Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aleksandra Boz

To kobiety rządzą mężczyznami a nie na odwrot

Polecane posty

Gość Aleksandra Boz

Zdaje się, że czasy kiedy to mężczyzna był panem i władcą w związku minęły już bezpowrotnie, zaś stare przysłowie mówiące że „facet jest głową rodziny, ale to kobieta jest szyją, która tą głową kręci” również stało się nieaktualne. Według najnowszych badań, to kobieta jest teraz i głową i szyją…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I coraz więcej kobiet usycha w samotności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xya
to prawda bo zanim facet pomysli to kobieta dawno juz to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
""""" To kobiety rządzą mężczyznami a nie na odwrot """"" Same słowo """rządzą """ , już odwraca mężczyznę. Rządzenie , to przede wszystkim odpowiedzialność a nie malowanie paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co pisze
kobiety nadają sie tylko do 5 rzeczy . 1 do łóżka 2 do gotowania 3 do sprzątania 4 do robienia zakupów 5 czesciowgo zajmowania sie domem . pozwolenie dziewczynom \ kobietom żeby miały władze w domach jest błędem które powinno sie naprawić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co pisze
trzeba chyba naprawde byc skończonym frajerem, aby pozwolic kobiecie przejąć stery nad swoim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiesz co piszesz
A nie słyszałeś o bankrutach, rodzinach które mają wieelki telewizor, a nie mają czym zapłacić za prąd, o eksmisjach? Tam rządzą kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co pisze
a ile pieniedzy kobiety zostrawiaja w drogeriach i kawiarniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiesz co piszesz
a w butolandach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farbik
haha. A ja w pore się zorientowałem jak to biega i sprzed ołtarza uciekłem :D I jestem szczęśliwy. Nie będe musiał sie rozwodzic,jestem panem włąsnego losu, włąsne konto, włąsne oszczędzanie, jeżdze takim samochodem jaki mi się podoba, jeżdze na wakacje tam gdzie chce, dy*am różne koleżanki w zależności od chęci dnia, nie tłumacze się nikomu ile wydałem, ile oszczędziłem co kupiłem, ile wydałem na dzi*ki. Jestem asertywny, zorganizowany iświetnie zarabiający, ale moja była nie potrafiła znieść że to ja jestem górą , że to ja podejmuje decyzje. W związkach są tylko pantofle, albo nieudacznicy którzy nie potrafia postawić na swoim. Jestem szczęsliwy i wiem że kiedyś będe miał żone, ale... ale taką, która zaakceptuje że to ja jestem głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiesz co piszesz
żebyś sie, fafik, nie zdziwił ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nonsens... Byłam w związki w którym musiałam troszczyć się o wszystko... pracowałam, i dysponowałam budżetem domowym. Prałam, sprzatałam-oczywiście on mi pomagał,prasowałam, ale miałam wszystko na swojej głowie i w pewnym momencie obudziłam się... nie tędy droga i teraz zyję sama. Chcę mężczyznę przy którym będę bezpieczna, który potrafi przytulić, a nie tylko wymagać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje jestem tego samego zdania w zwiazku nie powinien nikt zadzic ale sie wspierac nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yxcv
Skoro tak kobiety sie zachowują . To po cholerę są małżeństwa ??!!!! Kobiety potrafią tylko sie awanturować i na swoim stawiać a jak nie jest tak jak one chcą to robią sajgon w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Według najnowszych badań, to kobieta jest teraz i głową i szyją…" a jakież to najnowsze badanie? przeprowadzone przez kogo, gdzie i kiedy? cytując znanych i wielkich: "nigdy nie ufaj temu co czytasz w internecie" - Adam Mickiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam kilka domów w których rządzą kobiety - syf, kiła i mogiła. I sensu za grosz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam inną opinię na to wszystko. Kobiety Rządzą w domach bo nie mają innego wyjścia, bo hrabiom nigdy się nic nie chce i polegają a raczej wysługują się kobietami. Dają ple do popisu w kuchni he he he jakie zakupy zrobić (pod warunkiem , że same je tachamy do domu) jak się ubierze też kobieta decyduje bo sami to w tej samej koszuli chodzi i roznosili swoje zajefajne zapachy przez tydzień. FACECI TO BANDA NIEROBÓW A KOBIETY ICH SŁUŻACYMI TAK JEST W 75% PRZYPADKACH . CZY NIE TAK PANOWIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co mąż bierze sobie żonę za żonę? Żeby leżała i pachniała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety kolego szybko okazuje sie w zyciu ze tak wlasnie jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kobieta jak leży to pachnie do 3 dni. Potem zaczyna śmierdzieć. Coraz mocniej!! I mocniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety pachna tylko do pach. nizej zaczyna sie juz smrodlisko i mieszanina kazda dba tylko wizualnie piekna buzia 2 kilo tapety na sobie stos perfumow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety rządzą mężczyznami...więc dlaczego tak wiele kobiet daje sobą pomiatać, bić, zdradzać? I nie mają odwagi odejść od takiego gnoja... zwłaszcza jak dobrą pensję do domciu przynosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_se_Kobieta
mężczyźni którzy piszą że kobiety miejsce jest w kuchni widocznie nie wiedzą co zrobić i jak zadowolić ją w łóżku.. Jeżeli powiesz swojej kobiecie że jej miejsce jest w kuchni to oderwie ci przyrodzenie (jeśli je masz) i już nie p*****asz.. No chyba że se doszyjesz :) pozdrawiam KOBIETA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie to faceci rządzą, ale w praktyce górują kobiety. My mężczyźni przecież zrobimy dla nich wszystko, no może prawie.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×