Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Garnitur ślubny Warszawa

Polecane posty

Gość gość

Może ktoś polecić gdzie najlepiej kupić garnitur ślubny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam sklep "Modny Pan" przy Warszawskiej 225 w Mińsku Mazowieckim. Mają tam na prawdę fajny wybór, jeżeli jest ochota, to szyją na miarę. Mój narzeczony tam się ubiera do ślubu "od stóp do głów" ;) W takim właśnie wypadku, jak kupujesz większość stroju, na pewno dostaniesz zniżkę. Wydaje mi się, że szkoda kasy wydawać, wiadomo garnitur porządny się przyda, ale nie będzie w nim chodził 10 lat późńiej... Mój narzeczony akurat bierze marynarkę z błyszczącymi klapami, dlatego tylko raz założy garnitur. Kolega kupował super wypasiony garniak w Pierre Cardin, zapłacił za niego frubo ponad 3000zł z zamiarem późniejszego użytkowania i po 1,5 roku garnitu do niczego się nie nadawał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem dokładnie w jakiej cenie się zamkniemy, ale zakładam, że będzie to 1500 za wszystko (łącznie z butami lakierkami, które w sklepie kosztuję 350 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ktoś coś jeszcze polecić do max 3000 zł za garnitur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lakierki do ślubu?? Zatem Panna Młoda powinna na szczudłach do ślubu popylać ;) Lakierki wolno założyć do stroju wieczorowego, nie na ślub w biały dzień (zwłaszcza w kościele). Zachciało się lasiom pustym mieć wielki świat - kuchenny blat, i przebierają narzeczonych za pingwinków... Dla mężczyzny do ślubu pasują klasyczne, sznurowane, skórzane półbuty bez przeszyć i ozdóbek. I bez lakierkowego blasku!! Niezależnie, cy Młody zakłada garnitur, czy frak dzienny (mylnie i niewłaściwie nazywany surdutem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki wielkie za info o kuponie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co myślicie o garniturach Bytom i Vistula? Co lepiej wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nie jeden garnitur z Bytom i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bytom ma fajniejsze kroje, jest tanszy, ale ma gorsze materialy i wykonczenie niz Vistula. Ale jedno i drugie super ze jest. Jest jeszcze Prochnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bytom i vistula to ta sama półka, więc warto poprostu zwrocic uwage na cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak jest z jakością w Bytom i Vistula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sieciach jakosc jest podobna, moj narzeczony kupil giacomo conti i jest dosc dobry jakosciowo, szkoda ze to bylo wczesniej i kurcze nie skorzystalismy z rabatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie poszukać w sieci Roland, szyją na miarę i nie są drodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozne są opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, że wsztskie sieci maja podobny poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupowalam dla meza w Olsztynie, tutaj www.magdalena.olsztyn.pl mega profesjonalizm i wyrozumialosc dla wybrednych klientow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dopiero wyzwanie bo do ubrania było dwóch mężczyzn..narzeczonego i synka...ceny nie małe..i tu mile zaskoczył Nas małe sklepik gdzie znaleźliśmy takie oto cuda http://konik-garnitury.pl/galeria.php . Tanio i elegancko..obaj panowie wyglądali super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia32
Uwielbiam firmę Spillaert bo robią świetne garnitury i krawiec dojeżdża do klienta dzięki temu mój zapracowany Mąż nie miał wymówki do robienia przymiarek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typowy_Mietek
polecam Ci wybrac sie do factory annopol :) na pewno znajdziesz cos odpowiedniego, choc nie ma tam typowo slubnych salonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosianka
Mój mąż szył na miarę garnitur ślubny :) Ostatecznie garnitur leżał świetnie i był bardzo dobrze skrojony. Cena nie była z kosmosu dlatego polecam szycie na miarę a nie bieganie po sklepach za leżącym idealnie garniturem :) Zostawiam namiary na ekspertów w tym fachu http://www.vanthorn.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Warszawę i okolice to według mnie Roland Moda Męska ma najlepsze garnitury, szczególnie jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny. Idź do jednego z ich salonu np. na Alei KEN i tam doradzą Wam co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga6

Wejdź do Pako Lorente na stronę. Mają teraz świetną ofertę w bardzo dobrej cenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joola99

W Pako Lorente mają świetne garnitury, wejdź do nich na stronę i sam sprawdź. Mąż kupił od nich garnitur 3 lata temu i dalej zachwyca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornel

tylko i wyłącznie Roland Moda Męska. W Warszawie mają kilka salonów np. na Radzymińskiej. Tam Ci pomogą dobrać i krój i kolor. Od nich wyjdziesz z garniturem idealnym 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Wiesz, co idźcie do Pako Lorente. Oni tam mają bardzo duży wybór garniturów, a ceny są przystępne jak na taką jakość. Ja tam kupuje od lat i nigdy jeszcze niczego nie reklamowałem. Wszystko się dobrze nosi i prezentuje. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zamówić garnitur szyty na miarę, zwłaszcza na ślub - daje do gwarancję nie tylko, że garnitur będzie dobrze leżał, ale że również nie będzie krępował ruchów. Co ma duże znaczenie podczas tańca. Jeżeli któś szuka dobrej firmy robiącej garnitury szytę na miarę to mogę polecić Hegg 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×