Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdalena1234554321

Tak bardzo się boję, że urodzę chore dziecko

Polecane posty

Gość magdalena1234554321

Nie szukam tu współczucia. A osób, które miały podobne sytuacje do mojej bądź znają takie osoby. O ciąży dowiedziałam się w 8t4d licząc od ostatniej miesiączki. W 6tc zażyłam dopalacza, w 6t3d upiłam się wódką. W 7tc plamiłam przez 5dni, sądziłam, że to okres. Tak bardzo się boję, że to mogło zaszkodzić mojemu dziecku. Do tego dochodzi stres. Możecie mówić, że jestem niedojrzała, nieodpowiedzialna. Zrobiłam test w dniu spodziewanej miesiączki, wyszedł negatywny, nie sądziłam, że mogę być w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale w takim przypadku nikt ci nie da gwarancji ze będzie ok. Nie znam nikogo w podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość kobiet pije i pali w pierwszym miesiącu bo nie wie że jest jeszcze w ciąży i rodzi zdrowe dzieci więc myślę że nie masz się co martwić zbytnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy sie boi że urodzi chore dziecko, nawet jak dba i chucha na siebie od zapłodnienia. a w twoim przypadku szczególnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinnnnnakk
Ja słyszałam, że te matki co notorycznie piją i palą mają jakieś problemy, niepotrzebnie się nakręcasz, przecież nie każdy planuje ciążę z zegarkiem, czasami zdrowe kobiety które bardzo o siebie dbają rodzą chore dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka brała dragi, najczęściej extasy na początku ciąży bo nie wiedziała że w niej jest, dowiedziała się w 5-tym miesiącu, urodziła zdrowe, normalne, mądre dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka jarala trawę i brała prochy do końca 3m-ca. Zdrowa córka. Sąsiadka mojej cioci,narkomanka, urodziła zdrowa córkę,tyle ze trochę MNIEJSZA... Moja siostra nawet nie miała w życiu papierosa w ustach ,dziecko z wada serca. Chyba nie ma reguły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×