Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zwykły ktoś

Ogłoszenie erotyczne skierowane do kobiet

Polecane posty

Gość Zwykły ktoś

Cześć jestem facetem i szukam sympatycznej koleżanki do wspólnej masturbacji, pieszczotek, pocałunków i przytulania oraz do rozmów, wspólnych spacerów i twórczego spędzania czasu. Seks z mojej strony WYKLUCZONY taką mam zasadę i proszę ją uszanować. Oferta skierowana jest do dziewczyn od 18 do 35 lat, tylko i wyłącznie z Warszawy ewentualnie okolic. Wszelkim żartownisiom, księżniczkom z wybujałym ego, ofertom sponsorowanych spotkań, homo albo biseksualnym mężczyznom dziękuję. O mnie: Mogę powypisywać tutaj niestworzone rzeczy o mnie a potem okaże się że to tylko autoreklama. Ogólnie jestem dziennym studentem wychowania fizycznego nie napiszę na jakiej uczelni. Moje cechy i wymiary: Włosy ciemnobrązowe oczy brązowe wiek 21lat Wzrost 173cm waga 70 kg sylwetka wysportowana ciemniejsza karnacja skóry ale nie śniada szczególne zainteresowania: wszelka aktywność fizyczna w tym taniec towarzyski Jeśli chodzi o mój wygląd i osobowość to już musicie mnie bliżej poznać aby móc stwierdzić jaki jestem i czy się wam podobam. Proszę o wyrozumiałość to moje pierwsze takie ogłoszenie więc mogłem czegoś nie dopisać albo nabazgrać za co z góry przepraszam kontakt ze mną e-mail robert.kondziolek@o2.pl Po bliższym poznaniu podaję swój nr. telefonu i zdjęcia ps. e-mail to nie jest moje imię i nazwisko pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×