Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość IngaKars

Zabezpieczenie domu przed włamywaczami

Polecane posty

warto wyposażyć się też w sejf który z pewnością utrudni dostanie się do kosztowności, dodatkowo z tej firmy https://sejfexpert.pl/ jest mnóstwo do wyboru, różne rozmiary itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benq

Najlepiej wynająć dobrą firmę od systemów alarmowych. Teraz jest taka technologia, że wszystko idzie szybko. Niestety trzeba się nastawić na koszta z tym związane, ale jak chce się być bezpiecznym no to warto. Monitoring i czujki  podpięte pod system ochroniarski to najbardziej pospolite formy zapobiegania włamaniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klups

Ja polecam sejf – u mnie to podstawa. Mam z https://www.sejfy-stalpol.pl i wyjeżdżając na wakacje czuję się zdecydowanie bezpieczniej. Nie wyobrażam sobie, by tak jak niektórzy trzymać w domu niezabezpieczone pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roger

Sejf sejfem zgodzę się z tym, że trzeba go mieć ale warto też pomyśleć o podjęciu współpracy z jakaś agencją ochrony, która zajmie się na przykład monitoringiem danej posesji. My tak zrobiliśmy i podpisaliśmy umowę z firmą www.argusochrona.com.pl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Tylko Sejfexpert mają całą gammę sejfów na różne potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dejwid

W drzwi zainwestuj. To absolutna podstawa. Chcesz bezpiecznego domu, zacznij od tego. Ja mam u siebie takie z Gerdy i powiem Ci, że jak na początku nie bylem przekonany i myslalem ze to fanaberie żony, tak teraz uwazam, że zakup był świetny. Bo poza tym, że naprawde są bardzo solidne to wygłuszają i w domu jest cisza mimo, że przy torach mieszkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waras

Ja osobiscie polecam okna antywlamaniowe co i jak znajdziesz tutaj
knoppik.pl/antywlamaniowe-okna-do-domu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jons

Tutaj też uważam, że jednak dobry system kamer będzie najlepszym rozwiązaniem w zakresie ochrony domu. Ze swojej strony mogę polecić Ci abyś sprawdził propozycje od JBPartner, ponieważ mają kamery bezprzewodowe które są proste w montażu, dobrze wykonane i co ważne z szerokim zakresem funkcji dzięki czemu masz do tego wbudowaną detekcję ruchu z alarmem, diody podczerwieni do widoczności w nocy oraz opcję wysyłania powiadomień w razie wykrycia ruchu. Taką dobrą propozycją moim zdaniem jst m.in model KZ11 właśnie z ich oferty, tym bardziej że ceny również są konkurencyjne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drzwi to podstawa. Każdy złodziej zaczyna od tego. A im dłużej będą stawiać opór tym szybciej on się podda lub ktoś zauważy, że coś jest nie tak. Sama mam gerdę i wg mnie to najlepszy producent. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel

Jeśli chodzi o ochronę auta przez kradzieżą go to polecam blokadę skrzyni biegów z Niedziewiedz-lock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi

Czujny sąsiad jest najlepszym zabezpieczeniem, bo jak zobaczy coś podejrzanego, to może zareagować, kiedy akurat nie ma nas w domu 🙂 A tak na poważnie to drzwi i zamek to podstawa, jakaś podstawa do tego, żeby czuć się trochę bezpieczniej. Ja mam drzwi Gerdy i uważam że na rynku oni mają najmocniejszą pozycję, a to przecież nie wzięło się z niczego. Zdania mogą być podzielone, ale w pracy też tak jak rozmawiam to większość wybierać właśnie ich. A co do monitoringu i takich dodatków to często jest awaryjne, więc nie wiem czy jest sens wydawać pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Kup sobie porządne drzwi np. z gerdy i po problemie. No oczywiscie jesli okna też zabezpieczysz. Ale takich drzwi nic nie ruszy. Nie trzeba stosowac wymyslnych sposobow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Ogólnie to kiedyś się nie przejmowałam. Drzwi jak drzwi. Byle antywłamaniowe. Ale tutaj na osiedlu było parę włamań i napór wytrzymały tylko te z Gerdy. Wymieniliśmy w zeszłe wakacje i człowiek czuje się bezpieczniejszy. To najważniejsze, bo można spać spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek

Polecam firmę iZabezpieczenia z Warszawy (MONTAŻ CCTV). Czas instalacji bardzo szybki. Wszystko profesjonalnie.

https://www.izabezpieczenia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą przeszkodą z jaką spotyka się włamywacz na posesji jest ogrodzenie. Często o tym zapominamy, gdy decydujemy się na zakup. Trudne do sforsowania ogrodzenie może całkowicie zniechęcić włamywacza lub na tyle opóźni jego przedostanie się do wewnątrz, że ktoś zdąży go zauważyć i powiadomi policję. Ze swojej strony mogę polecić ogrodzenia Betafence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×