Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość małpka N
No nikt się nie odzywa. Stale wchodzę patrzę a tu cisza. Moja Zuzia 24skinczyla roczek i jest najcudowniejsza. Biega stale się śmieje a ja jestem taka szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małpka, Wierzę ja będę świętować za jakieś dwa miesiące i tez, mimo wiadomo zmęczenia, jestem bardzo szczęśliwa i codziennie dziękuję ze stało się tak jak jest :) Mama ola, To zobaczysz co będzie jak wyjdziesz na spacer z podwójnym wózkiem uwierz mi ludzie czasem głupieją ;) A bliźniaki to cud i podwójne szczęście !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_83
Ten gość to ja ;) Mama Ola najbardziej mnie rozbawiło jak pani się do pytała czy jestem pewna że to chłopcy bo jak dziewczynki wyglądają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia a Twoje bliźniaki są jednojajowi czy dwu? Kiedy zakończyli Ci ciążę i z jakiego powodu. Poród sn czy cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie są jednojajowi, tez dostałam jeden zarodek i nagle w 8 tyg szok na USG. :D ale dzięki temu mam dwa cudowne skarby. Szczęśliwie ciąża była 2k2o a ze ja bardzo dużo leżałam i się oszczędzałam to dotrwałam do skończenia 37 t. CC, raz ze tam gdzie rodziłam tak się rozwiązuje ciążę bliźniacze zawsze a chłopaki i tak były ułożone posladkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do terminu, ustalony był z góry na zasadzie że 37 t to już bezpiecznie a przy ciąży bliźniaczej łożyska lubią się wcześniej starzeć więc że nie ma co trzymać za długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
Witajcie forum tętni życiem, nam leci już 14 miesiąc jeszcze nasza panna nie chodzi , ale przyjdzie czas i na chodzenie .Gaduła z niej straszna, mały rozrabiaka najukochańszy pod słońcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi_75
Hej, To i ja się pochwalę. Już 32tyg, brzuch coraz wielgachniejszy, córcia waży już 1700 :-) Wózek zakupiony, łózeczko i materacyk są, nosidełko do samochodu też mam, ciuszki poprane, koszule do karmienia 3 szt. Tylko jeszcze prasowanie mnie czeka, a tego niecierpie. Pokoik powoli upiększamy królewnami i czekamy na naszą królewnę. Super się czyta jak wasze dzieciaczki zdrowo rosną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam pytanie do mamusiek, kiedy zaczelyscie wprowadzac te wszystkie deserki itp? Wiem, ze sa po 4 mcu i Oskarek dzis konczy właśnie 4 mc. Tylko nie zapytałam pediatry ostatnio czy tak od razu można czy jeszcze chwilę poczekać? I od czego najlepiej zaczac? Nie wiem czy ma to jakies znacznie, jesteśmy tylko na piersi. Doradźcie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia jak jesteś tylko na piersi to się nie spiesz. Zaleca się wprowadzać pokarmy po 6 miesiącu. Ze chyba widzisz ze mała się rwie do jedzenia to możesz powoli zacząć wprowadzać pojedyncze produkty - marchewka, jabłko, brokuły. Na zasadzie - daje łyżeczkę i dwa- trzy dni obserwuje co się dzieje - czy nie pojawia się jakaś wysypka ;) a potem znów dajesz odrobinę i tak powoli z każdym - nie ma co się spieszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpkaN
Moja tez na piersi caly czas. Ja zaczelam wprowadzać produkty po 6msc jadla wszystko a teraz okres zabkowania wiec cycek na pierwszym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, spróbuję jakies jabluszko moze, ciekawa jestem sama jego reakcji :) MalpkaN fajnie, ze Jeszcze masz pokarm. Tez bym bardzo chciala jeszcze kilka miesięcy po karmić Oskarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka N
Wyslalam do ciebie maila nie doszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Dziewczyny melduje się i ją z Leonkiem:-) . też już skończył rok i od 11 miesiąca samodzielnie chodzi. Z mówieniem słabo jak na razie. Pisalam wam jakiś czas temu zaszlam naturalnie w ciaxe. Niestety w 10 tyg ciąża obumarla i miałam lyzeczkowanie. I tak czekalam 6 tyg na okres po zabiegu i się nie doczekała bo już byłam znowu w ciąży:-) obecnie już w 9 tyg. Dziecko jak na razie rozwija się prawidłowo ale ją niestety krwawienia i plamie. Już tydz w szpitalu spędziła. A teraz leże w domu. 17 mam kolejną wizytę i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik W takim razie gratuluję i trzymam kciuki żeby tym razem wszystko bylo ok i zakonczylo się szczęśliwie. Oszczedzaj się, choc przy rocznym dziecku pewnie trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_83
Andzik, Również trzymam kciuki i dawaj znać po 17 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Dziewczyny na pewno się odezwę po wizycie. Na która już nie mogę się doczekać a jednocześnie boje się jej jak cholera. Pojade jeszcze w piątek progesteron zrobić bo mam za niski. W tej chwili biorę duphaston 3x1 tabl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka N
Andzik przykro mi z powodu tego co się stało. Ale miejmy nadzieje ze ten dzidziuś jest silny i cudowny. Cóż za wspaniale ci się ulozylo. Ze tak naturalnie sie udalo. A jaki u was byl wcześniej problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Małpka mam bardzo niską rezerwę jajnikowa i endonetrioze. O Leona 4 lata się staralismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa34
Andzik 87 Trzymam mocno kciuki , musi być dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej melduje się po wizycie. Wszystko jest w porządku. Maleństwo rośnie, serducho pięknie bije:-) obecnie jest 10+5 TC termin na 20 czerwca;-))) na początku grudnia jedziemy na USG prenatalne do Łodzi. Tak się cieszę dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też po wizycie :) Dziś 28+6 Kokoszki ważą 1100g i 1440g, Mama +16kg :( Szyjka 33mm :) Wszystko jest w porządku ,kolejna wizyta za 4tyg a później już częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_83
Andzik, Gratulacje :) MamaOla To ładnie dziewczynki rosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzi Gratuluję serdecznie ;) MamaOla Co się martwisz waga, najważniejsze, ze dziewczyny ładnie rosną. Ja przy ciazy pojedynczej 28kg i wcale mnie to nie martwilo. I poki co 4mce od porodu 18kg dopiero ale moyywacji mi brak a słodycze wcinam na potęgę ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×