Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaniedbana ksiezniczka

pierdolę, rejestruję się na sexdarling, bo oszaleję bez sexu i bliskości!!!

Polecane posty

Gość zaniedbana ksiezniczka

siemka wszystkim czytającym co o tym myślicie? 2 mies temu zostawił mnie chłopak z którym było mi cudownie i od tych 2 mies staram się go odzyskać,jestem w nim zakochana, bezskutecznie, więc od niedzieli dałam sobie już zupełnie z nim spokój... Wariuję już brakuje mi czułości, sexu, przytulania, spania razem ciągle o tym myśle jak było cudownie tak niedawno!!! zarejestrowałam sie na sexdarling chyba poszukam sobie kogoś choćby na kilka spotkań, może trochę zapomnę o tamtym, myślicie że popełnię błąd i będę żałować że taka ze mnie puszczalska później?? a może zapomnę choc troche o tamtym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P******ic to cie powinien facet a ty bądź złą sunią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość para2726
Moze mozemy ci pomoc ja z mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestesmy para I szukamy part possible jakies namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowy
dobry układ :classic_cool: nie jest zły a zeks zajefajny a z czasem to i uczucie może się pojawić/zrodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczka zaniedbana
moze i desperatka ale oszalec mozna bez bliskosci ciekawe czy nikt z was tak nigdy nie miał takich myśli:P jak to mowia klin klinem zabic poznac innego, zapomniec co tamtym taki byl sens mojej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowy
:D kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowy
ulżyłbym Tobie księżniczko ;) ale księżniczki mnie nie chcą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Para 2726 moze sie odezwiecie? I zostawicie jakies namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczka zaniedbana
hah Monica az tak to nie chce:P a z tym sexdarlingiem to mi przemkneło przez mysl nie wiem czy chciałabym tak na poważnie boje sie...:P ale z drugiej strony jak bym poznała jakieś ciasteczko mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowy
ciasteczko nadgryzione przez myszki ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowy
Monia hę żabę z ikrą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowy
Monia mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha tam są tylko napaleni desperaci. Nie mam profilu, ale wiem kto siedzi na takich portalach. Barachło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowy
zgadza się Monia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczka zaniedbana
jaką mam ochotę? to Wam powiem: przyjechać wejść do niego do pokoju poflirtować i potem pocałowąc go tak zeby się nie spodziewał.. on pewnie ,mnie wtedy przytuli mocno (ma super umiesnione ciało) i zacznie się do mnie dobierac, rzuci mnie na łóżko.. ach pamiętam jego oddech na mojej szyi.. spojrzenie jak bym była ostatnią laską na świecie.. chciałabym żeby przeleciał mnie tak bym miała dośc na cały tydzień! i potem zasnąć z nim wtulona jak kiedyś... ajc to tylko marzenia, tak juz nie bedzie:((( z nikim juz nie bedzie tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość I tu się zgodzę:)Miałam tam swój profil i się odpędzić nie mogłam.Zobaczyli blond d**ę i mózgi przestały pracować a ja zawsze powtarzam że:FACET MUSI MIEĆ TO COŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczka zaniedbana
ja nie jestem barachło.. jestem bardzo atrakcyjna w oczach facetów, wysoka szczupła, szerokie biodra, fajny tyłek, wąska talia, długie włosy, długie rzęsy..mam dużo adoratorów, nie chvce sobie robić tu żadnej reklamy ale mogłabym mieć wielu.. tylko nie mogę poradzić sobie z tą samotnością i brakiem ukochanej, osoby szybko sie przywiazuje i tesknie...on mnie nie docenia:( myslalam ze jak znajde innego moze chcoc na chwiel zapomne o tamtym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Pop ze mna 500354243 może być fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowy
księżniczka "marzenie" prawiczka sorki za rym i niezamierzoną złośliwość :) cierpienie okropna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×