Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zespół muzyczny Poznań i wielkopolskie

Polecane posty

Gość gość

Szukam kapeli na przyszłoroczne wesele. Jestem spod Leszna i interesuje mnie zespół, który swoim zasięgiem mógłby zająć się oprawą muzyczną. Nie ma znaczenia czy poznańska kapela, czy też nie, ale zależy mi na jakości. Może coś popularniejszego? Byle nie za tragiczną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam na weselu gdzie grał zespół z boruji kościelnej. Niestety nie pamiętam nazwy. Chłopaki rewelacja, głos wokalisty mega. I cena nie wygórowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgrafeczkaA
Może Delgado? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za zespół? Możesz mi przybliżyć sylwetkę tego zespołu. Napisz coś więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz zespołu weselnego w Poznaniu? Na jednej stronie znajdziesz zespoły z Poznania www.oprawa.gdziewesele.pl/Poznan/Zespol-DJ/ dzięki opinią klientów znajdziesz najlepszy zespół na wesele. W naszym katalogu są jedynie te najlepsze zespoły, które poprowadziły już niejedno wyjątkowe wesele. Znalezienie zespołu na wesele w Poznaniu nie musi być trudne, dzięki informacjom zawartym w prezentacjach masz pewność że na znajdziesz wszystko to co ci jest konieczne do podjęcia dobrej decyzji. Zespoły na wesele, Dj na wesele tylko na http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Poznan/Zespol-DJ/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Delgado tworzy dwóch chłopaków. Pamiętam koncert z ich udziałem, dobrze im wyszło rozruszanie publiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niskiej cenie. Jak widać, nawet we dwójkę można grać na dobrym poziomie przez całą noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam zespół Prima Vista. Ostatnio miałam okazję być na weselu u koleżanki i chcociaż zawsze byłam zwolenniczką DJ-a na weselu, to ten zespół absolutnie odmienił moje zdanie! :) świetne brzmienie, ciekawe głosy i ogólne wrażenie z prowadzenia wesela, naprawdę sprawiło, że mogę ten zespół polecić absolutnie każdemu! Znalazłam trochę informacji o nich, zostawiam jakby ktoś chciał się zapoznań: http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/Prima-Vista.html Pozdrawiam, Wiolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zespoł BROKER rewelacja na 100% polecam byłam na weselu , i cały czas na parkiecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×