Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 30 lat dzisiaj moje podsumowanie

Polecane posty

Gość gość

mam 30 lat robie sobie podsumowanie nie mam faceta nie mam dzieci nie mam mieszkania mieszkam z matka nie mam pracy nie mam znajomych i przyjaciol nie mam dobrej sylwetki nie mam zdrowia mam za to licencjat z kierunku humanistycznego nadwage chorobe przewlekla autoagresywna poczatki depresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana,młoda jesteś jeszcze.Rozumiem,ale się nie dołuj.Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo Ty jedna? Ja 30tkę skończę w lipcu i mam prawie identycznie jak Ty, z tą różnicą, że nie mam nadwagi ani tej choroby autoagresywnej, ale reszta się zgadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andallluzyjna
zacznij od biegania. na poczatku jest ciezko ale szybko sie wkrecisz-nastepnie bedziesz mogla wykreslic kilka pkt ze swojej listy: sylwetka bedzie super nadwaga zniknie zdrowie sie poprawi depresja zniknie-po bieganiu twoj mozg zalewa fala endorfin zmieni sie twoje nastawienie do zycia co moze z kolei pomoc w: znalezieniu znajomych znalezieniu pracy znalezieniu faceta kobieto, gdybym mogla wymieniac co dal mi sport to pisalabym godzine!! ale jestem realistka......dalej bedziesz siedziec na d***e i narzekac, prawda?? bo jestes LENIEM-stad tyle masz punktow na swojej liscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja wlasnie planuje zaczac biegac, dobrze napisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana JESZCZE CAŁE ŻYCIE PRZED TOBĄ !!!! 30 - to nie jakiś dramat, jesteś młodą dojrzałą kobietą -;) Bieganie - super ktoś polecił - endrofiny endrofiny ...-;) Zmiej sposób myślenia -zacznij myśleć pozytywnie , nie skupiaj się na tym czego nie masz ( to negatywne myśli) a zacznij myśleć o tym czego chcesz . Uwierz mi wszystko możesz osiągnąć ! Wszystko zależy od Ciebie ! Marek Aureliusz już w tak odległuch czasach zauważył "iż życie człowieka utkane jest z jego myśli ". Polecam w wolnym czasie dla relaksu czytać " Potęge podświadomości " lub " Sekret". życzę Ci wielu uśmiechu i wszytskiego o czym marzysz aby Ci się spełniło. Ps. ja też mam 30 lat i nie mam męża ani dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie masz pracy to zacznij cwiczyć bo potem jak będziesz zasuwac do roboty nie będziesz miała czasu na ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myśl pozytywnie !!!!!!!!!!!!!! i nie dołuj się !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×