Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaka lodówka?

Polecane posty

Gość pikos

Idź do jakiegos ME i podpytaj typka w żółtym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqq
Dnia 24.02.2019 o 14:35, Gość pikos napisał:

Idź do jakiegos ME i podpytaj typka w żółtym

no, to chyba najlatwiejsze. i wiesz, ze sie zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście korzystam z Samsunga i sprawdza się w codziennym użytkowaniu np. model RB37J5215SS. Koniecznie z technologią no frost która zapobiega osadzaniu się lodu czy szronu i poprawia komfort użytkowania. Warto też by miała klasą energetyczną A+ lub A++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amica

ello,

ktoś ma lodókę Amica FK2515.4UTX i jest w stanie coś na jej temat napisać? Wizualnie dla mnie bomba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola25

Osobiście korzystam z LG i jestem bardzo zadowolona, na przykład model  LG GBB60PZGZS.
Za ok. 2tys. świeci na przykład w sferisie. Klasa A+++, z systemem no frost. Zbierają dosyć dobre opinie w codziennym użytkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sama przez to przechodziłam i po wielu konsultacjach i godzinach spędzonych na stronach zdecydowałam się na Samgunga. Zwracaj uwagę na pojemność (litry) i dodatkowe gadżety (o ile ich potrzebujesz) 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.03.2019 o 14:06, Gość qqqq napisał:

no, to chyba najlatwiejsze. i wiesz, ze sie zna

No z tym nie do końca się zgadzam. Mam koleżankę , która paracowała w ME i mówiła, że kierownictwo nakazało im polecać klientom określone marki. Było czasami tak, że szła do pracy, a kierowniczka do niej : "dziś Aniu, jakby ktoś pytał o najlepszą pralkę, to polecaj tą Beko"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajce...

JA to też tak nie do końća zgadzam. Trzeba samemu robić rozeznanie. Ja np. jak ostatnio szukałam lodóki to mój Paweł wydrukował z 5 specyfikacji lodówek Amici i porównywał czym się różnią żeby wybrać najlepszą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzwi

no i jaka ta Amice wybraliśćie w końcu? ja myśle o tej z podwójnymi drzwiami - analizowaliscie ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×