Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość liliana3

Pracuję na umow ecywilnoprawną czy dostanę żłobek?

Polecane posty

Gość liliana3

Chcę posłać dziecko do żłobka, gdy skończy 1-1,5 roku. Już teraz pracuję ale w dwóch miejsach: na 1/4 etatu w firmie, gdzie praktycznie bywać nie muszę, na umowę-zlecenie, oraz 3/4 etatu też na umowie cywilnoprawnej w instytucji, gdzie będę musiała bywać co najmniej 1-2 razy w tygodniu od lipca. Czy w ten sposób poskładany etat liczy się jako moja pełnoprawna praca? Od omów normalnie odprowadzam podatki, ubezpieczenie, mam je zawarte na kilk lat, ale nie mam umowy o pracę zwykłe, gwarantujące np. urlopy. Teoretycznie większoś obu prac mogę wykonywać w domu, ale niebawem stanie się to uciążliwe, poza tym chcę, by dziecko socjalizowalo się w żłobku. I teraz moje pytanie: czy ubiegając się o żłobek samorządowy zostanę zakwalifikowana jako matka pracująca, mimo 2 różnych zatrudnień na umowę-zlecenie? Czy trzeba składać jakieś kwity, zaświadczenia od pracodawców? Dziecko ma teraz 5 miesięcy. Dla tych, którzy od razu chcą się rzucić z krytyką, czemu nie mam normalnego etatu: otóż własnie dlatego, że w obecnych pracach mogę pracować po części w domu i być z dzieckiem, a także mam więcej czasu, niż w innej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×