Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Salony sukien ślubnych w Warszawie

Polecane posty

Gość gość
Tak, potwierdzam, dziewczyny z Atelier na Mokotowskiej maja nieograniczona wyobraźnie i swietne pomysły. Wspaniałe suknie ślubne tam powstają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest to Atelier Ślubne OrOr na Mokotowskiej? O tym mówisz? Widziałam ich suknie na FB! Piękne są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Ślubne Atelier na Mokotowskiej w Warszawie. dziewczyny szyja piękne suknie, sa indywidualne projekty, można uszyć suknię marzeń jedyna w swoim rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon La Mariee na Marszałkowskiej Jeśli ta jedyna, wymarzona suknia dostępna jest wyłącznie w tym salonie - ok, wtedy warto jest zajrzeć do tego salonu i poświęcić się jakoś przebolewając całą resztę. Suknie są piękne, ogólnie ceny niemałe, natomiast poziom obsługi klienta jest KATASTROFALNY. Z paniami bardzo ciężko jest się dogadać, za pierwszym razem umawiając się telefonicznie na spotkanie (na za dwa dni) na konkretną godzinę, okazało się, że nie zostałam zapisana wcale. Kazano mi czekać i to dość długo pomimo tego, że nie było w salonie żadnej innej klientki do obsłużenia. Także tak jak poprzedniczka, dzwońcie i potwierdzajcie swoje przybycie nawet tego samego dnia, kilka godzin przed umawianym spotkaniem. Kolejnym razem pomylono godziny, także za każdym razem, za każdym przyjściem do tego salonu coś było nie tak. Panie bardzo niesympatyczne, jakby pracowały tam za karę, w grę wchodzi nawet robienie krzywych min i wyjątkowej arogancji. Bardzo nieprofesjonalne podejście. Jeśli nie ma tam tego, czego szukacie, omijajcie ten salon, naprawdę szkoda Waszych nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przyjechałam specjalnie do Warszawy z Lublina za suknią ślubną do salonu Jennifer Vaiano. Miałam spory dylemat co do sukien a chciałam mieć tą swoją wymarzoną i taką tam znalazłam a mianowicie http://www.jennifer-vaiano.com/suknie-slubne-jennifer-vaiano/FRIDA.html Suknie stosunkowo za dobrą cenę szyte na miarę, z całego serca polecam. Do dziś pamiętam miłe panie z obsługi, które robiły wszystko żeby mi dobrze doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie odradzam slubne atelier na mokotowskiej jesli panna mloda nie chce osiwiec przed weselem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić salon sukien ślubnych Emmi Mariage :) Jestem już po ślubie, więc mogę na chłodno ocenić. Zakup sukni ślubnej był przyjemnością, panie w salonie bardzo pomocne, suknia - taka była moja http://emmimariage.pl/blog/2015/11/18/mimi/ - idealna :) Gdybym miała kupować suknię drugi raz, to niczego bym nie zmieniła <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingasss
Ku przestrodze - Ślubne Atelier na Mokotowskiej - wszystko było dobrze jak przyszłam oglądać i zamawiać sukienki, Panie bardzo miłe, świetna atmosfera. Potem przymiarka już inna Pani mnie obsługiwała no ale ok wzięła miarę i miało być dobrze. W między czasie miałam wybrać koronkę, kiedy im ją podałam, po około miesiącu dostałam tel od Pani Patrycji, że koronki nie ma. Pojechałam znowu wybrać koronkę, podałam jaką chcę, po około miesiącu kolejny telefon, że Pani zgubiła numer tej koronki!!. Kolejna wyprawa po koronkę. Tym razem udało im się ją kupić bo poprosiłam żeby nie czekali znowu miesiąc.. Przymiarka, mało czasu do wesela ale Panie powiedziały, że już naszyć koronkę to moment więc byłam spokojna. Kolejna przymiarka, trzy tyg do wesela, sukienka nie wyląd tak jak chciałam . Nie taki dekolt, nie takie sznurowanie, nie tak naszyta koronka, nie ma cekinów o które prosiłam na samym początku. Pani Patrycja wysłuchała moich uwag i umówiła na kolejną przymiarkę za półtora tygodnia. Przychodzę i co widzę? Nie zrobione nic. Kompletnie nie ruszone, a ja mam za chwilę wesele. Ponadto za każdym razem obsługują mnie inne osoby. Pani (chyba Ukrainka) wysłuchała moich uwag, spisała na kartce – w końcu ktoś to spisał!. Przychodzę na kolejną przymiarkę, obsługuje mnie wyjątkowo niemiła starsza Pani, blond włosy. Krzywo był przyszyty dół sukienki do gorsetu, koronka miała być zagęszczona, o cekinach usłyszałam, że nie mają i tyle. Marudziła strasznie „o Boże ile to ja się napracuję z tą sukienką”, „a tutaj to wie Pani inaczej się nie da”. Wiecie, że myślałam, że będę rezygnować z tej sukienki. Jak mówiłam, że tydzień przed weselem mnie nie ma bo jadę tam gdzie będzie wesele i muszę mieć sukienkę to nikt mnie nawet nie słuchał. Problem był z umówieniem się na wizyty bo przecież one mają wszystko zajęte albo się nie wyrobią. Ostatecznie i tak sytuacja zmusiła mnie do przyjazdu po sukienkę, bo się nie wyrobili. W między czasie jeszcze dostałam telefon od tej starszej blondynki, że moja sukienka to powinna 4 tysiące kosztować!! Gdzie chodziłam po lepszych salonach i sukienki wyszywane kryształkami Svarowskiego tyle kosztowały a ja wzięłam największą koronkę żeby było jak najmniej przyszywania i za 200 zl za metr i takie coś słyszę. Bym się tą koronką za 2000 zł 10 razy owinęła. To już było świństwo. Odebrałam sukienkę koniec końców ale nie podobała mi się, gorset się marszczył i była za długa. Nikt też jej nie chwalił, tylko rodzina mnie pocieszała ze ładna. Tyle nerwów i łez ile wylałam przed weselem przez ten salon to nikomu nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Pradze jest salon Młoda i Moda piękne suknie, i wybór jest ogromny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA NA LA MARIEE! Po prostu opiszę (nie)współpracę z salonem La Mariee (data ślubu 10.09.2016): kwiecień 2016- w związku z rejestracją na portalu Twoja Suknia zostałam umówiona na wizytę w salonie La Mariee 13.04.2016 – podpisałam umowę z salonem z zapewnieniem,że pierwsza przymiarka odbędzie się miesiąc przed ślubem, w umowie została zawarta również informacja,że dodatkowo w cenie sukni jest halka,welon lub koszulka i push-up maj 2016 – byłam na trunk show na którym wybrałam welon lipiec 2016 – po dłuższych negocjacjach udało mi się zamówić buciki La Boda, których nie było w salonie, bez wpłacenia bezzwrotnej (z jakiej okazji?) zaliczki w wysokości połowy ceny 10 sierpnia 2016 ( miesiąc przed ślubem) – NIKT całkowicie się nie odzywa to pytam kiedy mogę umówić się na przymiarkę, zaproponowano mi termin 24/25 sierpnia (2 tygodnie przed ślubem a nie miesiąc), po targach zapisano mnie na 19 sierpnia, sukni jeszcze nie było w Warszawie 19 sierpnia 2016 – pierwsza przymiarka (w umowie adnotacja termin realizacji zamówienia: pierwsza połowa sierpnia), z Panią inna niż ta z którą umówiłam warunki umowy, już prawie krawcowa przycinała suknię gdy zapytałam się o halkę (która miała być w cenie), obydwie panie stwierdziły,że w tym modelu „nie jest potrzebna” i nie wiedzą dlaczego została mi zaproponowana, po chwili namysłu ze świadkowymi zdecydowałyśmy się jednak spróbować i..okazało się,że tak będzie jednak lepiej (suknia układała się ładniej i była wygodniejsza) , welon- zamówienie tego który wybrałam na trunk show jednak nie jest możliwe, sama również przypomniałam o push- up i biżuterii (która miała zostać odłożona), poza skróceniem sukni i wszyciem push-up nic nie było do roboty, dlatego zdecydowałam się na drugą przymiarkę i odbiór sukni 02.09.2016 02 września 2016 – druga przymiarka, już z trzecią Panią, która łaskawie się mną zajęła, czekanie i bycie traktowanym jak powietrze na „Dzień dobry” jest tam w normie jak zauważyłam... przyniosła suknię...z JEDNĄ miseczką push-up wszytą, a jak założyłam suknię to zauważyłam,że również skracanie nie zostało ukończone, poza tym tył paska ozdobnego odstawał – taka przygotowana do „odbioru” była suknia, biżuteria nie odłożona, zauważyłam również kilka uszkodzeń tiulu w wierzchniej warstwie spódnicy, po 45 min. czekania suknia przyszła poprawiona (w salonie była JEDNA Pani krawcowa, która zajmowała się wszystkimi poprawkami i przymiarkami bieżącymi i sukniami na zapleczu...), poprawiono te elementy, natomiast po dokładniejszym przyjrzeniu się zauważyłyśmy,ze jest jeszcze więcej uszkodzeń tiulu...okazało się,że tak dużo,że trzeba WYMIENIĆ CAŁĄ warstwę wierzchnią tiulu na inny (innym utkaniu i nieco innym kolorze), bo salon tego samego nie ma bo suknia jest sprowadzana z USA...tydzień przed ślubem...07 września już jechaliśmy do Gdańska 06 września 2016 – trzecia przymiarka, tym razem z Panią z którą podpisałam umowę, tiul wymieniony (jak w używanej sukni) nie rzucał się w oczy,ale bardziej odstaje i sprawia,że suknia jest bardziej piankowata, ale nie jest źle. Spódnica różni się od górnej części sukni, ale tak bardzo nie widać. Niestety pasek jeszcze bardziej odstaje, na co Panie twierdzą „że ten model tak ma” i jest dobrze, szczęśliwie mam pyskatą świadkową i okazało się,ze można to elegancko poprawić... Odebrałam suknię zmęczona nieustannymi targami, w pełnym stresie na 4 dni przed ślubem...Nie tak widziałam te z założenia miłe zakupy... Wybór sukni w salonie La Mariee jest bez wątpienia imponujący, natomiast podejście do klientki po podpisaniu umowy i jej realizacja w mojej opinii niedopuszczalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a projektowała któraś z Was swoją suknię ślubną? Po ja jestem pod wrażeniem projektów tego pana http://jonatankilczewski.com/ona/suknie-slubne/ i zaczynam mieć chrapkę na suknię zaprojektowaną tylko specjalnie dla mnie na ten nasz wyjątkowy dzień... Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już nawet po ślubie :) najeździłam sie, naszukałam i w końcu znalazłam. zaczęłam od tych drogich salonów: -carmen (byłam dwa razy, piękne suknie, obsługa raz była bardzo miła a raz średnio) -młoda i moda (piękne suknie, obsługa ok) -la mariee (suknie piękne, obsługa tragiczna, panie dosłownie wredne) -white (suknie piękne, obsługa super) potem stwierdziłam, że żal mi tyle pięniędzy przeznaczyć na suknię, nawet jeśli miałaby być najcudowniejszą suknią na świecie to nie wydam na nią 6k. pojeździłam więc po tanich salonach -emmi mariage (ładne suknie, szczególnie jeśli ktoś lubi ksieżniczki i błyskotki, ale różnica w jakosci w porównaniu z tymi drogimi sukniami - ogromna, obsługa średnia) -margarett (obługa miła, ale miałam wrażenie, że suknie rozpadną mi się pod palcami) -outlet tylko ona (obsługa zgorzkniała, no i okazało się że to żaden outlet, tylko suknie już używane, powystawowe, przymierzane dziesiątki razy. jak zapytałam ile razy dany model był juz przymierany i ile razy prany to pani zaczeła kręcic i zrobiła się jeszcze mniej miła) ale przynajmniej outlet natchnął mnie żeby poszukać używanej sukni, także nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :) nie mam czasu jeździć oglądać prywatne oferty, więc poszukałam komisu. -alicja (suknie ok, niektóre już znoszone, ale inne w swietnym stanie, obsługa przeciętna) -lady bride (obsługa super, suknie piękne i w bardzo dobrym stanie) rozważałam ostatecznie dwie suknie z lady bride i jedną z alicji. poszłam drugi raz z narzeczonym, w końcu to jemu ma się najbardziej oprócz mnie podobać ta suknia :) a jemu najbardziej spodobała się suknia z lady bride. także wybraliśmy, zapłaciliśmy i pojechaliśmy do knajpy uczcić wybór lampką wina :) a teraz jestem już po ślubie. suknia leżała super, mama i teściowa zachwycone, co tez ważne :) przed nami jeszcze tylko sesja plenerowa, ale chyba poczekamy już do wiosny, bo w taki ziąb nie chce się wychodzić z domu :) znacie jakieś ciekawe miejsca, coś niesztampowego? nie chcę jechać do łazienek, wilanowa ani na starówkę. słyszałyście o czymś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon La Mariee w Warszawie a w szczegolnosc***anią Agnieszkę która potrafila umiejetnie pomóc mi w wyborze wymarzonej sukni ..wraz z dodatkami ..Suknie piękne..a obsluga rzetelna i konkretna . jestem zadowolona. Paulina Zimnoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam swoją suknię w Emmi Mariage i byłam baaardzo zadowolona zarówno z sukni, jaką wybrałam (http://emmimariage.pl/blog/2015/11/18/yoko/), jak i z obsługi - panie bardzo pomocne, miłe, uśmiechnięte:) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co pamiętam, gdy ja byłam na etapie szukania sukni ślubnej, najłądniejsze były w Młoda i Moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, jak potrzebujecie dobrych materiałów polecam sklep hurtownie na grzybowskiej 16/22 tiffany-materials maja stronę www.tiffany-materials.com sama wybrałam fajne koronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam szycie sukien u www.magdalenapopiel.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Emmi Mariage http://emmimariage.pl/ - sukienki bardzo ładne, świetnie odszyte, przemiła i pomocna obsługa personelu, ale nienachalna :) Wszystko super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_beata
A patrzyłyście suknie u Violi Piekut ? Oglądałam je na stronie Violi i muszę powiedzieć, że są tak subtelne, piękne i eleganckie, że zamarzyło mi się wybrać jedną z nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam Showroom Nuvia w Warszawie. Miejsce nowe, Pani powiedziała, że w styczniu się otworzyły. Suknie przepiękne, a ceny bardzo dobre jak na Warszawę. No i super obsługa, co też jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko! Jak dobrze, że przeczytałam o tej promce, bo to tylko do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co? Udało Ci się skorzystać z tej promocji u Violi Piekut? Ja pamiętam, że jak szukałam sukienki na swój ślub, to tylko jej projekty brałam pod uwagę, bo są nowoczesne, z klasą i wyróżniają się na tle typowych bez, jakie wszędzie można spotkać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam Atelier Sylwii Romaniuk na ALejach Ujazdowskich. Bardzo profesjonalna obsługa. Moja przyjaciółka szyła tam suknie ślubną i tak była zadowolona, że wzięła od razu drugą na poprawiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w 4 salonach i miałam już dosyc mierzenia. Ile czasu to wsztstko zabiera... Suknię zamówiłam w grudniu w salonie Colette na jana pawła. odebrałam w sierpniu. Wszystko super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o Warszawę to zdecydowanie Młoda i Moda Wybrałam tam sobie piękną suknię i jakby tego było mało moja mama też wybrała kreację dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon Emmi Mariage <3 Piękne suknie, solidnie wykonane! Można je sobie pooglądać na stronie http://emmimariage.pl/ ale najlepiej po prostu pomierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera

 Na Jana Pawła, atelier Violi Piekut. Moje siostry miały suknie od Violi Piekut i były bardzo zadowolone. Jak jeździłam na przymiarki z nimi to wszystko tam fajnie profesjonalnie wyglądało, patrzą żeby dobrze doradzić i żeby się ładnie wygląało a nie wciśnąć byle co jak to niektóre warszawskie salony robią, już nie powiem które. Też przy okazji swojego ślubu bym chciała suknie stamtąd ale... kiedy ten ślub będzie to .., nie wiem czy się doczekam już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×