Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaka lodówka?

Polecane posty

Kupiła dwa lata temu panasonica z no frost. Nic się nie dzieje, ani razu się nie popsuł :) Super cicho pracuje, nie zbiera się lód - no frost daje radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majunia_888
ja mam firmy Beko. najtansza nie byla, ale akurat wygralam w ankiecie media expert 750 zł na zakupy, wiec zawsze to 750 zł zaoszczędzone ;) a lodowka sprawuje się doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za ankieta? Powiedz więcej coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiora
kucola Dokładnie posiadam ten sam model :) tylko swoją to nie pamiętam gdzie zakupiłem chyba w satun, w sferisie zdecydowanie mają lepszą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silnik bez szczotkowy gwarancja 10 lat czyli co najwaleczniejsze psuje agregat, polecam LG to lider, składane półki na garnek duży, osobne nawiewy i sektory na warzywa owoce, ryby, popatrzcie sobie na lodówki LG nigdzie praktycznych nowych rozwiązań nie znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ma ktoś w kuchni lodóweczkę Amica FC3616.3DFX i może coś o niej napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zinka7
Jakiś czas temu zdecydowałam się na zakup tej lodówki, pamiętam że fajną promocję mieli akurat w sferisie . Moim zdaniem jest bardzo pojemna, cicha, dobrze wykonana, sprawdza się bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina_balladyna
ja widzialam waskie lodowki w media expert no ale nie mierzylam ;) musisz sobie sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za wąskie lodówki? Daj jakieś namiary na takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Amica ma zdecydowanie najlepsze lodówki. Swoją kupowałam na electro.pl bo mieli najtańsze, z tego co patrzyłam do nadal mają duży wybór w fajnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenulek
Mam od ponad 5lat zwykłą lodówkę beko i działa bez zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keratyna
Mnie zawsze podobały się lodówki dwudrzwiowe, ale nie mogłam znaleźć takiej, która by pasowała do kuchni. Ostatnio trafiłam na bardzo fajne lodówki Liebherr, nie dość, że wpasowują się perfekcyjnie do kuchni to jeszcze są mega wydajne i do tego energooszczędne. Bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
All-Around Coolin to fajna opcja ale wydawało mi się że każda lodówka (nowa) chłodzi równomiernie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania9934
Jeżeli szukasz czegoś w dobrym stosunku cena/jakość polecam Kernau, jakiś czas temu kupiłem ich lodówkę w klasie energetycznej A+ i muszę przyznać, że sprawuje się dobrze. nie będą ukrywała, ze czynnikiem, który mocno mnie zachęcił była gwarancja 5 lat (chciałam byc pewna ze ta lodówka mimo wszystko podziała jakiś czas :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam lodóweczke Amici i na prawdę jestem z tego faktu zadowolony:). Działa dobrze, nic się z nią nie dzieje i nie chodzi jak ciągnik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zmywarke z Amici i też jestem zadowolona a taniutka była jakoś kupiona na promo w sferisie także to chyba też dobra marka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waki
Ostatnio z żoną szukaliśmy nowej lodówki, jedną ważna podstawą to duży zamrażalnik. Powiem że nie było łatwo, ostatecznie została zakupiona lodówka Samsung Chef Collection

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eline22
Ja mam samsunga i jest na prawdę świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas stoi lodówka Amici IN FK339 i jesteśmy happy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten model Amici jest z pełnym no frostem czy bez? Mam szczerze dylemat jaką brać...musze pogoglować sobie i zobaczyć co jeszce maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym polecała tę Beko https://www.al.to/p/374565-lodowka-beko-csa300m20x-inox.html - jest inox, ma dolny zamrażalnik, ma 54 centymetry szerokości i 181 wysokości. Poza tym klasa energetyczna A++, funkcja szybkiego zamrażania, drzwi można montować po obu stronach, jest naprawdę pojemna i ma świetną cenę. Sama mam produkty od Beko i jestem z nich bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×