Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

platformy do nauki języków

Polecane posty

Gość gość

Czy znacie jakieś międzynarodowe platformy do nauki języków obcych? Słyszałam, że ludzie nawzajem pomagają sobie uczyć się języków, rozmawiając ze sobą, tłumacząc zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam busuu. Fajny portal. Uczysz się wybranego języka, możesz prowadzić rozmowy z native speakerami. Wysyłasz innym zalogowanym zadania i dostajesz uwagi. A oni piszą do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem platformy jęzkowe są beznadziejne. ja po kolejnej porażce przy znalezieniu jakieś konkretnej , zeby poprawić swój angielski zapisałam się do szkoły językowej. chodze do Akademii Językowej w Gdańsku i jestem meeega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikinia
ja również uważam ze zdecydowanie lepszym wariantem do nauki języka jest zapisanie się do szkoły językowej, mieszkam w krakowie i uczę się w Lincolnie także moge polecić tą szkołę. Zajęcia są ciekawe i różnorodne, lektorzy bardzo sympatyczni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślę jednak, że nauka w szkole językowej sprawdzi się najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio mocno się reklamuje etutor, podobno mają native speakerów. A dlaczego zależy Ci na tym, zeby to były zagraniczne kursy? Za granicą chyba będzie drożej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajan
nie ma dobrego kursu, anie dobrej metody językowej bez znajomości zasad funkcjonowania mózgu, oraz tego w jaki sposób mózg przyswaja języki obce, autor metody 5s to odkrył i jest to najgenialniejsze odkrycie naszych czasów i przełom w nauce języków: https://www.facebook.com/metoda5s/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można zobaczyć na stronie www.szkolenia24h.pl jakie śa szkolenia kursy językowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do nauki chińskiego bardzo fajny jest program http://www.hanzilla.pl/ - nauka chinskiego od postaw nie jest taka trudna, jak mogłoby się wydawac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×