Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ferie a przedszkole. Czy u was przedszkola sa otwrate w ferie

Polecane posty

Gość gość

JAk w pytaniu. Czy w waszych miastach, lub tam gdzie dzieci wasze chodzą to przedszkola są czynne przez cale ferie? Pytam się bo moje znajomej syn cały tydzień musi siedzieć w domu, bo 1 tydzień zamknięte ma przedszkole ( drugi tydzień już otwarte) a koleżanka musiała wziąć urlop bo z dzieckiem nie ma co robić Mnie to dziwi aby przedszkola miały ferie ,nie wiem czy wszystkie tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas w małym mieście - prywatne otwarte jak zwykle - państwowe na zapisy - zbierają wszystkie zapisane dzieci do jednej grupy - na wsi obok zamknięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roznie z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violkaxfasolka
U mnie w miescie panstwowe przedszkole jest normalnie czynne tylko łaczą grupy,to samo w wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dopiero dzis dowiedzialam sie ze w moim rejonie sa ferie. ale i tak corka bedzie chodzic cale 2 tyg. w okresie swiatecznym i 1 tydzien stycznia byla u dziadkow. 3 tyg. temu byla tydzien u cioci. wiec nigdzie nie jedzie, dopiero na wakacje pojedzie do babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas tydzień zamknięte tez cholera :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim mieście są dwa przedszkola państwowe i na okres ferii / wakacji mają dyżury - grupy są łączone. Mój chodził też do 5 i 6 latków przy szkole i wtedy "plan lekcji " był taki jak dla uczniów.Więc ferie były zamknięte. A prywatne pracują non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katastrofa z tymi przedszkolami zamkniętymi. Ludzie, kurde , o ile da się zrozumieć ze dzieci szkolne w podstawówce muszą mieć wolne od nauki ,to po kiego przedszkola państwowe zamykane są? przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest otwarte :) ale połowa dzieci nie chodzi w ferie do przedszkola. Moje ten tydzień odpoczywa w domu, a w następnym będzie chodziło do przedszkola bo nie ma z kim zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas (Kraków) ferie sie właśnie skończyły ale przedszkole było otwarte. Były zapisy ktore dzieci bedą chodzić, mało było chętnych ok 30 osób, jedną grupę zrobili. I taka przechowalnia, żadnych zajęć dodatkowych nie było przez ferie. Córka nie bardzo chciała chodzić bo nie było jej koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale w wakacje jest chyba to samo? miesiąc zamknięte miesiąc otwarte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hey:) tak z innej beczki to mam następujący problem: mój synek ma 4 latka i na bal przebierańców byłam umówiona już dzień wcześniej z przedszkolanką, że przebierze mi go w kostium(dziecko chodzi na 8 a na 10 był zaplanowany bal), mąż przywożąc synka powtórzył prośbę i jak się okazało przedszkolance się nie chciało założyć mojemu dziecku spodni i na zdjęciach jest w kalesonach a te zdjęcia zostały umieszczone w internecie na stronie przedszkola oraz każdy z rodziców może sobie kupić grupowe zdjęcie na którym moje dziecko jest w kalesonach(jakby nie było bieliźnie!) co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a spodni w domu nie ma ? mój ma 6 i nigdy w kalesrakach nie chodzi do przedszkola a tym bardziej w rajtach . twoja wina że go tak ubierasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że co??? jak ty ubrałaś? tzn że w kalesonach rano poszedł na salę??? bo chyba nie w spodniach i kalesonach??? co masz zrobić? sama wystawiłaś swoje dziekco na pośmiewisko a teraz wina przedszkolanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim przedszkolu bardzo czesto robią zdjęcia, nawet bez zapowiedzi podczas różnych zajęć apotem wrzucają do netu i nigdy nie widziałam dziecka w kalesonach czy rajstopach. na spodnie cię nie stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co masz zrobić? ubierać dziecko na przyszłość normalnie, w spodnie! a twój mąż też w kalesonach chodzi do pracy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
u nas sa przedszkola czynne w ferie. i nawet w wakacje-dyżurujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojej cały czas jest otwarte (pryw.) ale na kilka dni skorzystała i poleciała z rodzeństwem do dziadków za granice, po przylocie masz do przedszkola był,lecz pożałowaliśmy się i o 6 nie była zwalana , tylko na późniejszą godzinę któreś z domowników ją do prz-la wrzucalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myśle ze powinny byc, nie kazdy ma ferie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś myśle ze powinny byc, nie kazdy ma ferie! trudno sie z tym nie zgodzic. Nasze jest otwarte! :) uczeszczamy do http://www.elfik.pl/ i uwazam ze naprawde warto wybierac takie przedszkola;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:51, no chyba jednak nie, skoro macie tak mało klientów, że musicie się reklamować spamując na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba zależy od przedszkola. Bo z tego co się orientuję (choć mogę się mylić) przedszkola prywatne jak choćby http://safari-krakow.pl/ są w takie przerwy czynne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×