Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość riitjirt

Czy można drugi raz zakochać się w tej samej osobie?

Polecane posty

Gość riitjirt

Jak myślicie, czy można jeszcze raz, na nowo poczuć coś do tej samej osoby (np. po jakimś czasie)? Szczere odpowiedzi mile widziane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam bo jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riitjirt
O, to fajnie ;D Wiem, że jest tu dużo mądrych i doświadczonych osób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można kochać,znienawidzić i pokochać ponownie ze zdwojoną siłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ile ktos za pierwszym razem kochał. Prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie można dwa razy :) można odnowić uczucie, ale to zależy, czego było więcej smutku czy radości. Na nowo (świeżo) się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba można... a może wcale nie przestało się kochać tylko chwilowa nienawiść przesłoniła uczucie... jak wiadomo miłość i nienawiść to siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj to by było piękne. Bo właśnie chłopak mi oznajmił ze sie odkochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość chyba można... a może wcale nie przestało się kochać tylko chwilowa nienawiść przesłoniła uczucie... jak wiadomo miłość i nienawiść to siostry x Tak,między miłością a nienawiścią jest bardzo cienka granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość O ile ktos za pierwszym razem kochał. Prawda ? x Prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riitjirt
Xen - masz rację. A najgorsza jest niestety obojętność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riitjirt
Jak to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obojętność świadczy o zakończeniu pewnego etapu w naszym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riitjirt
Xen, rozwiniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy ktoś jest nam obojętny,nie chcemy wracać do niego myślą,nie życzymy mu źle,przypadkowe spotkanie nie jest dla nas problemem.Nie zależy nam na utrzymywaniu kontaktów z taką osobą,myślę,że wręcz przeciwnie.Idziemy dalej, ten etap jest zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riitjirt
Xen... właśnie opisałaś moją najgorszą zmorę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz jak się poznaliśmy.. Od pierwszego dnia te motyle w brzuchu ( dzisiaj śmiejemy sie ze to mały głód musiał być)... Później zostaliśmy parą... Minęło sporo czasu, oczywiście kochamy się nadal ale wiadomo to pierwsze coś wieczne nie jest... Ale przychodzi czas, że mimo, że znamy się ze sobą tyle czasu znów pojawiają się te motyle, takie jak wtedy.. Mój -już narzeczony - chodzi za mną i twierdzi, że się ponownie zakochał. . Nawet zdarza mu się wiersze pisać albo inne dziwne rzeczy, które na codzien nie mają miejsca... W drugą strone jest podobnie ale zazwyczaj mamy zupełnie w innym czasie ;) Może te głupie ale my tak mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi,jeśli osoba na której ci zależy zachowuje się w opisany przeze mnie sposób,daj sobie spokój.Jednak ludzie są bardziej skomplikowani,niż nam się wydaje.Mogą pogrywać.Mimo,że im zależy,działają na własną szkodę,testują jak silne jest uczucie drugiej osoby,i jak daleko ona może się posunąć w desperacji.Przyczyny zachowań mogą być różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riitjirt
Xen,na początku (po rozstaniu) on szukał kontaktu ze mną. Następnie ja go przycisnęłam, tj. chciałam usłyszeć tu i teraz to co było dla mnie wygodne (czyli wrócić do siebie). Tak się nie stało. Wiem tylko, że za mną tęskni (sentyment?), i że byłby zazdrosny, gdybym z kimś była. Z wspólnymi znajomymi nie chce o mnie rozmawiać. Odcięłam się, ale nie ukrywam, że mam nadzieję, że MOŻE coś się zmieni... miałam tak z moim pierwszym facetem, i chyba dlatego snuję sobie podobny scenariusz tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozstalam sie z chlopakiem po 5latach zwiazku - on podjal decyzje o rozstaniu. Na poczatku byl gniew zlosc nienawisc z jego strony z mojej rozpacz , desperacko blagalam aby wrocil. Nie wiem sama czy juz jestem mu obojetna chyba chce zebym odniosla takie wrazenie ... gdy rozmawialismy czy mozemy podjac probe ratowania zwiazku odparl ze nie wie ze jest zly ze moze kiedys ta zlosc minie .. jak myslicie moge rozkochac go w sobie jeszcze raz ? czy juz nie mam na co liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrze,że nie chce rozmawiać z waszymi znajomymi.Mężczyźni nie są wylewni.Poczta pantoflowa jest domeną kobiet,oni zamykają się w sobie,nie chcą rozmawiać o problemach ze znajomymi.To może świadczyć o tym,że traktuje cię poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riitjirt
Xen, on jest z natury bardzo dobrym, przyzwoitym, moralnym mężczyzną - takiego ze świecą szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak myslicie moge rozkochac go w sobie jeszcze raz ? czy juz nie mam na co liczyc x Pomyśl sobie,że zasługujesz na kogoś lepszego od niego.Przecież tak jest prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasluguje na kogos lepszego - moze i tak jest. ale serce nie sluga co zrobic jak bije mocniej tylko do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] riitjirt Xen, on jest z natury bardzo dobrym, przyzwoitym, moralnym mężczyzną - takiego ze świecą szukać x Może dotarło do niego,że popełnił błąd i chce odnowić kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość zasluguje na kogos lepszego - moze i tak jest. ale serce nie sluga co zrobic jak bije mocniej tylko do niego x Upadlając się nie osiągniesz sukcesu,a gorycz po porażce będzie jeszcze większa.Jednak to twój wybór,dobrze ci radzę nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak moge osiagnac sukces ? czy jest on wogole mozliwy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukcesem będzie spokój twojego ducha,zapomnienie o kimś,kto nie zasługuje na twoje uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×