Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu 40letni stary pierdziel uważa się za młodego i obraża kobiety po 30tce

Polecane posty

Gość gość

że są już stare, że skóra już nieświeża... na każdym forum widzę takie teksty 30-50 latków, którzy uważają się za wiecznie młodych, ale kobieta po 30tce to dla nich stare próchno... Czy te warchlaki nie widzą siebie w lustrze, że oni też się posuwają w latach i brzydną? Mój ojciec też był piekny i męski do 45 roku życia, teraz ma 60 i wygląda już na swoje lata. Ale on nigdy nie obrażał kobiet. Co z wami faceci? Przecież wy też się starzejecie. Spójrzcie na swoich ojców, dziadków, tak samo będziecie wyglądać. Nie pojmuję więc czemu obrażacie kobiety 30-40letnie że są stare i brzydkie stare próchna, a wy kim jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A 30 latka nie jest młoda ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
to towar z przechodzonym terminem waznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty wyżej powinnaś się nazywać 'zwiędła ruRa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo większość facetów tak jest zakompleksionych,boją się panicznie starości,że nie będą juz w pełni męscy mając40lat potem45l,a jak zbliżasię 50ątka to naprawdę szaleją,uważam ich wtedy za chorych psychicznie,z obserwacji wynika ze zatracają się sami w sobie,zachowują się jakby co dopiero zaczęli dojrzewać,straszne to,a ile głupot potrafią zrobić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo facet jest jak wino im starszy tym lepszy a kobiety na odwrot wymagac cokolwiek moga gdzies tam do 25 roku zycia bo pozniej juz sa stare i powinny sie cieszyc gdyby w ogole jakikolwiek facet ja chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie,odezwał się jeden z takich biedaków,no cóż,litować się nie mam zamiaru nad takimi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że twoja kobieta już wygląda tak a nie inaczej to sobie podziękuj,kobieta szczęśliwa zawsze wygląda pięknie,świeżo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody pryk
Mężczyźnie czy jest młody czy stary, piękny czy brzydki, bogaty czy biedny zawsze będzie się podobała młoda atrakcyjna kobieta i nie ma tu żadnego znaczenia jaki on sam jest. Kobieta w po przekroczeniu pewnej granicy wiekowej (około 25 lat) zaczyna stopniowo tracić na atrakcyjności, by z biegiem czasy utracić ją zupełnie (czas menopauzy). To jest zwykła biologia, która warunkuje ludzkie popędy i pragnienia i walka z tym nic nie da. Niestety ciągłe przedłużanie się życia ludzi rodzi takie problemy. W czasach pierwotnych gdy ludzie żyli średnio 20-30 lat te problemy nie istniały. Teraz żyjemy dużo dłużej co niestety ma też swoje negatywne konsekwencje. Taki urok rozwiniętej cywilizacji. Trzeba się chyba po prostu pogodzić z tym, że nie możemy mieć w życiu wszystkiego co chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to forum to dno, ludzie tylko pomyje na siebie wylewaja, obrazaja innych zeby sie lepiej poczuć, pisza to czego nigdy by nie powiedzieli sa tchorzami, mam tego dosc spadam stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale Wy tu na kafeterii macie prostackie myślenie... nie da się tego czytać. macie poglądy na świat i życie prymitywnych buraków ze średniowiecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o czterdziecha od ku/ta/sa i ruta od druta ,,,,, wejdzcie na ich temat, jakie żale wylewają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bua ha ha he he he
jestem juz przed 40stka a uganiajace sie za mna chlopaczki po 20 pare lat to standard. Zawsze bylam atrakcyjna ale nigdy nie wygladalam tak dobrze jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe jak kobieta ma ładne rysy twarzy to będzie je miała takie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młody pryk -> ale stare dziady po 40tce też się już nie podobają kobietom i tracą atrakcyjność, więc co ty pieprzysz. I jeszcze macie problem ze wzwodem i seksem, bo już nie roochacie jak 20 latki. I capi od was jak od starego kozła. Kobietom też się nie podobają stare pryki po 35 roku życia, no chyba że taki dziad ma kase i pozycję, to wtedy nawet 18latka na niego poleci, ale tu chodzi tylko o kase misiu, a nie o miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż........, stary pierdoła myśli, że takim gadaniem oddali swoją starość, nie widzi swojego opasłego brzuszyska, makabrycznej łysiny, gdzie glaca świeci się jak lampa, zatem taki dziad maluje czerep na czarno, ubiera się na młodzieżowo, łazi do nocnych klubów i nieważne, że wygląda jak żywy trup lub opasły knur - jest wiecznie młody! i ma prawo wygadywać na kobity, wszak tylko one się starzeją! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzone media wiecznie czepiają się kobiet... a to jak schudnąć jak nie mieć zmarszczek, jak mieć bujne włosy jak sprzątać, prać,gotować...itd A te oblechy z pilotem w garści na bieżąco w TV myślą, że ich to nie tyczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo faceci zawsze uważają się za ósmy cud świata- nieważne czy kurd**el, grubas czy po prostu pasztet- patrzy w lustro i widzi boga, serio, nie wiem z czego to wynika, może mamusie im zawsze wmawiały że sa tacy cudowni Mnie podrywał stary pierdziel, kilkanaście lat ode mnie starszy, nizszy o głowę, wyglądał jak jakis zmutowany trol- on mnie po prostu obrażał myśląc że ja sie z nim umówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale natura jest sprawiedliwa nie dbaja o siebie i traca sie bardzo szybko, a kobietki radza sobie doskonale same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam kobietki nie przejmujcie się głupotami, tu na forum wszyscy faceci to wielcy macho. Jaka jest rzeczywistość każdy widzi, wystarczy wyjść z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie podrywał stary pierdziel, kilkanaście lat ode mnie starszy, nizszy o głowę, wyglądał jak jakis zmutowany trol- on mnie po prostu obrażał myśląc że ja sie z nim umówię xxx usmialam sie jak norka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wydaje im sie ze czas ich nie omija to stare zgnusniale capy najgorsze to takie kurduple czasem łyse bez zebow nie daj Boze rudawe z wasikiem toz to paskudy z ryja ze az zal patrzec na kaie cos....a ma sie nie wiadomo za kogo jednym slwoem zenada i zal d**e sciska. taki oblesny star****co slini sie na widok mlodych atrakcyjnych kobiet to moze se co najwyzej reka zwalic i to wszystko,bo zadna normalna kobieta nawet po 45 roku zycia nie powinna zadawac sie z takim s****wem ,chyba ze robi to tylko dla kasy ale to jest zupelnie co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno ocenic wiec jak sie kogos nie zna, natomiast wsrod osob o ktorych wiem ile maja lat musze powiedziec ze kobiety zwykle wygladaja duzo mlodziej. Faceci natomiast zapuszczaja sie okrutnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na c***j po 50 miłość..mam kase, mam i kobiety takie jakie chcę...taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie panie jeżeli Wy przed 40tym rokiem życia jesteście młode (a wiem że wiele z Was jest) to czemu mężczyzna kilka lat starszy jest pierdzielem ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pulchny pie\r\dziel to ktoś taki kto nie tylko jest stary ale też ma wredny charakter, taki stary cap uważający się za wiecznie mlodego i obrażający rowiesniczki, że one są stare i szukający kobiety 20-30 lat mlodszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×