale bujda :D Ciekawe gdzie Ty zarobisz więcej niż ok. 3 tys i jako kto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem trojka dzieci to nie jest duzo i spokojnie da sie rade wychowac:-) Nie tylko pieniadze rzadza swiatem, a dziecko nie musi miec wszystkiego! Ja mam trojke rodzenstwa dlugi czas zylismy z rodzicami w kuchni i jednym pokoju i nic nam nie jest, a ja jestem wdzieczna ze mam rodzenstwo... Nie rozumiem jak ktos bierze pod uwage tylko zasoby materialne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×