Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przy pierwszym dziecku popełnia się mase błędów

Polecane posty

Gość gość

wiec wkurza mnie to komentowanie na kafeterii typu " co ty sobie myslalas, ze dziecko to lalka "itd. Oczekujac pierwszego dziecka ma sie jakies wyobrazenie tego jak bedzie wygladalo zycie z bobasem w domu. Ale wiekszosc z matek popelnia mnostwo błedów, uczy sie dopiero siebie i dziecka, nowej sytuacji. Wiele z nas kłóci sie z mamami i tesciowymi, ktore chca dobrze poradzic bo niby jestesmy najmadrzejsze.Wiele z nas nie ma pojecia jak dziecko potrafi byc absorbujace i jak zmienia nasze zycie. Dlaczego wiec tyle doswidczonych matek "jedzie" po staraczkach czy swiezo upieczonych mamach ? zapomniał wół jak cielęciem był ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tu kazda jest ekspertem, profesorem pedagogiki, doktorek nauk zywieniowych, a przede wszystkim ginekologiem i polozna w jednej osobie. Odnosze wrazenie czasem ze wiekszosc dziewczyn to takie szare myszy na codzien ktore boja sie geby otworzyc, a tu na forum pekna anonimowosc, wiec h**aj dusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja ci powiem że przy następnych popełniam jeszcze więcej błędów:P a jadą po innych tylko te którym brak pokory:P przy dzieciach zawsze trzeba mieć pokorę bo nigdy nie wiadomo czym nas zaskoczą w przyszłości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sobie chwale wiedzę mam z kafe nawet jak mnie zjada. Więcej się tu dowiedziałam niż u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj większość to potrafi zbluzgać drugiego i wyśmiać na czym świat stoi, a ponadto są lekarzami, dietetykami, pedagogami i dosłownie Alfą i Omegą, a w realu to szare myszy, które boja się odezwać i nadrabiają to siedząc za kompem. Nie warto się sugerować opiniami takich i brać ich na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisalam swoj komentarz bogatsza o drugie dziecko ;) pamietam jak wiele rzeczy wydawalo mi sie albo oczywistych albo zupelnie nieoczywistych przy pierwszym dziecku. Dzisiaj sama z siebie sie smieje i rozumiem matki, ktore zadaja czasem, glupie pytania na kafe albo maja wielkie problemy z czyms tak naprawde małym. .. ale przy pierwszym dziecku ma się prawo popełniac bledy, zadawav glupie pytania itp. Nie rozumiem tylko tego chamskiego traktowania innych kobiet przez niby madre, doswidczone matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda. Przy drugim dziecku jest 90% dylematów mniej i człowiek zdaje się na swój instynkt a nie na podręcznikowo/ gazetkowo/ kafeteryjne rady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja czasami bym chciala cofnac czas o kilkanascie miesiecy,do porodu. Juz bym wiele rzeczy robila inaczej. No coz,zostaje zrobic sobie drugie dziecko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pestka. Są takie które zakładają wątki że wszystkie jesteśmy wyrodnymi matkami bo np. kupujemy fotelik za 300 zł. Jestem ciekawa jak one, idealne matki, które poświęcają swoim dzieciom całą swoją uwagę, mają czas na obrażanie nas na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×