Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Medycyna estetyczna we Wrocławiu

Polecane posty

Gość Gośka
Dnia 18.02.2014 o 09:57, Gość gość napisał:

Myślę nad gabinetem, do którego mogłabym się udać w celu leczenia zmarszczek. Gdzie waszym zdaniem warto się udać? Gabinetów w stolicy Dolnego Śląska jest multum, dlatego też proszę was o sugestie, nie chciałabym się zawieść.

Hej, jako pacjentka od 3 lat mogę z czystym sumieniem polecić ci doktor Kupczyńską. Chyba jedna z lepszych we wrocławiu. Poza tym przyjmuje w klinice która jest chyba od zawsze - mają mnóstwo sprzętow i rozwiązań. Ja osobiście robię u Pani doktor botox i powiększanie ust a na zabiegi na cellulit chodzę do Pani Oli. Jestem bardzo zadowolona i wierna od lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha
19 godzin temu, Gość Kamka napisał:

temat stary, ale szukam odpowiedzi, ktoś z Was chodził do dr Kupczyńskiej?

JA 🙂 i polecam 🙂 Byłaś czy dopiero zastanawiasz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoska

ja polecam doktor Rusin-Tupikowską z WellDerm na Inowrocławskiej. Pani doktor to złota kobieta :) z podejściem do pacjenta, cierpliwa, wszystko wytłumaczy, dokładnie zbada. No i dobierze ci odpowiedni zabieg na zniwelowaniem zmarszczek. Według mnie jeśli chodzi o Wrocław to nie ma lepszego miejsca na walkę ze zmarszczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoska

ja polecam doktor Rusin-Tupikowską z WellDerm na Inowrocławskiej. Pani doktor to złota kobieta :) z podejściem do pacjenta, cierpliwa, wszystko wytłumaczy, dokładnie zbada. No i dobierze ci odpowiedni zabieg na zniwelowaniem zmarszczek. Według mnie jeśli chodzi o Wrocław to nie ma lepszego miejsca na walkę ze zmarszczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoska

ja polecam doktor Rusin-Tupikowską z WellDerm na Inowrocławskiej. Pani doktor to złota kobieta :) z podejściem do pacjenta, cierpliwa, wszystko wytłumaczy, dokładnie zbada. No i dobierze ci odpowiedni zabieg na zniwelowaniem zmarszczek. Według mnie jeśli chodzi o Wrocław to nie ma lepszego miejsca na walkę ze zmarszczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia

tylko dr Kupczyńska, potwierdzam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

na mnie super wrażenie zrobiła dr Katarzyna Kołaczyk. profesjonalizm i dokładne wyjaśnienia wszelkich wątpliwości. przyjmuje w Orthos w Komorowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leokadia
Dnia 18.02.2014 o 09:57, Gość gość napisał:

Myślę nad gabinetem, do którego mogłabym się udać w celu leczenia zmarszczek. Gdzie waszym zdaniem warto się udać? Gabinetów w stolicy Dolnego Śląska jest multum, dlatego też proszę was o sugestie, nie chciałabym się zawieść.

"Leczenie zmarszczek" haha. Zmarszczki to nie choroba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka co ma świrka
8 minut temu, Gość leokadia napisał:

"Leczenie zmarszczek" haha. Zmarszczki to nie choroba ;-)

Dokładnie xDDDDDDDDDDD Czy to już naprawdę taki wstyd przyznać się do chęci poprawienia sobie urody, że zaraz trzeba to podciągać pod zabiegi zdrowotne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciumciurumcium

Jak dla mnie we Wrocławiu jestem wierna ESDERM. Jak ktoś już wcześniej wspominał "leczą" zmarszczki, pomagają przy niwelowaniu blizn np. po trądziku. Co do samych zabiegów estetycznych jestem bardzo zadowolona, lekarz czyni cuda, a myślałam, że nic mi nie pomoże :')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madclinic Wrocław

Pani Doktor Magda Dąbrowska z Madclinic zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie na pierwszej wizycie. Jednak po wykonanym zabiegu (wypelniacz z k. macierzystych pod oczy) zmieniłam zdanie. Zostałam oszpecona, pod oczami zrobiły mi się nieestetyczne kulki i zamiast wyglądać lepiej wygladam gorzej. pani dr nie odbiera tel, nie odpisuje na smsy. Skasowała 2000 zł, paragonu nie dostałam. Nie poczuwa się do jakiekolwiek odpowiedzialności. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazaj zabiegi epic look!

Uważajcie na zabiegi organizowane przez epic look . Niestety taniość pełną gębą. Zauważyłam także, że korzystają kilkukrotnie z jednej kapsułki dla różnych pacjentów. Tak się zarabia!. Jedna osoba płaci za produkt a produkt używa się na kilku klientów, dramat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa

Jedyne miejsce we Wrocławiu jakie polecam to Esderm http://www.esderm.pl/ . Są profesjonalni i mają sprawdzone certyfikaty. Zoba sobie ich stronę 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubu

Również polecam ESDERM. Pomogli mi i efekt jest widoczny od razu. Polecam wejść na ich stronę i poczytać trochę. Mają sprawdzone certyfikaty i wyspecjalizowany personel. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Kraszewska

Byłam na dwóch zabiegach, najpierw w Enderm (chyba to było parę lat temu) gdzieś w okolicy Kościuszki, później nie mogłam znaleźć kliniki, teraz miała zabieg u Nielepkowicz na Kamieńskiego i jestem bardzo zadowolona, jedyny minus to że trzeba trochę podjechać. Było dość niedrogo i wyszło fajnie, teraz zastanawiam się nad ostrzykiwaniem, polecam bo wyszło naprawdę ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kula

Ja ze swojej strony mogę polecić Esderm we Wrocławiu. Robiłam tam zabieg wypełniania ust i efekty są niesamowite! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelika63

We Wrocławiu- tylko dr Kępa z Medbeauty 😉 Od roku regularnie chodzę na zabiegi do niego i w końcu czuję i widzę, że skóra wygląda zdrowiej, młodziej, gładziej. Pan doktor jest przemiłym człowiekiem, atmosfera podczas zabiegu jest przyjemna, zawsze mozna liczyć na profesjonalną poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Wójcik

Ja ostatnio byłam w gabinecie Medeste Clinic na Bielanach Wrocławskich (główna ulica wyjeżdżając prosto z Wrocławia - Kłodzka 3A) i wrażenia są bardzo pozytywne. Miałam powiększane usta, wyglądają super - są wyraźnie większe, ale wciąż wyglądają naturalnie. Na ich stronie https://www.medeste.pl jest numer telefonu i można się o wszystko spokojnie zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka

Zdecydowanie Esderm we Wrocławiu. Są najlepsi. Efekty są widoczne i do tego są bardzo naturalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka

tylko i wyłącznie WellDerm na Inowrocławskiej we Wrocławiu 🙂 Mają tam najlepszych lekarzy w mieście, jeśli nie w całej okolicy. No i placówka jest mega profesjonalna. Tam człowiek czuje się bezpiecznie i wiesz że nie wpuszczą cię dopóki efekty nie będa na tip top 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Byłam na dwóch zabiegach, najpierw w Enderm (chyba to było parę lat temu) gdzieś w okolicy Kościuszki, później nie mogłam znaleźć kliniki, teraz miała zabieg u Nielepkowicz na Kamieńskiego i jestem bardzo zadowolona, jedyny minus to że trzeba trochę podjechać. Było dość niedrogo i wyszło fajnie, teraz zastanawiam się nad ostrzykiwaniem, polecam bo wyszło naprawdę ładnie.

Esderm znajduje się na Powstańców Śląskich 121. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może znasz tą stronę bo jest na niej sporo informacji oraz lista gabinetów https://medycynaestetyczna.waw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Wrocław i świetnej jakości klinikę medycyny estetycznej to nie ma tam lepszego miejsca niż https://beaumed.com.pl Świetni specjaliści, niezłe ceny i wszystko świetnie zaplanowane od A do Z przez osoby tam pracujące. Pełna swoboda i możliwość wyboru wielu zabiegów, oferta na bardzo wysokim poziomie. Pracują tam najlepsi specjaliści medycyny estetycznej w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei, jeśli o Wrocław chodzi, polecić mogę na pewno Tesoro Clinic. Wiele osób mi polecało i teraz sama jako zadowolona klientka też to robię 🙂 Zawsze pomagają dobrać odpowiedni zabieg, a konsultacja rozwiewa wszystkie wątpliwości. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2021 o 09:43, MarlenaD611 napisał:

Ja z kolei, jeśli o Wrocław chodzi, polecić mogę na pewno Tesoro Clinic. Wiele osób mi polecało i teraz sama jako zadowolona klientka też to robię 🙂 Zawsze pomagają dobrać odpowiedni zabieg, a konsultacja rozwiewa wszystkie wątpliwości. 

Mogę się pod tym z czystym sumieniem podpisać. Ja robiłam korekcję powiek i jestem zachwycona. Rewelacyjne podejście do pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też polecam Tesoro Clinic, depilacja laserowa pierwsza klasa! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, NikiTa napisał:

Też polecam Tesoro Clinic, depilacja laserowa pierwsza klasa! 

Dokładnie depilacja laserowa! Teraz jest za 599zł, ja jeszcze przed promocją korzystałam, bo i tak było konkurencyjnie ❤️ Super miejsce, takie z klasą i przytulne zarazem ❤️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie polecam dr Kulczycka..

zdecydowanie odradzam  doctor Agnieszka Spławska-Rynkowska. Zle wykola redensity 2 na oczy. Za plytko podany produkt spowodawal ze limfa zastala zablokowana powodujac nierownomiernie rozprowadzonie produktu , siniaki bo produkt przeswitywal i dotego napuchniete oczy..

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magiczna Klinika jest najlepszym miejscem do wykonywania takich zabiegów, o czym przekonałam się na własnej skórze. Sama robiłam tutaj drobne poprawki w wyglądzie i z czystym sumieniem mogę to miejsce polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam bardzo dobre doświadczenia z Magiczną Kliniką z Wrocławia. Co prawda to jedyna klinika z jaką miałam do czynienia, ale jestem z efektu tak bardzo zadowolona, że na pewno tu wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×