Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zespół muzyczny Małopolska

Polecane posty

Gość gość

Założyłam wątek w tej kategorii, chociaż nie szukam kapeli na wesele, a na dla celów bankietowych. Z racji popularności wesel itd. na pewno dobrze trafiłam. Interesuje mnie zespół grający na terenie Małopolski, może coś bliżej Brzeska? Czekam na wasze sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja poleciłabym zespół gemnix z tarnowa super graja.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZESPOŁ GEMINIX Z TARNOWA.....POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaniaNowa
Tak, jasne... Może by tak Softmusic? Są spod Brzeska chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Folk & Roll www.folkandroll.com.pl (częściowo z Brzeska :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Softmusic? Pierwsze słyszę. Może ktoś przybliżyć na jakim obszarze grają oraz przede wszystkim w jakim składzie i jaką muzykę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety obecnie nie działa ich strona internetowa. Wiem jedynie, że grają w 4 osobowym składzie, które mają spory staż na scenie. Może ktoś więcej Ci przybliży ich wizytówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GORYLEK
całkiem przyjemna nuta tego softmusic. podobają mi się ich piosenki w formacie mp3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cisza jak makiem zasiał ;) Softmusic znam, grają super muzę. Może ktoś podsunie inną, alternatywną orkiestrę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm zastanów się czy chcesz aby impreza była maksymalnie oficjalna, czy chcesz aby ludzie się dobrze bawili? Jeżeli chcesz oficjalnie to polecam zespół HiT z Sanoka. Najwyższej klasy sprzęt, tworzą właśnie taki oficjalny klimat, ale nie grają tak, że wszyscy się bawią. Jeżeli chcesz aby goście się przede wszystkim dobrze bawili, byli cały czas na parkiecie, to polecam zespół La Pressente z Rzeszowa (na małopolskę powinni dojechać). To czego im nie można odmówić to fantastyczny repertuar, konferansjerka, brzmienie i to że wszyscy goście są cały czas na parkiecie (dość świeży zespół, ale już gra w najlepszych rzeszowskich restauracjach bankiety i koncerty na rzeszowskich scenach). Natomiast nie stworzą tak oficjalnego klimatu jak HiT. Oni są tacy bardziej "z życiem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletnica1985
A czy nie można obu tych cech połączyć? A co jeśli Softmusic zapewnia i oficjalność, i świetną zabawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×