Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Salony sukien ślubnych w Warszawie

Polecane posty

Gość gość

Hej. Znalazłam kilka wątków dotyczących salonów ślubnych w stolicy, ale są tak zaśmiecone reklamami i linkami, że się nie da ich normalnie przeczytać. Dlatego zakładam ponownie i liczę na rzeczową dyskusję, na poziomie. Jaki salony radzicie odwiedzić? Mieszkam pod Sochaczewem i chciałabym w swoim czasie w jeden dzień zwiedzić kilka salonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze wszystkich salonów w których byłam najmilej wspominam wizytę w Margarett.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może salon na Mokotowskiej? Dosyć popularny, z tego co wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaniaNowa
Chodzi o Ślubne Atelier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja polecam prywatna krawcową p.Magdalena Sprycha, mi uszyła piękną suknię ze zdjęcia o połowę tańszą niż powiedzieli mi w salonie :) , nr do Pani Magdy 508512446

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Barabarite w Mińsku Mazowieckim,trochę od Warszawy ale dzięki temu zaoszczędziłam 1000zł na sukience. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam Emmi Mariage na Mokotowskiej. Profesjonalne podejście do klientki i miła atmosfera. Panie nie próbują na siłę "wcisnąć" ci byle czego, cierpliwie znoszą wszelkie "ale" i z chęcią proponują różne rozwiązania. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same reklamy .. jestem juz po wyborze i oblatalam sporo salonow wiec powiem tak 1. salon carmen na ul jana pawla, przy ul anielewicza - panie fantastycznie dobieraja sukienki, nie wciskaly mi na sile tego co mialy pod reka tylko takie w ktorych wygladalam naprawde fajnie. jednak troche nie na moja kieszen. 2. salon przy katedrze sw floriana - pani przesympatyczna! tam wlasnie kupilam sukienke, sliczna, wybrana w zasadzie dla mnie przez nia bo wszystkie sa pochowane i w rozsadnej cenie :) 3. zdecydowanie odradzam salon na jana pawla po tej stronie co kfc na gorze, nie wiem jak sie nazywa. po 2 minutowej rozmowie z kobieta wyszlam nie przymierzajac niczego. zwiedzilam wszystkie salony na pradze pln i w srodmiesciu, w innych tez bylo spoko ale zdecydowanie polecam dwa ktore wymienilam. tylko trzeba sie wczesniej umowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 14 07
Miałam suknię właśnie z salonu Carmen. Zgadzam się ze wszystkim co jest wyżej napisane. Atmosfera w salonie naprawdę jest super, a panie dość szczere, choć pewnie też nie do końca ;) Można również modyfikować modele, co jest bardzo ważne. Niestety mimo, że moja suknia była piękna i usłyszałam wiele komplementów na jej temat, to koronka na ramionach pękła już na początku wesela. Suknia została również uszyta ciutkę za długa i ciągle ją przydeptywałam w tańcu, a także za duża w biuście i miała po prostu pustą, sterczącą przestrzeń. Tak więc atmosfera na tak, modele na tak, ale jakość wykonania na nie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warsaw Person
Jeśli chodzi o Ślubne Atelier mieści się blisko restauracji Roma. Mają całkiem fajną nową kolekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Mokotowskiej akurat kojarzę co najmniej 2 salony. Ślubne Atelier mieści się przy Mokotowskiej 51/53, sprawdziłam za stroną. Byłam w tym salonie jeden raz, gdy szukałam sukni wieczorowej na wesele siostry. Obsługa okazała się życzliwa, dużo ładnych sukien do wyboru. Ostatecznie nic nie kupiłam, musiałam zrezygnować z powodów finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejdę do tego salonu, koleżanki wypowiadały się o nim bardzo ciepło, mam nadzieję tam zakupić suknię ślubną, bo ciężko mi znaleźć coś konkretnego pod swój gust :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka kolekcja ze Ślubnego Atelier najbardziej wam przypadła do gustu? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zdecydowanie Jasmine ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie polecam Madonnę na Marszałkowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje faworytki to suknie Mori Lee, są wspaniałe. Można poczuć się być jak księżniczka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej , ja odwiedziłam też kilka salonów .. podobały mi się suknie z kolekcji Pronovias w salonie na Gocławku .. ale były dla mnie stanowczo za drogie a nie tam możliwości wypożyczenia .. a ja chyba chciałabym wypożyczyć suknię .. więc wybiorę się Ewo do tego salonu la mariee i opowiem o wrażeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miraabeluśka
Ja mam ślub w maju przyszłego roku i właśnie przeglądam różne suknie ślubne, normalnie wszystko prawie na jedno kopyto. Bardzo mi się podoba taka sukienka: http://mialavi.com/kolekcja-2016/12.html jest bardzo delikatna, dobrze dopasowuje się do kształtu ciała i po prostu jest urokliwa. Czuję się w niej bardzo kobieco i komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybieram się do salonu La Mariee w ten weekend ( http://lamariee.pl ) - widziałam ich stoisko na Targach Wedding na Narodowym i muszę przyznać że suknie robią wrażenie - niestety ich ceny są dość wysokie, ale teraz grudniu jest promocją -25% więc trochę można zaoszczędzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Noemi na ul. Kijowskiej ( na przeciwko dworca wschodniego). Co prawda suknie slubna kupowalam u nich w 2012r ale bardzo milo wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna Panna Mloda
Zasugerowalam się opiniami i niestety się zawiodłam. ZDECYDOWANIE odradzam salon Carmen na Jana Pawła. Najwyraźniej zmieniła się obsluga. Większość Pan sympatyczna. Niestety trafiła mi się czarna owca obsługi. Pani odrazu skwitowała mnie ze mój budżet jest ubogi, nie zaproponowała mi wypożyczenia oraz koleżanka musiała jej pomóc ponieważ nie miała nic ciekawego do zaoferowania. Aby tego było mało jeszcze skomentowała mój wygląd także serdecznie nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_panna młoda
zgadzam się, kluczowa jest obsługa. no i może trochę sam wygląd salonu, bo to też ma wpływ na moją ocenę sukni :) niestety w salonach sukni ślubnych zabiły mnie ceny. ostatecznie kupiłam w komisie. w warszawie jest ich kilka, wystarczy pogooglować. ja zdecydowałam się na lady bride, bo własnie obsługa przypadła mi do gustu, pani szybko nawiązuje kontakt i jest sympatyczna. samych sukien nie ma aż tak dużo jak w innych komisach (ponoć obecnie ok 70szt), ale ja mam typowy rozmiar (38, wzrost 175cm), więc ja akurat miałam do wyboru ok 40 modeli, nie narzekałam zatem na mały wybór :) byłam też w innych komisach, ale tam było jakoś tak... komisowo :) a w lady bride ładnie jak w salonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie polecam salon przy ulicy mokotowskiej (atelier ślubne lub or or). Suknia wyszła pięknie, przymiarki to sama przyjemność i nie zostawiłam tam majątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawera
LA MARIEE na ul. Marszałkowskiej Proponuję potwierdzać swoje wizyty przed przybyciem do tego salonu zwłaszcza jeśli planowany jest przyjazd z daleka. Pracownice nie mają w zwyczaju informowania o zamknięciu salonu w dniu spotkania z przyczyn losowych - aż strach myślec co by było po podpisaniu umowy z takim salonem. Salon traci na niskiej kulturze osobistej Pracownic - ale czego szef nie powie pracownik nie wykonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Ślubne Atelier na Mokotowskiej 51/53.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam w Młoda i Moda na Pradze. Bardzo byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka z pracy ostatnio zamawiała suknię ślubną w salonie Coline w Warszawie i bardzo sobie chwaliła obsługę. Odrazu też zamówiła sobie suknie na drugi dzień. Byłam na ślubie i weselu, wiec widziałam ostateczny efekt. Wyglądała olśniewająco. Ofertę można znaleźć miedzy innymi na stronie: http://www.weselewawa.pl w zakładce Baza Firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją suknie wymarzoną kupowałam w salonie Jennifer Vaiano. Powod? Po pierwsze najważniejsze czyli mają wspaniałe suknie idealnie pasujące do moich gust, po drugi cena ok 2000zł za nową więc moim zdaniem jest OK i po trzecie bardo duży wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam suknię w Emmi Mariage, dokładnie taką http://emmimariage.pl/blog/2015/11/18/iris/ - zależało mi, aby była prosta, ale elegancka. Bardzo mi doradziły w zakupie panie z salonu, które słuchały mnie i pokazywały suknie w takim stylu, w jakim szukałam, a nie "wciskały" na siłę czegoś, czego nie czułam. No i oczywiście Mama i moja przyjaciółka, która będzie druhną, również pomogły podjąć ostateczną decyzję. Kierowałam się też ceną, suknia jest dla mnie bardzo ważnym elementem ślubu i wesela, ale nie chciałam, żeby kosztowała fortunę, bo jednak do tematu podchodzę też praktycznie :) Teraz zastanawiam się tylko nad butami i welonem, bo chyba chciałabym upiąć włosy i welon ładnie by wyglądał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×