Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

skuteczne kremy na zmarszczki

Polecane posty

Gość gość
Ja byłam w tej klinice :) Teraz jest też w Sopocie i Gdyni ta klinika dra Michajłowskiego ;) Fajny zabieg, bezbolesny. Nie ma żadnych bolesnych skutków - w sensie jest małe zaczerwienienie ale schodzi po jakimś czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika1981
No wiem właśnie ja byłam w Gdyni na zabiegu geneo + <3 Panie Z Clinica Cosmetologica też mojej mamie udzieliły konsultacji i wybrały dla niej zabieg an rozszerzone naczynka więc jesteśmy zadowolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galnezka
Moim zdaniem kosmetyki wcale nie muszą byc drogie jesli maja być skuteczne. Znam osobiście bardzo wiele dobrych marek kosmetyków,których kosmetyki nie są drogie ale mają dobre działanie: sylveco biolaven vianek ewentualnie ava Jeśli jednak chodzi o problem ze zmarszczkami to musze Was tutaj rozczarować ale kosmetyki na to nie pomogą. Wymagane jest wprowadzenie jakiegos zabiegu.... Osobiście polecam botoks bo jest najlepszy na pierwsze zmarszczki. https://bonadea-krakow.net.pl/aktualnosci/kiedy-pierwszy-botox/ Można się wybrać kiedy tylko zobaczycie u siebie pierwsze zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Zmarszczki na naszej twarzy pojawiają się stosunkowo szybko. Wiele zależy oczywiście od naszego stylu życia i sposobu odżywiania się, ale wiek również robi swoje. Zazwyczaj w okolicy trzydziestego roku życia, pierwsze zmarszczki pojawiają się na naszej twarzy.http://sklepdamka.pl/jaki-krem-na-zmarszczki-wybrac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnny
Happy Per Aqua Floslek, ekspresowe nawilżenie i wygładzenie skóry. Plus nie trzeba wydawać Bóg wie jakiej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mogą być maseczki? L'Biotica ma cudowne, odżywiają, nawilżają i wygładzają. Moja ukochana różana to poezja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liiiota
Ja wolę maseczki L'Biotica, szybka regeneracja skóry twarzy. Najlepsza ta ze śluzem ślimaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotazakrzewska4
Przetestujcie sobie kremy z serii Hyaluron Clinic od eveline, polecam szczególnie krem pod oczy i esencję-hydrator nawilżający, nadaje się pod makijaż. Dobrze ujędrniają, ładnie pachną i nawilżając skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretkafretka
polecam całą serię aloe oganic od ava laboratorium, mają świetne działanie przeciwzmarszczkowe i wygładzające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kremy są dobre jako profilaktyka, jednak gdy zmarszczki się już pojawią, to nie spodziewałabym się cudów z ich udziałem :) Mnie na zmarszczki super robi botox, na zabieg chodzę do dra Migały (http://www.klinikasfera.pl/botox), po botoksie skóra faktycznie wygląda dużo młodziej, żaden krem nie da takiego efektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adela19

Kremy ze śluzem ślimaka ponoc dobrze się sprawdzają, ja testuje taki z eveline, na razie używam go trzy tygodnie, dobrze nawilża, nadaje się pod makijaż, wydaje mi się, że skóra jest bardziej napięta, także warto sobie go wypróbować. Na zmarszczki pomagają też masaże, trzeba chronić twarz przed słońcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksamitnacera

żadne kremy, poczytaj sobie o koenzymie Q10, akurat ja zamówiłam sobie kapsułki od Vualine. To naturalny produkt, w pełni bezpieczny a jak widac i skuteczny http://urodazone.pl/atakuj-zmarszczki-od-wewnatrz-mt/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaDuchem

Ja moge polecić Kollagen Doppelherz. Świetnie się u mnie sprawdził a musze przyznać ze juz nie jestem młoda 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdd

Spróbuj sobie kremu na dzień i na noc od hada labo. Na pewno znajdziesz w rossmannie, polecaaaam 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka
20 godzin temu, Gość xdd napisał:

Spróbuj sobie kremu na dzień i na noc od hada labo. Na pewno znajdziesz w rossmannie, polecaaaam 😄 

A można to gdzieś w sieci kupić na jakiejs legitnej stronce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena

Kremy to można zacząć stosować jak przeciwzmarszczkom a nie jak już są. Jak już zmarszczki są to tylko zabieg wypełnienia ich np kwasem restylane, inne sposobu nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie kremem, który naprawdę działa jest krem Pomidoro. Doskonale wygładza skórę, nawilża i zawiera filtry UVA, które doskonale przydają się w lecie. Jest w 100% naturalny, robiony we Włoszech według starej tradycyjnej metody ( to dla mnie duża zaleta - nie mam niepotrzebnych sztucznych dodatków i prabenów). Zawarty w kremie olej z pestek pomidorów to źródło niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych i bogactwo antyoksydantów. Skóra staje się gładka, jędrna, elastyczna i o wiele mniej podatna na podrażnienia, zmarszczki, wiotczenie i opadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamelka

Kremy pomagają, ale przy pierwszych zmarszczkach. Potem zamiast tracić pieniądze na kremy lepiej jest zrobić sobie w porządnym gabinecie zabieg kwasem hialuronowym. Ja miałam wypełnienie Restylane. To chyba najlepiej przebadany preparat na rynku. Ja osiągnęłam swój cel: wreszcie przestałam wyglądać na przemęczoną :) Najlepiej zajrzeć na stronę, gdzie można zrobić sobie zabieg ich produktami https://www.restylane.com/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie miałam wypełniacz Restylane Skinbooster - bardzo zadowolona jestem z tego zabiegu, ładnie skóra jest odświeżona i nawilzona. Także jestem zadowolona z tego że trafiłam na ten zabieg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam od jakiegoś czasu  kosmetyków od Olivia plum. Musze przyznać, ze jestem bardzo zadowolona. Jedna z niewielu serii po których obserwuję pozytywne efekty. Dla kobiet +35 bardzo dobra seria kosmetyków.Naturalnys kład. Używam zamiennie ich serum do twarzy z witaminą C oraz serum lift:

https://www.oliviaplum.pl/
Ceny nie takie wysokie, jak na kosmetyki selektywne, a efekty w moim przypadku bardziej zadowalajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale nie pomagają

Co natomiast pomaga

profilaktyka antysłoneczna
wykonywanie ćwiczeń na twarz
masaże twarzy

Jak również warto zastanowić się czasami nad zabiegiem botoksu, które przynoszą bardzo dobre rezultaty. Jeśli chodzi o zmarszczki mimiczne. Najlepiej wybrać się na to do lekarza bo jedynie wtedy będziecie mieli pewność, ze zabieg zostanie wykonany porządnie.
Polecam ten gabinet w Krakowie

https://www.derma-med.pl/botox/

Pełen profesjonalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobry jest krem Odżywczy z Acai. Kupuje sobie w sklepie Pachnąca Kraina. mega nawilża, odżywia, uelastycznia skóre. Hamuje procesy starzenia. Dla mnie na prawdę dobry krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria REISHI od Orientany, super sprawa, splycaja zmarszczki, napinaja skore i pozostawia skore nawilzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że kremy na zmarszczki na niewiele się zdadzą, mogą jedynie lekko spowolnić proces starzenia. Jeśli natomiast problem jest już widoczny, polecam zabieg laserem Fotona 4D. Sama z niego korzystałam w SCM estetic w Krakowie u dra Piotra Pałki i mogę go zdecydowanie pochwalić. Dzięki niemu szybko pozbyłam się drobnych zmarszczek, moja skóra nabrała nowego blasku i ujędrnienia, a na tym mi najbardziej zależało. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat na tyle na ile ja mogę podzielić się swoimi spostrzeżeniami to z kosmetyków od Pani Jandy (www.janda.pl) byłam zadowolona, czułam wygładzenie zmarszczek i sama formuła jednolita więc produkt się dobrze rozprowadzało po skórze. Jeśli chodzi o ceny to też wypadały te produkty sensownie więc tutaj dla nich duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Bielendy jest super linia kosmetyków przeciwzmarszczkowych Bio Vitamin C, do kupienia w drogeriach Hebe, dobre i tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę bardzo dobra jest ta nowa linia z Bielendy do cery dojrzałej Royal Bee elixir z produktami pochodzącymi od pszczół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×