Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Obrzydza mnie widok brzuchów ciążowych

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego kobiety w ciązy go eksponują obcisłymi sukienkami lub jeszcze co gorsze ukazują cały??? Przeciez to niesmaczne i obrzydliwe! I jeszcze ta wstrętna kreska od pępka w dół, fuuuuuuuuuuuuuuuuuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to masz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mamy chodzić w wielkich workach po ziemniakach bo Tobie się nie podoba? I mamy wyglądać jak torby stare i grube?? Oczywiście nie mówię o obnażaniu się i chodzeniu z wywalonym brzuchem na plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spytaj się swojej starej po co to robiła gdy była w ciąży z takim czymś jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak wyglądacie jak grube torby więc co jeszcze chcecie udawadniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolia

Ciąża jest wyjątkowym stanem dla prawie każdej kobiety i nic dziwnego, że eksponuje swój brzuch w którym rośnie jej mały cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Kolia napisał:

Ciąża jest wyjątkowym stanem dla prawie każdej kobiety i nic dziwnego, że eksponuje swój brzuch w którym rośnie jej mały cud.

Tylko po co eksponować coś co innym się zwyczajnie nie podoba lub wręcz wywołuje w nich niechęć czy obrzydzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mi się podoba moda na noszenie obcisłych ciuszków w ciąży, jakaś fajna dopasowana ...enka w lecie czy jeansy i fajny tshirt. Moda ciążowa to już nie czasy ze nosiło się wielkie ciuchy ukrywające ten stan..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tylko po co eksponować coś co innym się zwyczajnie nie podoba lub wręcz wywołuje w nich niechęć czy obrzydzenie?

Ale goowno nas obchodzi co się tobie podoba, a co nie, kolejna frustratko. Każdy niech pokazuje to co chce pokazywać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gosć napisał:

Ale goowno nas obchodzi co się tobie podoba, a co nie, kolejna frustratko. Każdy niech pokazuje to co chce pokazywać. 

Kolejna frustratko?

Niech każdy pokazuje co chce pokazywać? Jesteś pewna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gosć napisał:

Ale goowno nas obchodzi co się tobie podoba, a co nie, kolejna frustratko. Każdy niech pokazuje to co chce pokazywać. 

Kolejna frustratko?

Niech każdy pokazuje co chce pokazywać? Jesteś pewna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka

brzuchy wyglądają jak plażowe piłki z dużym wentylem gdy idzie w obcisłym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Okropne są sesje ciążowe, ma których laski trzymają się z brzuch w taki spoób jakby trzymały się za wzgórek łonowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kolejna frustratko?

Niech każdy pokazuje co chce pokazywać? Jesteś pewna?

Tak, jestem pewna. Uj cię obchodzi to co kto wrzuca na swój profil społecznosciowy? Albo to jak chodzi ubrany?

A mi się nie podoba wywalanie połowy cyców przez kobiety w dużych dekoltach albo łazenie w krótkich spodenkach przez grube osoby, tylko co z tego?  Też mam zacząć im tego zabraniać, bo mnie to obrzydza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sama jestem mamą 5 miesięcy temu też miałam taki brzuch ale jakoś nie obnosiłam się nim, nosiłam raczej luźne rzeczy nie publikowałam żadnych zdjęć bo ciążowe brzuchy mnie nie rozczulają a nawet trochę odpychają. Kojarzą mi się tylko i wyłącznie z naciągniętą  skóra do granic możliwości i rozstepami. A najbardziej nie rozumie tego trendu gdzie cięzarne tańczą z gołym brzuchem do tej dziwnej piosenki i przez 1,5 minuty macają sie po ogromnym brzuchu całym w żyłkach i rozstepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak, jestem pewna. Uj cię obchodzi to co kto wrzuca na swój profil społecznosciowy? Albo to jak chodzi ubrany?

A mi się nie podoba wywalanie połowy cyców przez kobiety w dużych dekoltach albo łazenie w krótkich spodenkach przez grube osoby, tylko co z tego?  Też mam zacząć im tego zabraniać, bo mnie to obrzydza? 

Jeśli ktoś wrzuca coś na swój profil to widać chce abym to oglądała,skoro mi to udostępnia :-D  A ja mam oczy i patrzę. I oceniam. I nikomu niczego nie zabraniam. Piszę tylko, że pewne rzeczy, są w mojej ocenie okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Cos.

Do jakiej piosenki tancza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie ty masz zainteresowania? Czy ty oglądasz te brzuchy na siłę? Jak ci nie pasuje to nie patrz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×