Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu 40letni stary pierdziel uważa się za młodego i obraża kobiety po 30tce

Polecane posty

Gość ewka spadła  z drzewka
To mi by się odechciało raczej... zaraz by mi sie taki koleś z synem kojarzył... porażka Dzisiaj mam wenę ... tak się pracuje.. za takie pieniążki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo stary piernik żyje w iluzji. k***s już nie staje , jedzie na wia grze, żona mu robi doprawia więc przychlast przyszedł na damskie forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.06.17 Ja nie wzdycham do Clooneya, stary jest. Choć jak będę w jego wieku, pewnie będzie atrakcyjny dla mnie. Kobiety w żaden sposób nie starzeją się szybciej, to raz. Dwa, oprócz urody (młody wygląd, szczupłość, gęste włosy, regularne rysy) ważny jest też charakter. Nie każdy jest i piękny, i zadbany, i młodo wyglądający, i mądry, i bogaty. Z czegoś, wybierając partnera, trzeba zrezygnować. "A przeciętny ich rówieśnik 25-30 lat ma przeważnie sieczkę we łbie, przez pracy, bez mieszkania, bez perspektyw, myśli jak by na browara skombinować lub na nową grę do konsoli." Bzdura kompletna. Znam takich 18-latków, ale 25-latków? 30-latków?! Prawie wszyscy znajomi w tym wieku mają poukładane w głowie, pracę (niektórzy nawet bardzo dobrą, perspektywiczną), mieszkania (może 1/3 własnościowe - od rodziców lub kupione, 1/3 w kredycie, a 1/3 wciąż wynajmuje niestety). Co do gier na konsoli... mi to nie przeszkadza. Będąc złośliwą... na wiagrze oszczędzają to na gry mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnie to bywa, nie ma reguły. Ja mam swoje mieszkanie od 20 roku życia, auto od 18. Ale nigdy mi nie przyszło się tym unosić. Owszem, żone mam o 10 lat młodszą,ale....... nie z tego powodu, że jest młodsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.04.12 jakby miał odpowiednią ilość kasy to byś mu dała nawet anala aby mieć dostęp do tego co ci zapewni, dlatego baby to ku/rwy, zobaczą kase to wszystkie negatywy potrafią przeoczyć i dać orać swoją szpare nawet największemu oblechowi, JESTEŚCIE GÒWNEM niczym więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A stare oblechy ślinią sie nawet do idiotek, co nie umieją pisać i czytac poprawnie , ale aby młoda, az sie lapy trzesa sadlo na brzuchju fiut drga bo mloda.. buhahaha, starosc nie ominie goscie nie omieie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a obklechowi aby stał , to i do kolezanki corki by startowal, albo do kolezanki wnuczki, gdyby nie pierdel, aby stanal, aby stana, oj nie stoi, oj, mlodsza, jeszcze mlodsz to stanie, napewno stanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ne stanie, to koleżanka corki, to próchno stare, on zna swoją wartość , czuje się młodo i ma wielkie szanese u wnuczki koleżanki, oj. tylko aby nie to w perspektywie więzienie, jaki to świat niesprawiedliwy, jakie stare baby próchna zajadłe, jak zadroszczą, a jakie te młode świenie dają się wydywać ale koledze co jest bogatszy, już go nienawidzą, baby nienawidza bo stare próchna, a młode k***wki ( bo dala koledze pierdzielowi, a nie mnie pierdzielowi z maleńkim szczegołem - on ma kasę , ja nie , ale co to takiego, to przecież taki nieznaczący szczegół)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To szczegół on ma drobiazg - kasę, a ja mam mądrość życiową ( miałem pecha że ta inteligencja moja nie dała się przerodzić w efekty finansowe) ,! romantyzm i bym udowodnił ten romantyzm, dał bym jej prawdziwą miłość, a nie pieniądze brzydkie, brudne i nieromantyczne, co za k***wki, ale k***wki, jak się nie znają glupie .. chcę im dać coś najlepszego miłość i romantyzm , oczekiwałbym tylko podziwu, bo tak bardzo zsluguję, czego nie rozumie lub nie rozumiała stara zona przebrzydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmen
Ale się emocjonujecie. Ten "facet" jadący po kobietach po 30 to jakiś sfrustrowany, nastoletni koniotrzepek. Wrzuca goowno w wentylator i ma radochę. Hejt był, jest i będzie, tylko po co wdawać się w pyskówki z obszczymurkiem? Karmienie trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka spadła z drzewka
No ładne emocje się tu wytworzyły. Ale to prawda myślę - podana w odpowiedni sposób. Dobre wytłumaczenie gościa. Dlaczego młoda miałaby lecieć na starego bez kasy, jak może być ze starym z kasą... Dlaczego ma młoda interesować się tylko młodym, skoro 60 procent żonatych zdradza żony, jak się zestarzeją. Wiążąc się ze starym z kasą wygrywa w jakimś sensie, zanim się zestarzeje maż umrze lub ona mając kasę będzie miała młodego kochanka... Ja tam się już faktycznie niczemu nie dziwię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuje tym co nienawidzą kobiet bo uważają że wszystkie to ku**y żeby poszukali sobie do życia osobnika płci męskiej skoro do takiego nic nie mają tylko do kobiet to nikt im tego nie broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.24 tylko sama straci młodość ze starym i potem młody kochanek będzie z nią dla kasy a na boku będzie mlodki posuwał i fundowal im prezenty z jej kasy. Głupota stracić młodość ze starym zeby na starosc miec kase. Opinia faceta. Ja osobiście brzydze się takimi kobietami ale kasa to już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu pisze ze zanim młoda się zestarzeje to stary mąż umrze. Jakim ty jesteś człowiekiem żeby być z kimś i czekać z utesknieniem na czyjąś śmierć. Wiesz ze może być odwrotnie. Nikt nie wie co kogo czeka. Jeśli chodzi o ścisłośc to w dooopie bym miała taką kasę. Ona 30 lat a on 50 lat. On według twojego rozumowania pozyje do 70 tki a ona będzie miała 50 lat i kasę na koncie i nastepnego starego dziadka w domu jak oczywiście zdrowa będzie bo chorej kobiety to nikt nie zechce. Takie cwaniactwo nie popłaca a los zatoczy kolo. Powodzenia w szukaniu starego faceta i czekaniu na jego śmierć. To podłośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A podłością nie jest okradanie młodych dziewczyn z młodości... świrowanie że kocha je. B. często boi sie też rzucić żonę. Jest to zwykła kradzież , jak każda inna. To nie jest podłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się na to godzą głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Ktoś tu się łudźi, że kobietę 50+ zechce facet w wieku 30-50 :D ja bym stawiał na rocznik 60+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewka spadła z drzewka
Gdzie tam 60 plus, oni mają nadzieję i mocno w to wierzą, że 3o parolatka lub najwyżej 40 parolatka się nim zainteresuje . Oj w lato wszystko się może przytrafić, może i 60 latkowi trafi się młodziutka ,miłość nie wybiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Chyba po pijaku najwyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym tam nie chciała już ani młodego ani starego. Chcę sobie żyć sama tak mi najlepiej , żadnego użerania z chlopem na co dzień. Na spotkanie przy kawie czy seks zawsze się można z kimś umówić w końcu faceci lubią seks więc zawsze się jakiś znajdzie a czy stary czy młody to bez różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że też ci się chce tak z rana o cyckach pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A podłością nie jest okradanie młodych dziewczyn z młodości... świrowanie że kocha je. B. często boi sie też rzucić żonę. A młode to nie kradną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.06.21 zazdrościsz czy coś innego tu jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj to umówmy się na seks, gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorna de prux

No niestety, stare capy sami nie widzą swojej obwisłej mordy w lustrze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkelson

Żadna osoba nie ma prawa obrażać innej ,a zwłaszcza krytykować jej ubranie , tuszę itd . Oczywiście może nam się to nie podobać ,ale to zostawiamy dla siebie.  To że dana kobieta jest otyła ,ma pryszcze ,ubiera się dziwnie to nas może szokować ,ale dla swoich dzieci ,bliskich jest najpiękniejszą i ukochaną osobą . Kim jesteśmy aby oceniać kogoś z wyglądu ?Faceci starsi mają swoje ułomności w pewnym wieku i ci mądrzy są ich świadomi ,sami się z nich śmieją boco im zostało . Wieczne lowelasy uważają się za ciągle młodych bogów ,ci są nawet śmieszni . Kobiety po 30 ,a czego im brakuje do 20 ? Tamte młodsze ,jędrne i ...fajnie ,ale 30 mają swoje zalety ,a i kobiecość jest jeszcze całkiem całkiem . Kobiety 40 też fajne ,choć tutaj często już wychodzi biologia i sporo muszą się wcześniej natrudzić aby to zastopować co się dzieje . Co innego kto co ma we łbie . Facet i młody może być głupawy , kobieta też ,ale kobiety po 40 często szybciej przyjmują do wiadomości ,że mają wiek jaki mają ,faceci jeszcze potrafią się łudzić ,że ich wiek się nie ima ,choć jak wspomniałem ,to ci inteligentniejsi ,a może ci z dystansem potrafią zrobić z tego użytek . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkelson

Żadna osoba nie ma prawa obrażać innej ,a zwłaszcza krytykować jej ubranie , tuszę itd . Oczywiście może nam się to nie podobać ,ale to zostawiamy dla siebie.  To że dana kobieta jest otyła ,ma pryszcze ,ubiera się dziwnie to nas może szokować ,ale dla swoich dzieci ,bliskich jest najpiękniejszą i ukochaną osobą . Kim jesteśmy aby oceniać kogoś z wyglądu ?Faceci starsi mają swoje ułomności w pewnym wieku i ci mądrzy są ich świadomi ,sami się z nich śmieją boco im zostało . Wieczne lowelasy uważają się za ciągle młodych bogów ,ci są nawet śmieszni . Kobiety po 30 ,a czego im brakuje do 20 ? Tamte młodsze ,jędrne i ...fajnie ,ale 30 mają swoje zalety ,a i kobiecość jest jeszcze całkiem całkiem . Kobiety 40 też fajne ,choć tutaj często już wychodzi biologia i sporo muszą się wcześniej natrudzić aby to zastopować co się dzieje . Co innego kto co ma we łbie . Facet i młody może być głupawy , kobieta też ,ale kobiety po 40 często szybciej przyjmują do wiadomości ,że mają wiek jaki mają ,faceci jeszcze potrafią się łudzić ,że ich wiek się nie ima ,choć jak wspomniałem ,to ci inteligentniejsi ,a może ci z dystansem potrafią zrobić z tego użytek . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Majkelson napisał:

Żadna osoba nie ma prawa obrażać innej ,a zwłaszcza krytykować jej ubranie , tuszę itd . Oczywiście może nam się to nie podobać ,ale to zostawiamy dla siebie.  To że dana kobieta jest otyła ,ma pryszcze ,ubiera się dziwnie to nas może szokować ,ale dla swoich dzieci ,bliskich jest najpiękniejszą i ukochaną osobą . Kim jesteśmy aby oceniać kogoś z wyglądu ?Faceci starsi mają swoje ułomności w pewnym wieku i ci mądrzy są ich świadomi ,sami się z nich śmieją boco im zostało . Wieczne lowelasy uważają się za ciągle młodych bogów ,ci są nawet śmieszni . Kobiety po 30 ,a czego im brakuje do 20 ? Tamte młodsze ,jędrne i ...fajnie ,ale 30 mają swoje zalety ,a i kobiecość jest jeszcze całkiem całkiem . Kobiety 40 też fajne ,choć tutaj często już wychodzi biologia i sporo muszą się wcześniej natrudzić aby to zastopować co się dzieje . Co innego kto co ma we łbie . Facet i młody może być głupawy , kobieta też ,ale kobiety po 40 często szybciej przyjmują do wiadomości ,że mają wiek jaki mają ,faceci jeszcze potrafią się łudzić ,że ich wiek się nie ima ,choć jak wspomniałem ,to ci inteligentniejsi ,a może ci z dystansem potrafią zrobić z tego użytek . 

👏👏👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×