Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

były obrabia mi tyłek do swoich znajomych

Polecane posty

Gość gość

czuję się jak śmieć i jak jakas d*******.dlaczego ja muszę tak cierpieć? przeciez nie zrobiłam mu krzywdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczerość i Zaufanie
Co takiego mówi? Ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 22 a on przed 30. mówi to czego mi nie powiedział... wymyśla jakieś niestworzone rzeczy dlaczego ze mną zerwał, robi z siebie poszkodowanego,a ze mnie ta najgorszą. dlaczego osoba,którą kocham,wbiła mi nóż w serce...dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama tez mu obrabiaj dvpę , bądź wredna jak on :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie potrafię...nawet nie wiecie jak to boli, ja go kocham,a on mnie potraktował jak śmiecia, najgorsze jest,to,ze jak zrywal to mówił,ze to nie moja wina,ze nie zrobiłam nic złego,a teraz sie dowiaduję,że całą winę zwala na mnie...chciałbym umrzeć po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powiedz mu że go kochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówiłam, to na nic...z tego co się dowiedziałam to on myslał,ze byłam z nim z wygody i wedle kasy, nie z miłości...po prostu teraz nie chce juz zyc po tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej to wszystko :) niech on sobie gada co chce a Ty miej to gdzies ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mogę, nie mogę się pogodzić z tym,że go straciłam,a on jeszcze mnie tak rani,za co, przecież to o n ze mną zerwał,więc czemu się mści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczerość i Zaufanie
Bo jemu się wydaje, że to on jest wygrany w tej całej sytuacji. Uwolnił się i traktuję to jako wygraną... Olej to to jedyne co możesz zrobić. A to co mówi traktować z uśmiechem na twarzy... Śmiej się z tego, zobaczysz jak szybko to do niego wróci. Baw się teraz, nie pokazuj, że Cie to boli mimo, że boli jak sam s*******n. Musisz być twarda jak żelki z biedronki. Po prostu nie myślec o tym, a czas leczy wszelkie rany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysłałam mu już mejla całą stronę a4, wiem,ze to nic nie da i się ośmieszę, trudno. on podobno nawet mówił swojemu koledze co mu pisałam jak ze mną zrywał...czuję się teraz jak g***o i nie mogę nic z tym zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczerość i Zaufanie
Błąd... nic mu nie wysyłaj, tylko podsycisz jego ego, które jak wiadomo jest już c*****e. Nie dawaj mu znaków życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawracaj sobie glowy takim dupkiem i ciesz sie , ze masz to juz za soba . Smiej sie z tego i nie pokazuj ze Cie zabolalo. Szkoda slow na takich idiotow ;) jest ich wszedzie pelno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce zdechnąć.przez niego juz moje zycie nie ma sensu. w sumie to o n ma rację,że to przeze mnie sie rozpadł związek,więc po co taki śmieć jak ja ma żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczerość i Zaufanie
A co było powodem rozstania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi mówił,ze do siebie nie pasujemy i on nie da rady żyć w związku na odleglość,jest za granicą, a ludziom gada,ze ja nie chciałam tam pojechać i pracować,bo chcialam,zeby on mnie utrzymywał, ze nie chciałam sie nauczyć angielskiego, ze robiłam z siebie królową...a ja cały rok czekałam az on mi powie,ze mam do niego pojechać, bo tak mi obiecał, chciałam tam isc do pracy....jak ja mam sie teraz czuć..robi ze mnie jakąś sukę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On chcial sie Ciebie pozbyc i pokazal swoja prawdziwa twarz Nie masz czego zalowac , lepiej teraz niz za kilka lat. Jeszcze trafisz na swojego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej frajera przecież jak przestaniesz sie odzywac to on sie odezwie zobaczysz bo co on tam moze robic walic konia co najwyżej mowie ci olej a zobaczysz efekty potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odzywaj sie do niego , a jak on sie odezwie to nie odpowiadaj Po tym jak Cie potraktowal nie wart jest nawet jednej lzy. Takich dupkow jest kazda ilosc wiec nie Ty jedna tak sie zawiodlas . Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem,co mam teraz zrobić,to juz się ciągnie tyle czasu, chyba na prawdę nie wytrzymam i ze sobą skończę bo juz nie mam siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestan sie mazać i wez sie za siebie znasz swoją wartość ??? zrob cos z własnym zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chcesz ze soba skonczyc bo tafilas na swinie ? A moze lepiej pokaz tej swini , ze nie zalezy Ci na swiniowatych dupkach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ze mną zrywał to gadał,ze zawsze bedzie o m nie mówić dobrze...no właśnie widzę...czuję się jak w jakimś piekle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porannarosaaa
kochana wiem przez co przechodzisz. Mój były do tego stopnia nie mógł się pogodzić z tym że go zostawiłam bo był skonczonym dupkiem, że chodził i opowiadał ze to on ze mną zerwał, jak bardzo to ja go skrzywdziłam, że żerowalam na nim, utrzymywał mnie, że wydał na mnie 20 000 zł! hahahaha a ja w jednych gaciach przy nim chodziłam przez 2 lata. Rozgadywał, że moja matka to ostatnia patologia i się puszcza z listonoszem. Nawet do rodziców mojego obecnego męża z takimi rewelacjami poszedł. Ja przyjęłam taktykę - nie reagować, choć kosztowało mnie to wiele nerwów bo gnojek nie odpuszczał przez dobre 1,5 roku! Także trzymaj się i nie reaguj! Najgorsze co możesz zrobić to pokazać mu, że bolą cie jego słowa i to co robi! Najlepiej będzie jak pokażesz mu jak bardzo masz go w czterech literach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też, ale dzieli nas 1000 km, więc nie mogę mieć do tego innego stosunku niż w******ie... Nie wpływa to na mnie w żaden sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak ,tylko,ze to on mnie zostawił, więc czemu jeszcze mnie rani i sprawia mi ból...on chyba na prawdę nie wierzył,że go kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze jest to,że on mi psuje opinie, moje miasto jest małe,a o n ma duzo znajomych...dlaczego on chce mnie zniszczyć,to mnie zastanawia robi ze mnie jakiegoś pustaka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opinia sie nie przejmuj , bo ludzie ,ktorzy Cie znaja sami wiedza jaka jestes :) i nie tlumacz sie nikomu on nawet nie wie , ze sam siebie osmiesza to zwykly padalec :O i tyle olej go i nie odzywaj sie wiecej do niego :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×