Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja była trzyma nasze zdjęcia na FB

Polecane posty

Gość gość

Witam. mam taką zagwozdkę. W pazdzierniku rozstałem się z moją dziewczyną , byliśmy razem 4 lata i trochę i..do tej pory ma na swoim profilu nasze wspólne zdjęcia, gdzie jesteśmy sami i przytulamy się, całujemy, spacerujemy za rękę...Ja natomiast takie zdjęcia z FB już usunąłem. Nie wiem za bardzo co o tym myśleć, czy robi to specjalnie, czy jeszcze na coś liczy i odezwie się do mnie (bo kontaktu nie utrzymujemy, raptem raz po rozstaniu spotkaliśmy się, bo musiała mi przekazać jeden list, który do mnie przyszedł na jej adres...) Ktoś coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie korzysta z FC, zapomniała o waszych zdjęciach. Jeżeli ci to przeszkadza, to ja poproś, aby zdjęcia schowała- bo to sugeruje, że jesteście razem a tak nie jest. Jeżeli posłucha-OK, jak nie- daj sposkój, nie masz na to wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest normalne, kaz jej usunac bo inne mysla ze zajety jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat z FB korzysta codziennie:) Skoro ja swoje usunalem, czemu ona nie moze tego zrobic? Czyzby jeszcze liczyla na jakis powrot?? Nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto zerwał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona.. Mimo, że ona zawiniła, ale nie chcę wchodzić w szczegóły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bankss
Jak ma wasze wspólne zdjęcia (po tym czasie), na których się całujecie i przytulacie, a często odwiedza FB...no to według mnie będzie chciała do Ciebie wrocic..bo raczej chłopaka nowego nie szuka, zatrzymujac te fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne..może coś chce od Ciebie jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze po prostu ja zapytaj, dlaczego upublicznia te zdjęcia- zobaczysz, co ci powie. Czasami najlepsze są najprotsze rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluchaj no albo je trzyma, bo to czesc jej przeszlosci i nie chce kasowac i jednoczesnie nikogo nie szuka, bo takie foty odstraszaja, albo cos do ciebie czuje, albo zapomniala. to jakas kobieta musialaby sie wypoweidzeic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diomio
Ja rozstałam się z moim byłym w sierpniu, również było to z mojej winy. I też mam zdjęcia z nim na FB, bo niby czemu miałabym usuwać? Co prawda nie całujemy się na żadnym, ale na kilku z nich się przytulamy. Nie kasowałam, bo wydaje mi się, że takie kasowanie to trochę jak powiedzenie "chcę Cię wymazać z mojego życia, nie jesteśmy już razem więc dla mnie nie istniejesz". A wcale tak nie jest. Szanuję go, uważam że było między nami wiele dobrych rzeczy i choć nie chciałabym do niego wrócić to uważam usuwanie wspólnych zdjęć za trochę infantylne. Oczywiście gdyby zażyczył sobie usunięcia to mogłabym to zrobić, tylko nie wiem po co. Mam się wstydzić i ukrywać, że byliśmy kiedyś razem, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja dziewczyna jest z Wałcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spodziewaj sie rozmowy/kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diomio >> ale gdybys znalazla nowego na pewno bys je usunela bo chyba nie chcialabys ranic swojego nowego partnera? bedac z kims nie wyobrazam sobie zeby on trzymal zdjecia swojej eks na fb ani nawet na kompie. wspominienia zapisac na plyty cd i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diomio >> ale gdybys znalazla nowego na pewno bys je usunela bo chyba nie chcialabys ranic swojego nowego partnera? bedac z kims nie wyobrazam sobie zeby on trzymal zdjecia swojej eks na fb ani nawet na kompie. wspominienia zapisac na plyty cd i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stąd też wydaje mi się, że dziewczyna autora chce do niego wrócić. Autorze, a czy ona pisze do Ciebie albo coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie pisze, nie dzwoni. Jak mowilem wczesniej, raz spotkalismy sie na 10 minut bo musiala mi cos przekazac, ja bylem dosc formalny i nie chcialem jej pokazac ze mi smutno (co bylo bardzo trudne..), ona starala sie byc dzielna i mila iw ogole ale miala lzy w oczach..i od tamtej pory, a to bylo ok...miesiac temu- zero kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń i zapytaj o co chodzi, jak jesteś ciekaw. Wydaje mi się, że to prostsze i pewniejsze źródło, niz pytać ludzi na forum , co ma na myśli jakaś dziewczyna gdzieś tam, umieszczając zdjęcia czy ich nie kasując. Wszytkim tu piszącym może się coś wydawać, a to ..........może mieć z rzeczywistością związek nijaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrina7775
Well, bo niby po co miala je kasowac. To dziecinne. Chyba ze ma wasze wspolne zdjecie na profile picture ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecinne :-) jak wyjdzie za mąż to też dziecinne mieć upublicznione zdjęcia z innym? kpisz ,powiem tak jak się z kimś rozstaje wszystko do kasacji bo nie mam w interesie drażnić nowych panienek byłego ,nie jestem ograniczoną kretynką ,będąc z nowym stary spada na drzewo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakim celu wchodzisz na jej fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×