Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto z was poległ we friendzone

Polecane posty

Gość gość

Nie od dziś wiadomo, że kobiety są jakie są i wybierają na partnerów typowych samców alfa, a zwykłymi normalnymi facetami gardzą. "zostańmy przyjaciółmi" to najgorsze co wielu z nas usłyszało. Kobiety są wyrachowane i bezwzględne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjaźń między kobietą a mężczyzną jest nie możliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mężczyzna zawsze kocha prawdziwym uczuciem tylko sie wstydzi przyznać, a kobieta go rani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty co byś wolał? Cichą, szarą myszkę czy sex-bombę? No zastanów się facet. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli coś sie czuje do kogoś to trzeba coś z tym zrobić, jedyny nie jesteś a konkurencja też nie śpi. Troche śmieszy mnie to całe friendzone, to jest totalnie nielogiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie facetów "alfa" nie ma. są albo niezdary, nieudacznicy życiowi i ofermy, którzy najczęściej przyklejają sobie tę łatkę "alfa" albo faceci w miarę pojmujący, co można stworzyć będąc z kobietą albo też istnieją faceci totalnie pozbawieni rozumu do których zaliczyć można wszelkiej maści nałogowców, wyrzutków społecznych, kryminalistów, chuliganów, maminsynków i dewiantów. jeśli chodzi o ciebie autorze mam pewność, że zaliczasz się do grona facetów, którzy napis "alfa" przyklejają sobie z bezsilności na płaskie czoło, do tego nie masz świadomości, że facet, który jest "normalny" , w życiu nie zakładałby takich tematów bo zajmuje się w tym czasie po prostu swoim życiem. tobie tego życia brak, więc tworzysz jakieś bujdy, tobie jedynie znane. wybierasz nie te kobiety. a skoro ktoś chce być twoim "przyjacielem", a ciebie to razi, powiedz tej osobie, że nigdy się na to nie zgodzisz. proste, prawda?męska c**a zawsze będzie sobie tłumaczyła: "dlaczego kobiety..", zamiast skupić się na doskonaleniu siebie i eliminowaniu swoich rażących wad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...taaaaa a babay są wszystkie idealne.....tylko bez faceta z niczym sobie nie radzą......wystarczy wyłączyć prąd na dwa dni wtedy bylebyły spodnie.....debilne kretynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się z debilkami gościu spotykasz, ty od tego światła, to tak masz. mądra kobieta nie boi się takich sytuacji, tylko dzwoni tam gdzie trzeba, i dowiaduje się dlaczego nie ma prądu. w najgorszym wypadku, zapala świecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwy przyjaciel to osoba, która zawsze POZDRAWIA CIĘ ,jak go spotykasz!!! Potrafi dostrzec cię z daleka,a jeszcze pierwszy przywita sie z Toba.Nie udaje niewidomego ,jak wpadasz na niego.Nie ucieka za dom ,nie chowa się w bagażniku udajć ,że coś tam jeszcze jest.Kiedyś miałam przyjaciela,bardzo go polubiłam...myślałam nawet ,że ............ot tak. .Ale od kilku tygodni,udaje ,że mnie nie zna.Głupek z niego ,a jak bym się teraz czula gdybym .........I TAK TO WŁAŚNIE JEST Z TA WASZĄ PRZYJAZNIĄ WSZYSTKO SIE ROZLECIAŁO.i znowu nudy.....kolek ,matołek ,osioł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dłuższą metę baby są nudne ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro są nudne, to po ch*j tu włazisz? liczysz na poklask?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ,,,chyba zabolało, Koziołku Matołku.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez bab, świat byłby nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strefa przyjazni to kara dla mezczyzn ze sa porzadni i dobrzy dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na początku przyjaznilam sie ze swoim mężem on chciał od razu czegoś więcej ale ja nie trwalismy w tej przyjaźni dwa lata i w końcu zostaliśmy parą :-) także da się jak widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solnechniy_krest
12:31 - Widocznie żaden inny Cię nie chciał,a wiedziałaś,jak twojemu teraźniejszemu mężowi na tobie zależy,więc wzięłaś go z braku laku. Nie było tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhjkht78iigg
Ta pani z 3.03 9:04 napisała całą prawde..przeczytajcie sobie jej komentarz 10 razy bo warto..nic dodać nic ujac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo,że kosz boli,ale co wy tacy zdesperowani jesteście,przyjazn z atrakcyjną,ale taką nie dla mnie podniecałaby mnie nawet do jakiegoś stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraz sobie ze nie bylo tak ze ja nie chcialam z nim byc bo on mi potakiwal ze wszystkim nie mial swojego zdania ja sie bawilam nim wiedzialam ze mam go na kazde skinienie i ze mi nie odmowi a pewnego dnia on z dnia na dzien przestal sie do mnie odzywac zaczął spotykac sie z moja koleżanka i wtedy bylam taka wsciekla bo zdalam sobie sprawe ze brakuje mi go i mi zalezy na nim im nie wyszlo byli ze soba moze z miesiac jak sie dowiedzialam ze zerwali zaczęłam uderzać do niego na początku byl zimny taki niedostępny ale później rozkruszylam jego lód powiedzial mi ze ciagle mnie kochal i nigdy nie przestanie juz nigdy więcej nie byl wobec mnie taki uległy szanujemy sie i ciesze sie ze dal mi szansę to jest prawdziwa miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zostańmy przyjaciółmi" źle, to co byś wolał "Spływaj frajerze"? Czy może każda powinna od razu być zakochana w zamian za to, że na nią spojrzałeś? Moim zdaniem to dobrze, że kobiety nie zakochują się w każdym, kto za nimi lata. Przynajmniej jak już sobie jakiegoś wybierze, to wiadomo, że chciała właśnie ciebie i się jej podobasz, a nie tylko "możesz być".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie żaden inny Cię nie chciał,a wiedziałaś,jak twojemu teraźniejszemu mężowi na tobie zależy,więc wzięłaś go z braku laku. x Widuję dziewczyny, które mają stałe powodzenie i dopiero z czasem dostrzegają bratnią duszę w kumplu, który o nie zabiegał przez ostatnie dwa lata. Można powiedzieć, że głupie są, że tego wcześniej nie widziały, ale za to wiążą się z kimś, kogo już znają, komu już mogą ufać, a nie z jakimś przypadkowym z ulicy. W sumie to mądra strategia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mozna powiedziec ze bylam glupia ale koniec koncow i tak jesteśmy razem i bardzo sie ciesze z tego wiemy o sobie wszystko nie mamy tajemnic i nie wstydzimy sie siebie nie zamienilabym swojego meza na zadnego innego jest najlepszy i zna mnie jak nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak poznaję jakiegoś mężczyznę, to zwykle on mnie onieśmiela, trochę się boję, wstydzę się i nie do końca mu ufam, więc nawet marzy mi się taki związek, który powstał ze wcześniejszego friendzone :) a jak na razie to większość od razu chce odprawiać to całe "chodzenie ze sobą", od razu wybuch uczuć, od razu wielkie zaufanie, no bo przecież to miłość, och!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bym wolala w pierwszej kolejnosci sie zaprzyjaznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze mną się przyjaźniły, rozmawiały, powierzały tajemnice, pytały o rady, wymagały pomocy. Ale seks to z Alfami z dyskoteki. Potem się żaliły, że faceci to świnie i chcą tylko jednego. Więc pocieszałem. Skończyłem studia, 2 lata siłowni, BMW 330, własne mieszkanie. Same wchodzą do łóżka, a mamy z dzieckiem na 1 randce.... szok. Facet musi być alfą i ***akką, takiego kobiety szanują. tyle lekcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie do jakiegoś stopnia kręciłby friendzone z kobietą nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×