Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Praca w Pepco.

Polecane posty

Gość gość

Chciałabym , aby to forum było dla pracowników Pepco. Żebyśmy mogli podyskutować na tematy związane z praca :) Jak wam się pracuje? Co śmiesznego was spotkało ,a co was irytuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenada. Wątek o Pepco już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, wątek o Pepco jest , ale ciągle piszą o jakieś Agnieszce i jej problemach z Pepco kradzieżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co to polecacie to doładowanie? Mnie to tak wkurza jak stoję przy kasie a któraś mi recytuje to doładowanie. I tez mnie śmieszy, ze każdemu to polecacie - od razu mam ochotę dać wam butelkę wody żeby wam nie zaschło w ustach. Nie lepiej powiesić koło kasy informacje o takiej usłudze? Będę chciała to poproszę. Kto wpadł na taki głupi pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie my decydujemy o doładowaniu. Każdego klienta musimy pytać o reklamówkę, doładowanie i produkt tygodnia. Tak sobie "góra" wymysliła i to nasz obowiązek. Myślisz, że chce nam sie 300 klientom dziennie mówic to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irminaxxx
To są transakcje wiązane niestety!! Ja pracuje na poczcie i musze klientom proponowac doładowania do telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam 2 lata. O nie! Dziękuję za taka pracę. Trzy 12stki pod rząd. Masakra. Człowiek niewie jak sie nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smieszy mnie ta nazwa "pepco" lol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wogóle oznacza Pepco???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko za 5 zł. Jaka cena taka jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny w Pepco tak harują że nie maja kiedy siedzieć na forum niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje tu 2 lata i trzy miesiące. Właśnie kończy mi się umowa i mówie "pa pa". Firma która okrada pracowników w biały dzień.. Dostawy przy zatowarowaniu sklepu są nie sprawdzane... a później przy inwentaryzacji są braki ( czyli obniżenie % premii). Wyrabiamy budżet czyli możemy wziąść do 40 %premii ... to przecież za dużo zarabiamy... wiec dostajemy dodatkową tabelkę ( jedna tabelka budżet roczny sklepu, a druga tabelka to tabelka zwiększonego budzetu i z tej tabelki jest obliczana nasza premia..). 400 m2 sklepu a 6 etatów.. 600 klientów dziennie utargi po 20 tys. dostawa co 2 dzień po 4-5 palet. A centrala wymyśla głupoty: dzienniczek kasjera, złota dziesiątka, wartości pepco, ciągle zmiany na sklepie, gazetka promocyjna Pepco... promocyjna ?? przed i po okresie trwania gazetki kupicie to w takiej samej cenie... Może doładowanie ?? może produkt tygodnia?? - który też jest w cenie regularnej.. Żenada!!! Wiecie co oznacza " Wiecej za mniej, codziennie"?? Jeśli się zatrudnicie ... dowiecie się " Zapierdalaj więcej za mniej, codziennie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOLI
Pepco co za okropna firma .Pracuje tez juz od paru mięcy i gorszego bałaganu nie widziałam.Regionałna P. Magda nie ma pojecia o zarzadzaniu i pomocą dziewczynam.Jedyne co potrafi chodzić po sklepie rzuć gume i podrzucać doczepionymi włosami.Jest nieprofesjonalna i fauszywa w stosunki do pracowników sieje zament .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracownicy w sklepach Pepco to tania siła robocza.Firma oszczedza na pracownikach zatrudniając w tak duzych sklepach po 6 osob. System godzin pracy to masakra poniewaz grafiki są fatalne wrecz wykanczajace.Zamiast pracownik zatrudniony na pełny etat pracowac po 8 godzin 5 razy w tygodniu dziennie zasuwa po 2,3 razy w tygodniu po 12 godzin.Niby masz potem wolny dzien lub dwa ale kobieta pracujaca 12 godzin przy tak ciezkiej pracy nie zdązy nawet sie zregenerowac.Brakuje sił ale ludzie boja sie odzywac W ciagu miesiaca tylko ze trzy razy mamy mozliwosc skonczyc prace ok.15-16-tej.Reszta dni w miesiacu tyraz do wieczora.Kompletnie nie ma czasu na zycie prywatne.A najgorsze jest to ze otwarte nawet w niedziele jakby to byl sklep spozywczy.Wypłata na pełen etat 1300zł .Firma kompletnie nie jest zainteresowana takimi problemami pracownikow sklepow mimo to ze pracownicy rozmawiają o tym z kierownikami a kierownicy na spotkaniach organizowanych przez firme.Firma dba wyłacznie o swoje korzysci budzetowe.Pracownikami nie przejmuja sie kompletnie i nasze uwagi są wciąz ignorowane.Brak słow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia w sklepach Pepco zalezna jest od wyrobionego budzetu a nie ilosci klientow.A budzety sa tak wygurowane ze trudno jest wyrobic taki budźet jaki firma sobie zazyczyła.Mimo ze klientow jest ponad 300 osob nie mowiąc juz o tym co sie dzieje w okresach świątecznych.Zdecydowanie za mało zatrudnianych jest pracownikow w tak duzych sklepach gdzie jest ogrom pracy.Przez małą liczbe zatrudnianych ludzi na zmianie pracują 2 lub 3 osoby.Klienci nie mogą wrecz uwierzyc ze tak jestesmy traktowani.Grafiki po 12 godzin dziennie gdzie kasjerka nie ma mozliwosci usiasc przy kasie choc na chwile nie mowiac juz ze nie ma prawa miec nawet picia przy kasie.Czy to jest normalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcoTOkpina
Właśnie o to chodzi że nikt im się do tyłka nie może dobrać bo nikt Ciebie nie słucha i Ci nie uwierzy, co jest absurdalne jak dla mnie takie traktowanie pracowników. Nawet odwołanie od rozwiązania umowy by mi nic nie dało bo by mnie tam zjedli wszyscy a chętnych żeby to potwierdzić jest brak bo każda portkami trzęsie, choć uważam że gdyby się 4 dziewczyny postawiły przeciwko 2 kierowniczkom to by nie pozwalniali bo to już by możę wtedy o czymś świadczyło, żę faktycznie jest problem ale nie z pracownicami tylko z kierowniczkami. U mnie się również zdarzało żę do kierowniczki przychodziły koleżanki i siedziała z nimi po 2-3h na zapleczu i piły kawkę no poprostu cyrk na kółkach a tak właśnie jak mówisz z Twoimi potrzebami czy sytuacjami które są często nie zależne od Ciebie w ogóle się nie liczą. Brak słow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w pepco to tragedii!!! Kolesiostwo, fałsz, obluda,ustalanie grafiku pod swoich przytupasów, praca po 12 godzin, wiecznie niezadowolone miny, że plan nie zrobiony. Nie wspomnę o dostawach 3 razy w tygodniu. Wznoszeniu ogromnych pudeł na magazyn z powtarzającym się towarem, który później kurzy się na magazynie. Wiecznie zmieniany hot spot, wieczne meile jak co ma wyglądać, przerwy na papierosa co chwilę, a ty stój dzwon i czekaj aż się jaśnie pani zjawi. Nie nie nie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dam dobra rade,bo to nie tylko w pepco takie cyrki sa ze uwlaczaja nami,gardza Polakami. Teraz mamy dobre telefony z dyktafonami,kamerkami itd. Zbierac przez kilka miesiecy material dowodowy i zabrac sie za dupska wszystkim parchom. Tylko nie leccie po jednym nagraniu wyzej do kierownictwa. Tak jak mowie. Kilka miesiecy. To moze byc z 3,5 czy 7 msc. Czym wiecej obciazajacych dowodow tym lepiej chwasta wyrwac. X juz dawno stalismy sie niewolnikami konsupcjonizmu jakze gardzacego czlowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcoTOkpina
Tylko za nim się tego chwasta wyrwie to oni już dawno spalą Cię jak stertę liści przed zimą. Tak naprawdę walka z wiatrakami,bo jak się nie postawi kilka osób to jedna napewno nieoficjalnej i wewnętrzenej polityki pepco jaka w większości sklepów panuje nie zmieni chyba żeby to zgłosić do inspekcji pracy jak kierownicy traktują pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tylko jest taki problem że nie możesz mieć telefonu przy sobie więc nie ma możliwości nagrania.Kierownik owszem telefon może nosić przy tyłku ale zwykły pracownik musi zostawić go w szafce i najlepiej żeby przez 12 godzin do niego nie zaglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem Was dziewczyny.Sama już chwilę pracuję,jest to moje kolejne miejsce pracy i jak dotąd-najlepsze.Jak tak Wam źle,to poszukajcie innej pracy.My mamy super kierowniczkę i pomimo tego,że jest ciężko(dostawy 4 razy w tygodniu po 3 palety),motywujemy się wzajemnie i sobie pomagamy jak tylko umiemy.Wtedy się lepiej pracuje,klient jest zadowolony i wraca,choć skargi też się zdarzają.U nas każda się stara jak może i wychodzi to potem przy wypłacie,bo zarabiamy o wiele więcej niż 1300.A ciągłe zmiany hot-spota,gazetki,przemeblowania na sklepie?Uciążliwe ale niezbędne,by zapewnić dobrą sprzedaż i wcale nie po to,by zrobić nam na złość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Właśnie otwierają u mnie PEPCO i zastanawiam się nad zatrudnieniem. Czy ktoś może mi wyjaśnić jak wygląda system premiowania? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpauuula
A czemu sie nie odzywam. .....bo nie ma roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robota niczym się nie różni od biedronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sprobujcie tylko chcieć pogadać z kierownikiem regionu....to niemożliwe, bo góra nie znika się do poziomu nizin! !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda, wszystko czego chcecie sie dowiedziec to tylko z wielebna kierowniczka skleu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gofretyka
w mojej miejscowości przyjmują , w pracy żyję cały czas w stresie - taki mam organizm. zdiagnozowano u mnie nerwicę. nie wiem czy dam sobie rody w takiej pracy na 12h ,może pytać się o 1/2 etatu, albo olać tę sieciówkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajoma tam pracuje i jest zadowolona z warunków. Ale też ma świetną kierowniczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, dziewczyny jestem osoba poszukująca pracy, doszły mnie słuchy ze w moim mieście mają otworzyć pepco i stąd moje pytanie czy wy jako pracownicy macie dostęp do info kiedy i gdzie otwierają Nowy sklep ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrcia
Odnośnie informacji na temat otwarcia nowego sklepu w okolicy to raczej jest to wiadome, ale niekiedy potrafią się zapowiadać i zapowiadać z otwarciem, a potem przekładają to miesiącami (przykładem jest Dąbrowa Górnicza, która otwiera się pół roku już chyba i odwlekają to w nieskończoność :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×